Niger Tornadoes FC 2-1 Ikorodu City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Niger Tornadoes FC 2–1 Ikorodu City (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Niger Tornadoes FC – Ikorodu City maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Niger Tornadoes FC üstte · Ikorodu City altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: O. Nafiu (Niger Tornadoes FC)
- 82' gol (Niger Tornadoes FC)
- 90+3' gol (Ikorodu City)
Maç olayları
- Niger Tornadoes FCIkorodu City
- 90+3'Gol 2–1
- Gol 2–082'
- Gol O. Nafiu 1–027'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (9 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (8 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Geride | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Niger Tornadoes FC (11 maç)
Ikorodu City (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Niger Tornadoes FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Ikorodu City (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Niger Tornadoes FC
Sarı 10 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,3)
Ikorodu City
Sarı 12 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Niger Tornadoes 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 1-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ikorodu City için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Niger Tornadoes 1, Ikorodu City 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,75 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, Ikorodu City 2-0 Niger Tornadoes.
- Form (son 5)
- BGMBM – GMBGM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,05 – 4,82
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Niger Tornadoes iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Ikorodu City dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Niger Tornadoes %50, Ikorodu City %50. İlk yarıyı önde kapatma: Niger Tornadoes 1/4, Ikorodu City 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,05, 2 – 4,82. Karşılıklı Gol: Var 2,17, Yok 1,38.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Nijerya · NPFL puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 10 | +10 | 17 |
| 2 | Enugu Rangers | 8 | +5 | 17 |
| 3 | Nasarawa United | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Plateau United | 10 | +4 | 15 |
| 5 | Barau FC | 10 | +3 | 15 |
| 6 | Bendel Insurance | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Sporting Lagos | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Kano Pillars | 10 | +1 | 15 |
| 9 | Niger Tornadoes | 10 | +1 | 15 |
| 10 | Doma United | 9 | 0 | 14 |
| 11 | Ikorodu City | 10 | +2 | 13 |
| 12 | Katsina United | 10 | -2 | 13 |
| 13 | Kwara United | 10 | 0 | 12 |
| 14 | Warri Wolves | 10 | -1 | 12 |
| 15 | Shooting Stars | 10 | -2 | 12 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 10 | -6 | 12 |
| 17 | Abia Warriors | 10 | -4 | 10 |
| 18 | Ranchers Bees | 9 | -3 | 8 |
| 19 | Enyimba | 10 | -4 | 8 |
| 20 | Inter Lagos | 10 | -14 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bendel Insurance | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Rivers United | 5 | +11 | 13 |
| 3 | Nasarawa United | 5 | +5 | 13 |
| 4 | Plateau United | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Barau FC | 5 | +6 | 11 |
| 6 | Ikorodu City | 5 | +6 | 11 |
| 7 | Kwara United | 5 | +5 | 11 |
| 8 | Kano Pillars | 5 | +5 | 11 |
| 9 | Doma United | 5 | +5 | 11 |
| 10 | Shooting Stars | 5 | +5 | 11 |
| 11 | Katsina United | 5 | +4 | 11 |
| 12 | Niger Tornadoes | 5 | +3 | 11 |
| 13 | Enugu Rangers | 4 | +4 | 10 |
| 14 | Warri Wolves | 5 | +3 | 10 |
| 15 | Kun Khalifat FC | 5 | +2 | 10 |
| 16 | Ranchers Bees | 4 | +5 | 8 |
| 17 | Enyimba | 5 | +2 | 7 |
| 18 | Abia Warriors | 5 | +2 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | -1 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 5 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Enugu Rangers | 4 | +1 | 7 |
| 3 | Rivers United | 5 | -1 | 4 |
| 4 | Nasarawa United | 5 | -2 | 4 |
| 5 | Niger Tornadoes | 5 | -2 | 4 |
| 6 | Barau FC | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Kano Pillars | 5 | -4 | 4 |
| 8 | Abia Warriors | 5 | -6 | 4 |
| 9 | Plateau United | 5 | -4 | 3 |
| 10 | Doma United | 4 | -5 | 3 |
| 11 | Inter Lagos | 5 | -5 | 3 |
| 12 | Ikorodu City | 5 | -4 | 2 |
| 13 | Warri Wolves | 5 | -4 | 2 |
| 14 | Katsina United | 5 | -6 | 2 |
| 15 | Kun Khalifat FC | 5 | -8 | 2 |
| 16 | Kwara United | 5 | -5 | 1 |
| 17 | Enyimba | 5 | -6 | 1 |
| 18 | Shooting Stars | 5 | -7 | 1 |
| 19 | Bendel Insurance | 4 | -6 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NPFL'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
