← Maçlar
Slovenya · 1. SNL · 14. hafta31 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

NK Aluminij 5-0 NK Radomlje: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Aluminij
5–0İY 2–0
NK Radomlje
Maç sonu

NK Aluminij 5–0 NK Radomlje (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

NK Aluminij – NK Radomlje maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: B. Osuji 15', H. Sorensen 43', R. Schaubach 78', R. Ramsak 85', A. Bloudek 90+1' (NK Aluminij).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

NK Aluminij üstte · NK Radomlje altta

01530İY607590 12' sarı kart: A. Bosec (NK Radomlje)15' gol: B. Osuji (NK Aluminij)37' sarı kart: S. Bangura (NK Radomlje)37' sarı kart: M. Vrbanec (NK Aluminij)43' gol: H. Sorensen (NK Aluminij)46' oyuncu değişikliği: B. Anzelj ↔ B. Burcul (NK Radomlje)↔46' oyuncu değişikliği: J. Balic ↔ D. Kantuzer (NK Radomlje)↔62' oyuncu değişikliği: D. Ikenna ↔ V. Pelko (NK Radomlje)↔70' oyuncu değişikliği: P. Petrisko ↔ S. Rogina (NK Aluminij)↔75' oyuncu değişikliği: N. Marinsek ↔ J. Jelen (NK Radomlje)↔78' gol: R. Schaubach (NK Aluminij)80' oyuncu değişikliği: B. Osuji ↔ R. Ramsak (NK Aluminij)↔81' oyuncu değişikliği: M. Zaper ↔ D. Mazreku (NK Radomlje)↔85' gol: R. Ramsak (NK Aluminij)88' oyuncu değişikliği: T. Jagic ↔ M. Blazic (NK Aluminij)↔88' oyuncu değişikliği: B. Susso ↔ A. Bloudek (NK Aluminij)↔88' oyuncu değişikliği: M. Vrbanec ↔ M. Mladenovic (NK Aluminij)↔90+1' gol: A. Bloudek (NK Aluminij)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' sarı kart: A. Bosec (NK Radomlje)
  • 15' gol: B. Osuji (NK Aluminij)
  • 37' sarı kart: S. Bangura (NK Radomlje)
  • 37' sarı kart: M. Vrbanec (NK Aluminij)
  • 43' gol: H. Sorensen (NK Aluminij)
  • 46' oyuncu değişikliği: B. Anzelj ↔ B. Burcul (NK Radomlje)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Balic ↔ D. Kantuzer (NK Radomlje)
  • 62' oyuncu değişikliği: D. Ikenna ↔ V. Pelko (NK Radomlje)
  • 70' oyuncu değişikliği: P. Petrisko ↔ S. Rogina (NK Aluminij)
  • 75' oyuncu değişikliği: N. Marinsek ↔ J. Jelen (NK Radomlje)
  • 78' gol: R. Schaubach (NK Aluminij)
  • 80' oyuncu değişikliği: B. Osuji ↔ R. Ramsak (NK Aluminij)
  • 81' oyuncu değişikliği: M. Zaper ↔ D. Mazreku (NK Radomlje)
  • 85' gol: R. Ramsak (NK Aluminij)
  • 88' oyuncu değişikliği: T. Jagic ↔ M. Blazic (NK Aluminij)
  • 88' oyuncu değişikliği: B. Susso ↔ A. Bloudek (NK Aluminij)
  • 88' oyuncu değişikliği: M. Vrbanec ↔ M. Mladenovic (NK Aluminij)
  • 90+1' gol: A. Bloudek (NK Aluminij)

Maç olayları

  1. NK AluminijNK Radomlje
  2. Gol A. Bloudek 5–090+1'
  3. T. Jagic ↔ M. BlazicOyuncu değişikliği88'
  4. B. Susso ↔ A. BloudekOyuncu değişikliği88'
  5. M. Vrbanec ↔ M. MladenovicOyuncu değişikliği88'
  6. Gol R. Ramsak 4–085'
  7. 81'M. Zaper ↔ D. MazrekuOyuncu değişikliği
  8. B. Osuji ↔ R. RamsakOyuncu değişikliği80'
  9. Gol R. Schaubach 3–078'
  10. 75'N. Marinsek ↔ J. JelenOyuncu değişikliği
  11. P. Petrisko ↔ S. RoginaOyuncu değişikliği70'
  12. 62'D. Ikenna ↔ V. PelkoOyuncu değişikliği
  13. 46'B. Anzelj ↔ B. BurculOyuncu değişikliği
  14. 46'J. Balic ↔ D. KantuzerOyuncu değişikliği
  15. Gol H. Sorensen 2–043'
  16. 37'S. BanguraSarı kart
  17. M. VrbanecSarı kart37'
  18. Gol B. Osuji 1–015'
  19. 12'A. BosecSarı kart
  20. VAR: inceleme11'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Aluminij
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%29 4/14%25 2/8
Beraberlik%36 5/14%38 3/8
Mağlubiyet%36 5/14%38 3/8
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%8 1/13%17 1/6
Beraberlik%38 5/13%33 2/6
Mağlubiyet%54 7/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Aluminij
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,50 (21 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç0,93 (13 gol)0,88 (7 gol)
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,15 (15 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç2,23 (29 gol)2,50 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Aluminij
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%36 5/14%25 2/8
1,5 Üst%50 7/14%50 4/8
2,5 Üst%36 5/14%25 2/8
3,5 Üst%36 5/14%25 2/8
Gol yememe%29 4/14%38 3/8
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%69 9/13%83 5/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%77 10/13%100 6/6
3,5 Üst%54 7/13%83 5/6
Gol yememe%8 1/13%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Aluminij
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%29 4/14%25 2/8
Berabere%50 7/14%63 5/8
Geride%21 3/14%13 1/8
NK Radomlje
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%23 3/13%50 3/6
Berabere%31 4/13%33 2/6
Geride%46 6/13%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Aluminij (14 maç)

1/131/X11/20X/10X/X3X/242/112/X12/21

NK Radomlje (13 maç)

1/111/X11/21X/10X/X3X/212/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Aluminij (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 1 3
31-45 4 1
46-60 3 1
61-75 1 3
76-90 7 4

NK Radomlje (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 6
16-30 2 4
31-45 3 3
46-60 2 3
61-75 0 3
76-90 5 10

Kartlar

NK Aluminij

Sarı 33 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,4)

NK Radomlje

Sarı 42 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 3,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Aluminij son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Radomlje 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-8).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Aluminij 5 – Radomlje 5; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ağustos 2026, Radomlje 1-3 Aluminij.

Sıralama
7. (14 p) – 10. (8 p)
Form (son 5)
BMMMB – BGBBM
H2H (G-B-M)
5-3-5 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,89 – 3,16 – 2,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Aluminij iç saha 7 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,00 gol yedi; Radomlje dış saha 5 maçta 1,80 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Aluminij %14, Radomlje %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Aluminij %29, Radomlje %100. İlk yarıyı önde kapatma: Aluminij 1/7, Radomlje 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 3,16, 2 – 2,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 1. SNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Koper 15852 2613 +1329 BGGGB
2Maribor 15663 2216 +624 GBMMM
3Olimpija Ljubljana 15654 1713 +423 BGBGB
4Bravo 15654 1716 +123 MBBMG
5Celje 13553 1712 +520 BGBBG
6Nafta 15546 1921 -219 GBBMB
7Aluminij 14455 2113 +817 BMMBG
8Mura 15285 1526 -1114 BBBBB
9Brinje-Grosuplje 14347 1525 -1013 GMMBB
10Radomlje 13157 1529 -148 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Bravo 8422 1211 +114
2Koper 7331 156 +912
3Maribor 7331 115 +612
4Olimpija Ljubljana 7331 107 +312
5Celje 6321 94 +511
6Nafta 8323 1312 +111
7Aluminij 8233 107 +39
8Brinje-Grosuplje 7223 109 +18
9Mura 7133 310 -76
10Radomlje 7034 614 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Koper 8521 117 +417
2Maribor 8332 1111 012
3Olimpija Ljubljana 8323 76 +111
4Celje 7232 88 09
5Bravo 7232 55 09
6Aluminij 6222 116 +58
7Nafta 7223 69 -38
8Mura 8152 1216 -48
9Radomlje 6123 915 -65
10Brinje-Grosuplje 7124 516 -115

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,89X3,1622,94

Çifte şans

1X1,19121,16X21,49

Karşılıklı gol

Var1,55Yok1,85

1,5 Alt / Üst

Alt3,19Üst1,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,66

3,5 Alt / Üst

Alt1,22Üst2,75

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. SNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.