← Maçlar
Slovenya · 1. SNL · 14. hafta2 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

NK Bravo 1-2 FC Koper: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Bravo
1–2İY 0–0
FC Koper
Maç sonu

NK Bravo 1–2 FC Koper (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

NK Bravo – FC Koper maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Tucic 64' (NK Bravo); L. Gucek 53', B. Irabor 70' (FC Koper).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

NK Bravo üstte · FC Koper altta

01530İY607590 20' sarı kart: L. Stravs (NK Bravo)39' oyuncu değişikliği: I. Matondo ↔ B. Ndiaye (FC Koper)↔46' oyuncu değişikliği: D. Pejicic ↔ F. Tomek (FC Koper)↔53' gol: L. Gucek (FC Koper)54' oyuncu değişikliği: A. Jakupovic ↔ M. Tucic (NK Bravo)↔60' sarı kart: A. Roncal (FC Koper)60' sarı kart: J. Arinze (NK Bravo)64' gol: M. Tucic (NK Bravo)70' gol: B. Irabor (FC Koper)71' oyuncu değişikliği: J. Ilicic ↔ N. Simon (FC Koper)↔72' oyuncu değişikliği: K. Manseri ↔ L. Oluwaseun (FC Koper)↔72' oyuncu değişikliği: O. Mazie ↔ M. Malensek (NK Bravo)↔75' sarı kart: F. Tomek (FC Koper)77' sarı kart: N. Kouassi (NK Bravo)83' sarı kart: B. Ndiaye (FC Koper)86' oyuncu değişikliği: G. Jovan ↔ R. Kopatin (NK Bravo)↔88' oyuncu değişikliği: B. Irabor ↔ F. Hartherz (FC Koper)↔90+3' sarı kart: M. Malensek (NK Bravo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' sarı kart: L. Stravs (NK Bravo)
  • 39' oyuncu değişikliği: I. Matondo ↔ B. Ndiaye (FC Koper)
  • 46' oyuncu değişikliği: D. Pejicic ↔ F. Tomek (FC Koper)
  • 53' gol: L. Gucek (FC Koper)
  • 54' oyuncu değişikliği: A. Jakupovic ↔ M. Tucic (NK Bravo)
  • 60' sarı kart: A. Roncal (FC Koper)
  • 60' sarı kart: J. Arinze (NK Bravo)
  • 64' gol: M. Tucic (NK Bravo)
  • 70' gol: B. Irabor (FC Koper)
  • 71' oyuncu değişikliği: J. Ilicic ↔ N. Simon (FC Koper)
  • 72' oyuncu değişikliği: K. Manseri ↔ L. Oluwaseun (FC Koper)
  • 72' oyuncu değişikliği: O. Mazie ↔ M. Malensek (NK Bravo)
  • 75' sarı kart: F. Tomek (FC Koper)
  • 77' sarı kart: N. Kouassi (NK Bravo)
  • 83' sarı kart: B. Ndiaye (FC Koper)
  • 86' oyuncu değişikliği: G. Jovan ↔ R. Kopatin (NK Bravo)
  • 88' oyuncu değişikliği: B. Irabor ↔ F. Hartherz (FC Koper)
  • 90+3' sarı kart: M. Malensek (NK Bravo)

Maç olayları

  1. NK BravoFC Koper
  2. M. MalensekSarı kart90+3'
  3. 88'B. Irabor ↔ F. HartherzOyuncu değişikliği
  4. G. Jovan ↔ R. KopatinOyuncu değişikliği86'
  5. 83'B. NdiayeSarı kart
  6. N. KouassiSarı kart77'
  7. 75'F. TomekSarı kart
  8. 72'K. Manseri ↔ L. OluwaseunOyuncu değişikliği
  9. O. Mazie ↔ M. MalensekOyuncu değişikliği72'
  10. 71'J. Ilicic ↔ N. SimonOyuncu değişikliği
  11. 70'Gol B. Irabor 1–2Asist: G. Agyemang
  12. Gol M. Tucic 1–1Asist: J. Arinze64'
  13. 60'A. RoncalSarı kart
  14. J. ArinzeSarı kart60'
  15. A. Jakupovic ↔ M. TucicOyuncu değişikliği54'
  16. 53'Gol L. Gucek 0–1Asist: J. Ilicic
  17. 46'D. Pejicic ↔ F. TomekOyuncu değişikliği
  18. 39'I. Matondo ↔ B. NdiayeOyuncu değişikliği
  19. L. StravsSarı kart20'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%27 4/15%25 2/8
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%53 8/15%63 5/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%13 2/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)1,38 (11 gol)
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç0,87 (13 gol)0,88 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%75 6/8
1,5 Üst%73 11/15%100 8/8
2,5 Üst%53 8/15%75 6/8
3,5 Üst%13 2/15%13 1/8
Gol yememe%33 5/15%13 1/8
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%40 6/15%38 3/8
1,5 Üst%73 11/15%63 5/8
2,5 Üst%40 6/15%25 2/8
3,5 Üst%33 5/15%13 1/8
Gol yememe%53 8/15%50 4/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Bravo
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8
FC Koper
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%50 4/8
Geride%27 4/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Bravo (15 maç)

1/141/X01/21X/11X/X4X/212/112/X12/22

FC Koper (15 maç)

1/151/X01/20X/13X/X2X/212/102/X32/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Bravo (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 1
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 4 2
76-90 3 4

FC Koper (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 3 1
31-45 1 1
46-60 5 2
61-75 3 3
76-90 8 1

Kartlar

NK Bravo

Sarı 40 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,7)

FC Koper

Sarı 38 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Bravo son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 4 gol yedi. Son 5 maçta Koper 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 14-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 28 maçta galibiyetler Bravo 6 – Koper 13; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ağustos 2026, Koper 0-0 Bravo.

Sıralama
5. (20 p) – 1. (25 p)
Form (son 5)
BGBMG – GMGBG
H2H (G-B-M)
6-9-13 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %14
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %29
iddaa MS 1-0-2
2,89 – 3,24 – 1,89
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bravo iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Koper dış saha 7 maçta 1,29 attı, 0,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bravo %67, Koper %29. İlk yarıyı önde kapatma: Bravo 1/6, Koper 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,89, 0 – 3,24, 2 – 1,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 12:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 1. SNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Koper 15852 2613 +1329 BGGGB
2Maribor 15663 2216 +624 GBMMM
3Olimpija Ljubljana 15654 1713 +423 BGBGB
4Bravo 15654 1716 +123 MBBMG
5Celje 13553 1712 +520 BGBBG
6Nafta 15546 1921 -219 GBBMB
7Aluminij 14455 2113 +817 BMMBG
8Mura 15285 1526 -1114 BBBBB
9Brinje-Grosuplje 14347 1525 -1013 GMMBB
10Radomlje 13157 1529 -148 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Bravo 8422 1211 +114
2Koper 7331 156 +912
3Maribor 7331 115 +612
4Olimpija Ljubljana 7331 107 +312
5Celje 6321 94 +511
6Nafta 8323 1312 +111
7Aluminij 8233 107 +39
8Brinje-Grosuplje 7223 109 +18
9Mura 7133 310 -76
10Radomlje 7034 614 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Koper 8521 117 +417
2Maribor 8332 1111 012
3Olimpija Ljubljana 8323 76 +111
4Celje 7232 88 09
5Bravo 7232 55 09
6Aluminij 6222 116 +58
7Nafta 7223 69 -38
8Mura 8152 1216 -48
9Radomlje 6123 915 -65
10Brinje-Grosuplje 7124 516 -115

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,89X3,2421,89

Çifte şans

1X1,50121,16X21,19

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,08

1,5 Alt / Üst

Alt3,84Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,96Üst1,48

3,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,30

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.