← Maçlar
Kuzey İrlanda · Championship · 11. hafta9 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Newry City 3-1 Dundela FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Newry City
3–1
Dundela FC
Maç sonu

Newry City 3–1 Dundela FC (9 Ekim 2026).

Maç özeti

Newry City – Dundela FC maçı 3-1 sona erdi.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Newry City
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%40 6/15%29 2/7
Beraberlik%33 5/15%29 2/7
Mağlubiyet%27 4/15%43 3/7
Dundela FC
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%15 2/13%17 1/6
Beraberlik%38 5/13%33 2/6
Mağlubiyet%46 6/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Newry City
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,60 (24 gol)2,14 (15 gol)
Dundela FC
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,46 (19 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)2,33 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Newry City
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%80 12/15%71 5/7
1,5 Üst%93 14/15%100 7/7
2,5 Üst%67 10/15%71 5/7
3,5 Üst%40 6/15%57 4/7
Gol yememe%7 1/15%0 0/7
Dundela FC
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13%67 4/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%62 8/13%67 4/6
3,5 Üst%46 6/13%50 3/6
Gol yememe%8 1/13%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Newry City
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%43 6/14%43 3/7
Berabere%36 5/14%29 2/7
Geride%21 3/14%29 2/7
Dundela FC
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%42 5/12%17 1/6
Berabere%42 5/12%67 4/6
Geride%17 2/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Newry City (14 maç)

1/151/X11/20X/11X/X2X/222/102/X12/22

Dundela FC (12 maç)

1/111/X41/20X/11X/X1X/232/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Newry City (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 1 0
46-60 0 0
61-75 1 0
76-90 1 1

Dundela FC (0 maç)

Kartlar

Newry City

Sarı 1 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 1,0)

Dundela FC

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,67X3,5123,46

Çifte şans

1X1,14121,14X21,68

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,18

2,5 Alt / Üst

Alt2,17Üst1,40

3,5 Alt / Üst

Alt1,44Üst2,09

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.