Newport 4-1 Chesterfield: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Newport 4–1 Chesterfield (30 Ekim 2026). İlk yarı 4–0. Şut 21–12, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %28–%72, korner 6–4.
Maç özeti
Newport – Chesterfield maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. Goller: Cameron Norman 14', Thomas Davies 18', Harrison Biggins 29', Yahya Bamba 45+2' (Newport); Liam Mandeville 58' (Chesterfield). xG: Newport 1,3 – 1,1 Chesterfield.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Newport: H. Mullins · Chesterfield: P. Cook
Maç akışı
Newport üstte · Chesterfield altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' sarı kart: Remeao Hutton (Chesterfield)
- 14' gol: Cameron Norman (Newport)
- 17' sarı kart: George McEachran (Chesterfield)
- 18' gol: Thomas Davies (Newport)
- 21' sarı kart: Paul Anthony Cook (Chesterfield)
- 23' sarı kart: Liam Mandeville (Chesterfield)
- 29' gol: Harrison Biggins (Newport)
- 45+2' gol: Yahya Bamba (Newport)
- 49' kırmızı kart: Paul Anthony Cook (Chesterfield)
- 58' gol: Liam Mandeville (Chesterfield)
- 58' oyuncu değişikliği: F. Bryden ↔ Lee Bonis (Chesterfield)
- 59' oyuncu değişikliği: Dilan Markanday ↔ Louie Marsh (Chesterfield)
- 64' oyuncu değişikliği: Yahya Bamba ↔ Kieron Thomas Evans (Newport)
- 70' oyuncu değişikliği: Josh Koroma ↔ Dylan Duffy (Chesterfield)
- 71' oyuncu değişikliği: George McEachran ↔ Joel Randall (Chesterfield)
- 76' sarı kart: Ciaran Brennan (Newport)
- 78' oyuncu değişikliği: Tom Pearce ↔ Lewis Gordon (Chesterfield)
- 79' oyuncu değişikliği: Thomas Davies ↔ joe thomas (Newport)
- 79' oyuncu değişikliği: Michael Adu-Poku ↔ Gerard Garner (Newport)
- 87' oyuncu değişikliği: Matthew Smith ↔ Cameron Evans (Newport)
- 87' oyuncu değişikliği: Kion Etete ↔ James Crole (Newport)
- 89' sarı kart: Gerard Garner (Newport)
- 90+4' sarı kart: Jack Simpson (Chesterfield)
Maç olayları
- NewportChesterfield
- 90+4'Jack SimpsonSarı kart
- Gerard GarnerSarı kart89'
- Matthew Smith ↔ Cameron EvansOyuncu değişikliği87'
- Kion Etete ↔ James CroleOyuncu değişikliği87'
- Thomas Davies ↔ joe thomasOyuncu değişikliği79'
- Michael Adu-Poku ↔ Gerard GarnerOyuncu değişikliği79'
- 78'Tom Pearce ↔ Lewis GordonOyuncu değişikliği
- Ciaran BrennanSarı kart76'
- 71'George McEachran ↔ Joel RandallOyuncu değişikliği
- 70'Josh Koroma ↔ Dylan DuffyOyuncu değişikliği
- Yahya Bamba ↔ Kieron Thomas EvansOyuncu değişikliği64'
- 59'Dilan Markanday ↔ Louie MarshOyuncu değişikliği
- 58'Gol Liam Mandeville 4–1Asist: Remeao Hutton
- 58'F. Bryden ↔ Lee BonisOyuncu değişikliği
- 49'Paul Anthony CookKırmızı kart
- Gol Yahya Bamba 4–045+2'
- Gol Harrison Biggins 3–0Asist: Michael Adu-Poku29'
- 23'Liam MandevilleSarı kart
- 21'Paul Anthony CookSarı kart
- Gol Thomas Davies 2–0Asist: Harrison Biggins18'
- 17'George McEachranSarı kart
- Gol Cameron Norman 1–014'
- 13'Remeao HuttonSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,71 (24 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,2 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Geride | %43 6/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Newport (14 maç)
Chesterfield (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Newport (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Chesterfield (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Kartlar
Newport
Sarı 25 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,8)
Chesterfield
Sarı 30 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Newport: iç saha, 7 maç · Chesterfield: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Newport – Chesterfield ilk 11'ler
Newport · 4-2-3-1
- 1J. WrightK
- 22C. NormanD14' gol 14. dk
- 5L. JenkinsD
- 4K. CameronD
- 3T. DaviesD18' gol 18. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 8M. SmithO87' oyundan çıktı 87. dk
- 6C. BrennanO76' sarı kart 76. dk
- 23M. Adu-PokuO29' asist 29. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 10H. BigginsO18' asist 18. dk29' gol 29. dk
- 20Y. BambaO45+2' gol 45+2. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 28K. EteteF87' oyundan çıktı 87. dk
- 11J. CroleF87' oyuna girdi 87. dk
- 2C. EvansO87' oyuna girdi 87. dk
- 7K. EvansO64' oyuna girdi 64. dk
- 19G. GarnerF79' oyuna girdi 79. dk89' sarı kart 89. dk
- 34D. SassiD
- 12Joe ThomasD79' oyuna girdi 79. dk
- 25J. TurnerK
Teknik direktör: H. Mullins
Chesterfield · 4-2-3-1
- 1Z. HemmingK
- 33R. HuttonD13' sarı kart 13. dk58' asist 58. dk
- 15A. PondD
- 6J. SimpsonD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 46T. PearceD78' oyundan çıktı 78. dk
- 4T. NaylorO
- 20G. McEachranO17' sarı kart 17. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 24D. MarkandayO59' oyundan çıktı 59. dk
- 7L. MandevilleO23' sarı kart 23. dk58' gol 58. dk
- 37J. KoromaO70' oyundan çıktı 70. dk
- 9F. BrydenF58' oyundan çıktı 58. dk
- 18L. MarshF59' oyuna girdi 59. dk
- 5K. McFadzeanD
- 31J. RandallO71' oyuna girdi 71. dk
- 8R. StirkO
- 11D. DuffyO70' oyuna girdi 70. dk
- 19L. GordonD78' oyuna girdi 78. dk
- 10L. BonisF58' oyuna girdi 58. dk
Teknik direktör: P. Cook
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Newport için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 6. Chesterfield son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Newport 2, Chesterfield 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ocak 2026, Newport 2-1 Chesterfield.
- Sıralama
- 16. (15 p) – 7. (19 p)
- Form (son 5)
- MBBGB – GBMBG
- H2H (G-B-M)
- 2-0-4 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 4,21 – 3,38 – 1,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Newport iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Chesterfield dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Newport %50, Chesterfield %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Newport %67, Chesterfield %67. İlk yarıyı önde kapatma: Newport 3/6, Chesterfield 3/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Newport 6,7, Chesterfield 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Newport 1,5, Chesterfield 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,21, 0 – 3,38, 2 – 1,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
