← Maçlar
Slovenya · 1. SNL · 12. hafta17 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

NK Bravo 2-2 NK Radomlje: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Bravo
2–2İY 1–1
NK Radomlje
Maç sonu

NK Bravo 2–2 NK Radomlje (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

NK Bravo – NK Radomlje maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: A. Jakupovic 15', M. Malensek 74' (NK Bravo); V. Pelko 8', B. Graonic 78' (NK Radomlje).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

NK Bravo üstte · NK Radomlje altta

01530İY607590 8' gol: V. Pelko (NK Radomlje)15' gol: A. Jakupovic (NK Bravo)24' sarı kart: A. Zabukovnik (NK Radomlje)40' sarı kart: M. Nzuzi (NK Bravo)46' oyuncu değişikliği: D. Mazreku ↔ J. Balic (NK Radomlje)↔46' oyuncu değişikliği: A. Zabukovnik ↔ D. Kantuzer (NK Radomlje)↔63' oyuncu değişikliği: A. Jakupovic ↔ M. Tucic (NK Bravo)↔68' oyuncu değişikliği: V. Pelko ↔ S. Bangura (NK Radomlje)↔71' sarı kart: J. Brunnhofer (NK Bravo)73' oyuncu değişikliği: O. Mazie ↔ M. Malensek (NK Bravo)↔74' gol: M. Malensek (NK Bravo)78' gol: B. Graonic (NK Radomlje)84' oyuncu değişikliği: N. Marinsek ↔ A. Goljevscek (NK Radomlje)↔87' sarı kart: M. Malensek (NK Bravo)90+1' oyuncu değişikliği: J. Arinze ↔ A. Pecar (NK Bravo)↔90+1' oyuncu değişikliği: J. Martincic ↔ J. Jelen (NK Radomlje)↔90+2' sarı kart: M. Zaper (NK Radomlje)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: V. Pelko (NK Radomlje)
  • 15' gol: A. Jakupovic (NK Bravo)
  • 24' sarı kart: A. Zabukovnik (NK Radomlje)
  • 40' sarı kart: M. Nzuzi (NK Bravo)
  • 46' oyuncu değişikliği: D. Mazreku ↔ J. Balic (NK Radomlje)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Zabukovnik ↔ D. Kantuzer (NK Radomlje)
  • 63' oyuncu değişikliği: A. Jakupovic ↔ M. Tucic (NK Bravo)
  • 68' oyuncu değişikliği: V. Pelko ↔ S. Bangura (NK Radomlje)
  • 71' sarı kart: J. Brunnhofer (NK Bravo)
  • 73' oyuncu değişikliği: O. Mazie ↔ M. Malensek (NK Bravo)
  • 74' gol: M. Malensek (NK Bravo)
  • 78' gol: B. Graonic (NK Radomlje)
  • 84' oyuncu değişikliği: N. Marinsek ↔ A. Goljevscek (NK Radomlje)
  • 87' sarı kart: M. Malensek (NK Bravo)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: J. Arinze ↔ A. Pecar (NK Bravo)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: J. Martincic ↔ J. Jelen (NK Radomlje)
  • 90+2' sarı kart: M. Zaper (NK Radomlje)

Maç olayları

  1. NK BravoNK Radomlje
  2. 90+2'M. ZaperSarı kart
  3. J. Arinze ↔ A. PecarOyuncu değişikliği90+1'
  4. 90+1'J. Martincic ↔ J. JelenOyuncu değişikliği
  5. M. MalensekSarı kart87'
  6. 84'N. Marinsek ↔ A. GoljevscekOyuncu değişikliği
  7. 78'Gol B. Graonic 2–2
  8. Gol M. Malensek 2–1Asist: G. Jovan74'
  9. O. Mazie ↔ M. MalensekOyuncu değişikliği73'
  10. J. BrunnhoferSarı kart71'
  11. 68'V. Pelko ↔ S. BanguraOyuncu değişikliği
  12. A. Jakupovic ↔ M. TucicOyuncu değişikliği63'
  13. 46'D. Mazreku ↔ J. BalicOyuncu değişikliği
  14. 46'A. Zabukovnik ↔ D. KantuzerOyuncu değişikliği
  15. M. NzuziSarı kart40'
  16. 24'A. ZabukovnikSarı kart
  17. Gol A. Jakupovic 1–1Asist: J. Arinze15'
  18. 8'Gol V. Pelko 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%27 4/15%25 2/8
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%8 1/13%17 1/6
Beraberlik%38 5/13%33 2/6
Mağlubiyet%54 7/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)1,38 (11 gol)
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,15 (15 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç2,23 (29 gol)2,50 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%75 6/8
1,5 Üst%73 11/15%100 8/8
2,5 Üst%53 8/15%75 6/8
3,5 Üst%13 2/15%13 1/8
Gol yememe%33 5/15%13 1/8
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%69 9/13%83 5/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%77 10/13%100 6/6
3,5 Üst%54 7/13%83 5/6
Gol yememe%8 1/13%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%23 3/13%50 3/6
Berabere%31 4/13%33 2/6
Geride%46 6/13%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Bravo (15 maç)

1/141/X01/21X/11X/X4X/212/112/X12/22

NK Radomlje (13 maç)

1/111/X11/21X/10X/X3X/212/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Bravo (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 1
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 4 2
76-90 3 4

NK Radomlje (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 6
16-30 2 4
31-45 3 3
46-60 2 3
61-75 0 3
76-90 5 10

Kartlar

NK Bravo

Sarı 40 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,7)

NK Radomlje

Sarı 42 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 3,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Bravo 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6). Son 5 maçta Radomlje 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 26 kez karşılaştı: Bravo 9, Radomlje 9 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, Radomlje 1-2 Bravo.

Sıralama
4. (18 p) – 10. (6 p)
Form (son 5)
MBGGB – BMMMB
H2H (G-B-M)
9-8-9 (26 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,70 – 3,28 – 3,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bravo iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Radomlje dış saha 4 maçta 1,75 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bravo %60, Radomlje %100. İlk yarıyı önde kapatma: Bravo 1/5, Radomlje 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,70, 0 – 3,28, 2 – 3,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 16 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 1. SNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Koper 15852 2613 +1329 BGGGB
2Maribor 15663 2216 +624 GBMMM
3Olimpija Ljubljana 15654 1713 +423 BGBGB
4Bravo 15654 1716 +123 MBBMG
5Celje 13553 1712 +520 BGBBG
6Nafta 15546 1921 -219 GBBMB
7Aluminij 14455 2113 +817 BMMBG
8Mura 15285 1526 -1114 BBBBB
9Brinje-Grosuplje 14347 1525 -1013 GMMBB
10Radomlje 13157 1529 -148 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Bravo 8422 1211 +114
2Koper 7331 156 +912
3Maribor 7331 115 +612
4Olimpija Ljubljana 7331 107 +312
5Celje 6321 94 +511
6Nafta 8323 1312 +111
7Aluminij 8233 107 +39
8Brinje-Grosuplje 7223 109 +18
9Mura 7133 310 -76
10Radomlje 7034 614 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Koper 8521 117 +417
2Maribor 8332 1111 012
3Olimpija Ljubljana 8323 76 +111
4Celje 7232 88 09
5Bravo 7232 55 09
6Aluminij 6222 116 +58
7Nafta 7223 69 -38
8Mura 8152 1216 -48
9Radomlje 6123 915 -65
10Brinje-Grosuplje 7124 516 -115

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,70X3,2823,43

Çifte şans

1X1,13121,15X21,62

Karşılıklı gol

Var1,44Yok2,03

1,5 Alt / Üst

Alt3,83Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,95Üst1,49

3,5 Alt / Üst

Alt1,33Üst2,30

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. SNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.