NK Rudes 1-2 Rijeka: Maç Sonucu ve İstatistikleri
NK Rudes 1–2 Rijeka (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 6–9, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %30–%70, korner 3–4.
Maç özeti
NK Rudes – Rijeka maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Noa skoko 90+4' (NK Rudes); Samuele Vignato 5', Toni Fruk 74' (Rijeka). xG: NK Rudes 0,6 – 1,1 Rijeka.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- NK Rudes: A. Peternac · Rijeka: M. Kek
Maç akışı
NK Rudes üstte · Rijeka altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Samuele Vignato (Rijeka)
- 36' sarı kart: Branko pavic (Rijeka)
- 45' oyuncu değişikliği: Xavier Cabrita Fernandes ↔ Vid Seitz (NK Rudes)
- 45+2' sarı kart: Lovre Rogić (NK Rudes)
- 63' oyuncu değişikliği: Jakov Puljić ↔ D. Adu-Adjei (Rijeka)
- 63' oyuncu değişikliği: Justas Lasickas ↔ Ivan Cubelic (Rijeka)
- 67' oyuncu değişikliği: Ivan Đoric ↔ Lenny Ilecic (NK Rudes)
- 67' oyuncu değişikliği: Saad El Haddad ↔ Kristijan Lovrić (NK Rudes)
- 71' kırmızı kart: Vedran Celjak (NK Rudes)
- 74' gol: Toni Fruk (Rijeka)
- 79' oyuncu değişikliği: Branko pavic ↔ Amer Gojak (Rijeka)
- 84' oyuncu değişikliği: Felipe Curcio ↔ filip taraba (NK Rudes)
- 84' oyuncu değişikliği: Junior Fernandes ↔ Jurica Poldrugac (NK Rudes)
- 89' sarı kart: Kristijan Lovrić (NK Rudes)
- 89' oyuncu değişikliği: Samuele Vignato ↔ Noel Bodetic (Rijeka)
- 89' oyuncu değişikliği: Toni Fruk ↔ Niko Janković (Rijeka)
- 90+2' sarı kart: Niko Janković (Rijeka)
- 90+4' gol: Noa skoko (NK Rudes)
Maç olayları
- NK RudesRijeka
- Gol Noa skoko 1–2Asist: Jurica Poldrugac90+4'
- 90+2'Niko JankovićSarı kart
- Kristijan LovrićSarı kart89'
- 89'Samuele Vignato ↔ Noel BodeticOyuncu değişikliği
- 89'Toni Fruk ↔ Niko JankovićOyuncu değişikliği
- Felipe Curcio ↔ filip tarabaOyuncu değişikliği84'
- Junior Fernandes ↔ Jurica PoldrugacOyuncu değişikliği84'
- 79'Branko pavic ↔ Amer GojakOyuncu değişikliği
- 74'Gol Toni Fruk 0–2
- Vedran CeljakVAR: inceleme72'
- Vedran CeljakKırmızı kart71'
- Ivan Đoric ↔ Lenny IlecicOyuncu değişikliği67'
- Saad El Haddad ↔ Kristijan LovrićOyuncu değişikliği67'
- 63'Jakov Puljić ↔ D. Adu-AdjeiOyuncu değişikliği
- 63'Justas Lasickas ↔ Ivan CubelicOyuncu değişikliği
- Lovre RogićSarı kart45+2'
- Xavier Cabrita Fernandes ↔ Vid SeitzOyuncu değişikliği45'
- 36'Branko pavicSarı kart
- 5'Gol Samuele Vignato 0–1Asist: Toni Fruk
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,33 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (27 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 4.–6. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 3.–5. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 1. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 6. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Geride | %25 3/12 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
NK Rudes (13 maç)
Rijeka (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
NK Rudes (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 5 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 7 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Rijeka (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
NK Rudes
Sarı 32 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Rijeka
Sarı 20 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
NK Rudes: iç saha, 6 maç · Rijeka: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
NK Rudes – Rijeka ilk 11'ler
NK Rudes · 3-4-2-1
- 95L. RogićK45+2' sarı kart 45+2. dk
- 42M. ZebiÄD
- 4V. CeljakD71' kırmızı kart 71. dk
- 29S. BralićD
- 2B. UnušićO
- 24I. ĐorićO67' oyundan çıktı 67. dk
- 37N. SkokoO90+4' gol 90+4. dk
- 27Felipe CurcioO84' oyundan çıktı 84. dk
- 28XaviO45' oyundan çıktı 45. dk
- 88S. El HaddadO67' oyundan çıktı 67. dk
- 78J. FernándesF84' oyundan çıktı 84. dk
- 9Josip BralicF
- 33J. PejicF
- 1Filip HoljevacK
- 7L. IlečićF67' oyuna girdi 67. dk
- 14T. KolegaF
- 34K. LovrićF67' oyuna girdi 67. dk89' sarı kart 89. dk
- 26I. ŽutićD
- 30M. ŠlogarF
- 44F. TarabaD84' oyuna girdi 84. dk
- 10V. SeitzO45' oyuna girdi 45. dk
- 8Luka PopovicO
- 11J. PoldrugačO84' oyuna girdi 84. dk90+4' asist 90+4. dk
Teknik direktör: A. Peternac
Rijeka · 4-1-4-1
- 13I. VekičK
- 22A. OrečD
- 45A. MajstorovićD
- 51A. HusicD
- 34M. DevetakD
- 6B. PaviÄO36' sarı kart 36. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 23J. LasickasO63' oyundan çıktı 63. dk
- 26Tiago DantasO
- 10T. FrukO5' asist 5. dk74' gol 74. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 19S. VignatoO5' gol 5. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 21J. PuljićF63' oyundan çıktı 63. dk
- 14A. GojakO79' oyuna girdi 79. dk
- 8I. ĆubelićO63' oyuna girdi 63. dk
- 99A. TodorovićK
- 12Domagoj Ivan MaricK
- 7Y. KabadayıF
- 77A. JuričF
- 4N. JankovićO89' oyuna girdi 89. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 15Goran GrulovićF
- 91N. BodetićD89' oyuna girdi 89. dk
- 5A. BarcoO
- 18D. Adu-AdjeiF63' oyuna girdi 63. dk
- 3M. ŽivkovićD
Teknik direktör: M. Kek
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Hırvatistan · HNL puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rudes için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Rijeka 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Rudes 1, Rijeka 13 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, Rijeka 2-1 Rudes.
- Sıralama
- 9. (7 p) – 5. (14 p)
- Form (son 5)
- GBMMM – MMGBG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-13 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 6,66 – 4,50 – 1,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rudes iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 3,25 gol yedi; Rijeka dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rudes %75, Rijeka %50. İlk yarıyı önde kapatma: Rudes 0/4, Rijeka 0/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Rudes 4,0, Rijeka 8,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Rudes 2,0, Rijeka 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,66, 0 – 4,50, 2 – 1,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,09, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hırvatistan · HNL puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 12 | +15 | 26 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | +11 | 22 |
| 3 | NK Osijek | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Istra 1961 | 13 | +5 | 19 |
| 5 | NK Varazdin | 12 | +5 | 19 |
| 6 | HNK Rijeka | 12 | +1 | 18 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 13 | -9 | 16 |
| 8 | Rudes | 13 | -11 | 16 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | -7 | 11 |
| 10 | HNK Gorica | 13 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 7 | +14 | 19 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 6 | +11 | 18 |
| 3 | HNK Rijeka | 5 | +8 | 13 |
| 4 | Istra 1961 | 7 | +4 | 11 |
| 5 | NK Varazdin | 6 | +4 | 11 |
| 6 | NK Osijek | 6 | +3 | 10 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 6 | -3 | 9 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Rudes | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HNK Gorica | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Osijek | 6 | +2 | 10 |
| 2 | Rudes | 7 | -5 | 9 |
| 3 | Istra 1961 | 6 | +1 | 8 |
| 4 | NK Varazdin | 6 | +1 | 8 |
| 5 | HNK Hajduk Split | 5 | +1 | 7 |
| 6 | NK Slaven Belupo | 7 | -6 | 7 |
| 7 | HNK Rijeka | 7 | -7 | 5 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 5 | 0 | 4 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 7 | -7 | 4 |
| 10 | HNK Gorica | 6 | -9 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
