← Maçlar
Slovenya · 1. SNL · 11. hafta10 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

NK Radomlje 3-3 FC Koper: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Radomlje
3–3İY 2–2
FC Koper
Maç sonu

NK Radomlje 3–3 FC Koper (10 Ekim 2026). İlk yarı 2–2.

Maç özeti

NK Radomlje – FC Koper maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Radomlje
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%8 1/13%0 0/7
Beraberlik%38 5/13%43 3/7
Mağlubiyet%54 7/13%57 4/7
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%53 8/15%63 5/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%13 2/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Radomlje
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,15 (15 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç2,23 (29 gol)2,00 (14 gol)
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç0,87 (13 gol)0,88 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Radomlje
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%69 9/13%57 4/7
1,5 Üst%92 12/13%86 6/7
2,5 Üst%77 10/13%57 4/7
3,5 Üst%54 7/13%29 2/7
Gol yememe%8 1/13%14 1/7
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%40 6/15%38 3/8
1,5 Üst%73 11/15%63 5/8
2,5 Üst%40 6/15%25 2/8
3,5 Üst%33 5/15%13 1/8
Gol yememe%53 8/15%50 4/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Radomlje
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%0 0/7
Berabere%31 4/13%29 2/7
Geride%46 6/13%71 5/7
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%50 4/8
Geride%27 4/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Radomlje (13 maç)

1/111/X11/21X/10X/X3X/212/102/X12/25

FC Koper (15 maç)

1/151/X01/20X/13X/X2X/212/102/X32/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Radomlje (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 6
16-30 2 4
31-45 3 3
46-60 2 3
61-75 0 3
76-90 5 10

FC Koper (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 3 1
31-45 1 1
46-60 5 2
61-75 3 3
76-90 8 1

Kartlar

NK Radomlje

Sarı 42 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 3,2)

FC Koper

Sarı 38 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 1. SNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Koper 15852 2613 +1329 BGGGB
2Maribor 15663 2216 +624 GBMMM
3Olimpija Ljubljana 15654 1713 +423 BGBGB
4Bravo 15654 1716 +123 MBBMG
5Celje 13553 1712 +520 BGBBG
6Nafta 15546 1921 -219 GBBMB
7Aluminij 14455 2113 +817 BMMBG
8Mura 15285 1526 -1114 BBBBB
9Brinje-Grosuplje 14347 1525 -1013 GMMBB
10Radomlje 13157 1529 -148 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Bravo 8422 1211 +114
2Koper 7331 156 +912
3Maribor 7331 115 +612
4Olimpija Ljubljana 7331 107 +312
5Celje 6321 94 +511
6Nafta 8323 1312 +111
7Aluminij 8233 107 +39
8Brinje-Grosuplje 7223 109 +18
9Mura 7133 310 -76
10Radomlje 7034 614 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Koper 8521 117 +417
2Maribor 8332 1111 012
3Olimpija Ljubljana 8323 76 +111
4Celje 7232 88 09
5Bravo 7232 55 09
6Aluminij 6222 116 +58
7Nafta 7223 69 -38
8Mura 8152 1216 -48
9Radomlje 6123 915 -65
10Brinje-Grosuplje 7124 516 -115

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,65X3,4921,63

Çifte şans

1X1,72121,14X21,12

Karşılıklı gol

Var1,49Yok1,98

1,5 Alt / Üst

Alt3,79Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,96Üst1,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,33Üst2,36

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. SNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.