← Maçlar
Slovenya · 1. SNL · 13. hafta29 Ekim 2026 · 19:30 TSİ

NK Brinje Grosuplje 0-0 NK Bravo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Brinje Grosuplje
0–0İY 0–0
NK Bravo
Maç sonu

NK Brinje Grosuplje 0–0 NK Bravo (29 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

NK Brinje Grosuplje – NK Bravo maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

NK Brinje Grosuplje üstte · NK Bravo altta

01530İY607590 38' sarı kart: K. Benkic (NK Brinje Grosuplje)45' sarı kart: M. Nzuzi (NK Bravo)50' sarı kart: J. Kurtic (NK Brinje Grosuplje)53' sarı kart: N. Kouassi (NK Bravo)61' sarı kart: M. Malensek (NK Bravo)66' oyuncu değişikliği: N. Koren ↔ J. Kovac (NK Brinje Grosuplje)↔66' oyuncu değişikliği: N. Jovicevic ↔ H. Vuckic (NK Brinje Grosuplje)↔72' oyuncu değişikliği: M. Tucic ↔ A. Jakupovic (NK Bravo)↔72' oyuncu değişikliği: M. Malensek ↔ J. Arinze (NK Bravo)↔74' oyuncu değişikliği: V. Vlahovic ↔ G. Kurez (NK Brinje Grosuplje)↔82' oyuncu değişikliği: D. Omoregie ↔ R. Kopatin (NK Bravo)↔82' oyuncu değişikliği: K. Benkic ↔ N. Zrnec (NK Brinje Grosuplje)↔83' oyuncu değişikliği: M. Roric ↔ A. Zlatkov (NK Brinje Grosuplje)↔88' oyuncu değişikliği: I. Halilou ↔ J. Ficko (NK Bravo)↔90+3' sarı kart: L. Stravs (NK Bravo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 38' sarı kart: K. Benkic (NK Brinje Grosuplje)
  • 45' sarı kart: M. Nzuzi (NK Bravo)
  • 50' sarı kart: J. Kurtic (NK Brinje Grosuplje)
  • 53' sarı kart: N. Kouassi (NK Bravo)
  • 61' sarı kart: M. Malensek (NK Bravo)
  • 66' oyuncu değişikliği: N. Koren ↔ J. Kovac (NK Brinje Grosuplje)
  • 66' oyuncu değişikliği: N. Jovicevic ↔ H. Vuckic (NK Brinje Grosuplje)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Tucic ↔ A. Jakupovic (NK Bravo)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Malensek ↔ J. Arinze (NK Bravo)
  • 74' oyuncu değişikliği: V. Vlahovic ↔ G. Kurez (NK Brinje Grosuplje)
  • 82' oyuncu değişikliği: D. Omoregie ↔ R. Kopatin (NK Bravo)
  • 82' oyuncu değişikliği: K. Benkic ↔ N. Zrnec (NK Brinje Grosuplje)
  • 83' oyuncu değişikliği: M. Roric ↔ A. Zlatkov (NK Brinje Grosuplje)
  • 88' oyuncu değişikliği: I. Halilou ↔ J. Ficko (NK Bravo)
  • 90+3' sarı kart: L. Stravs (NK Bravo)

Maç olayları

  1. NK Brinje GrosupljeNK Bravo
  2. 90+3'L. StravsSarı kart
  3. 88'I. Halilou ↔ J. FickoOyuncu değişikliği
  4. M. Roric ↔ A. ZlatkovOyuncu değişikliği83'
  5. 82'D. Omoregie ↔ R. KopatinOyuncu değişikliği
  6. K. Benkic ↔ N. ZrnecOyuncu değişikliği82'
  7. V. Vlahovic ↔ G. KurezOyuncu değişikliği74'
  8. 72'M. Tucic ↔ A. JakupovicOyuncu değişikliği
  9. 72'M. Malensek ↔ J. ArinzeOyuncu değişikliği
  10. N. Koren ↔ J. KovacOyuncu değişikliği66'
  11. N. Jovicevic ↔ H. VuckicOyuncu değişikliği66'
  12. 61'M. MalensekSarı kart
  13. 53'N. KouassiSarı kart
  14. J. KurticSarı kart50'
  15. 45'M. NzuziSarı kart
  16. 39'M. TucicKaçan penaltı
  17. K. BenkicSarı kart38'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%21 3/14%29 2/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%50 7/14%43 3/7
NK Bravo
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%40 6/15%29 2/7
Beraberlik%33 5/15%43 3/7
Mağlubiyet%27 4/15%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,79 (25 gol)1,29 (9 gol)
NK Bravo
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)0,71 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%57 8/14%86 6/7
1,5 Üst%86 12/14%86 6/7
2,5 Üst%64 9/14%71 5/7
3,5 Üst%21 3/14%14 1/7
Gol yememe%21 3/14%14 1/7
NK Bravo
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%29 2/7
1,5 Üst%73 11/15%43 3/7
2,5 Üst%53 8/15%29 2/7
3,5 Üst%13 2/15%14 1/7
Gol yememe%33 5/15%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Brinje Grosuplje
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%29 2/7
Berabere%29 4/14%43 3/7
Geride%36 5/14%29 2/7
NK Bravo
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%33 5/15%43 3/7
Berabere%40 6/15%43 3/7
Geride%27 4/15%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Brinje Grosuplje (14 maç)

1/111/X21/22X/11X/X2X/212/112/X02/24

NK Bravo (15 maç)

1/141/X01/21X/11X/X4X/212/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Brinje Grosuplje (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 2 4
31-45 2 0
46-60 3 4
61-75 0 3
76-90 5 6

NK Bravo (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 1
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 4 2
76-90 3 4

Kartlar

NK Brinje Grosuplje

Sarı 27 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

NK Bravo

Sarı 40 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Brinje-Grosuplje son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Bravo son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Brinje-Grosuplje 0, Bravo 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 9 Ağustos 2026, Bravo 1-1 Brinje-Grosuplje.

Sıralama
9. (11 p) – 4. (19 p)
Form (son 5)
GMMGM – GBMGG
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,68 – 2,94 – 2,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Brinje-Grosuplje iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Bravo dış saha 6 maçta 0,83 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Brinje-Grosuplje %83, Bravo %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brinje-Grosuplje %100, Bravo %33. İlk yarıyı önde kapatma: Brinje-Grosuplje 2/6, Bravo 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,68, 0 – 2,94, 2 – 2,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 1. SNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Koper 15852 2613 +1329 BGGGB
2Maribor 15663 2216 +624 GBMMM
3Olimpija Ljubljana 15654 1713 +423 BGBGB
4Bravo 15654 1716 +123 MBBMG
5Celje 13553 1712 +520 BGBBG
6Nafta 15546 1921 -219 GBBMB
7Aluminij 14455 2113 +817 BMMBG
8Mura 15285 1526 -1114 BBBBB
9Brinje-Grosuplje 14347 1525 -1013 GMMBB
10Radomlje 13157 1529 -148 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Bravo 8422 1211 +114
2Koper 7331 156 +912
3Maribor 7331 115 +612
4Olimpija Ljubljana 7331 107 +312
5Celje 6321 94 +511
6Nafta 8323 1312 +111
7Aluminij 8233 107 +39
8Brinje-Grosuplje 7223 109 +18
9Mura 7133 310 -76
10Radomlje 7034 614 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Koper 8521 117 +417
2Maribor 8332 1111 012
3Olimpija Ljubljana 8323 76 +111
4Celje 7232 88 09
5Bravo 7232 55 09
6Aluminij 6222 116 +58
7Nafta 7223 69 -38
8Mura 8152 1216 -48
9Radomlje 6123 915 -65
10Brinje-Grosuplje 7124 516 -115

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,68X2,9422,12

Çifte şans

1X1,38121,19X21,24

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,77

1,5 Alt / Üst

Alt2,90Üst1,19

2,5 Alt / Üst

Alt1,59Üst1,80

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,08

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.