← Maçlar
Suudi Arabistan · Division 2 · 5. hafta3 Kasım 2026 · 15:25 TSİ

Najran SC 1-1 Jubbah Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Najran SC
1–1İY 1–1
Jubbah Club
Maç sonu

Najran SC 1–1 Jubbah Club (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Najran SC – Jubbah Club maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Najran SC
Toplam (3)İç saha (1)
Galibiyet%33 1/3%0 0/1
Beraberlik%33 1/3%100 1/1
Mağlubiyet%33 1/3%0 0/1
Jubbah Club
Toplam (5)Dış saha (2)
Galibiyet%0 0/5%0 0/2
Beraberlik%60 3/5%100 2/2
Mağlubiyet%40 2/5%0 0/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Najran SC
Toplam (3)İç saha (1)
Attığı gol / maç1,00 (3 gol)1,00 (1 gol)
Yediği gol / maç1,33 (4 gol)1,00 (1 gol)
Jubbah Club
Toplam (5)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,60 (3 gol)0,50 (1 gol)
Yediği gol / maç1,40 (7 gol)0,50 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Najran SC
Toplam (3)İç saha (1)
KG Var%67 2/3%100 1/1
1,5 Üst%100 3/3%100 1/1
2,5 Üst%33 1/3%0 0/1
3,5 Üst%0 0/3%0 0/1
Gol yememe%0 0/3%0 0/1
Jubbah Club
Toplam (5)Dış saha (2)
KG Var%60 3/5%50 1/2
1,5 Üst%80 4/5%50 1/2
2,5 Üst%20 1/5%0 0/2
3,5 Üst%20 1/5%0 0/2
Gol yememe%20 1/5%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Najran SC
Toplam (3)İç saha (1)
Önde%0 0/3%0 0/1
Berabere%67 2/3%100 1/1
Geride%33 1/3%0 0/1
Jubbah Club
Toplam (5)Dış saha (2)
Önde%0 0/3%0 0/2
Berabere%100 3/3%100 2/2
Geride%0 0/3%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Najran SC (3 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/202/102/X02/21

Jubbah Club (3 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/212/102/X02/20

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:20 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Najran 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-10). Jubbah Club için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 5, yenilen 9.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Najran 0 – Jubbah Club 1; 1 beraberlik var. Son maç: 4 Nisan 2026, Jubbah Club 3-1 Najran.

Sıralama
14. (3 p) – 21. (2 p)
Form (son 5)
MGGMM – MBBMB
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,18 – 3,88
Devamını oku · iddaa oranları

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,18, 2 – 3,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.

Veri: 2 Kasım 2026 15:35 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,1823,88

Çifte şans

1X1,09121,16X21,69

Karşılıklı gol

Var1,69Yok1,69

2,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,77

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.