← Maçlar
Danimarka · 3. Division · 12. hafta17 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Naesby 2-2 Vanlose: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Naesby
2–2İY 0–0
Vanlose
Maç sonu

Naesby 2–2 Vanlose (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Naesby – Vanlose maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Naesby üstte · Vanlose altta

01530İY607590 55' gol (Naesby)71' gol (Naesby)76' gol (Vanlose)80' gol (Vanlose)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 55' gol (Naesby)
  • 71' gol (Naesby)
  • 76' gol (Vanlose)
  • 80' gol (Vanlose)

Maç olayları

  1. NaesbyVanlose
  2. 80'Gol 2–2
  3. Kaçan penaltı79'
  4. 76'Gol 2–1
  5. Gol 2–071'
  6. Gol 1–055'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Naesby
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%20 3/15%38 3/8
Mağlubiyet%40 6/15%13 1/8
Vanlose
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%43 3/7
Beraberlik%40 6/15%43 3/7
Mağlubiyet%13 2/15%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Naesby
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,93 (29 gol)2,38 (19 gol)
Yediği gol / maç1,53 (23 gol)1,25 (10 gol)
Vanlose
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç0,87 (13 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Naesby
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%67 10/15%75 6/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%73 11/15%75 6/8
3,5 Üst%40 6/15%50 4/8
Gol yememe%13 2/15%25 2/8
Vanlose
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%71 5/7
1,5 Üst%67 10/15%71 5/7
2,5 Üst%47 7/15%57 4/7
3,5 Üst%20 3/15%29 2/7
Gol yememe%47 7/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Naesby
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%33 5/15%50 4/8
Berabere%40 6/15%50 4/8
Geride%27 4/15%0 0/8
Vanlose
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%40 6/15%43 3/7
Berabere%47 7/15%43 3/7
Geride%13 2/15%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Naesby (15 maç)

1/151/X01/20X/11X/X3X/222/102/X02/24

Vanlose (15 maç)

1/131/X21/21X/14X/X3X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Naesby (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 6 1
31-45 3 5
46-60 4 3
61-75 3 2
76-90 8 9

Vanlose (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 1 1
31-45 6 1
46-60 3 3
61-75 2 3
76-90 6 1

Kartlar

Naesby

Sarı 1 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 0,1)

Vanlose

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Naesby 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5). Vanlose son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 4 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Naesby 5, Vanlose 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Vanlose 3-0 Naesby.

Sıralama
5. (17 p) – 3. (20 p)
Form (son 5)
MGGBM – BGBBG
H2H (G-B-M)
5-4-4 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,90 – 3,33 – 2,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Naesby iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,00 gol yedi; Vanlose dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Naesby %60, Vanlose %80. İlk yarıyı önde kapatma: Naesby 3/5, Vanlose 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,33, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:41 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · 3. Division puan durumu · 3rd Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Brønshøj 15942 3118 +1331 GGMGG
2Holbæk B&I 15924 3322 +1129 BGGMM
3Vanløse 15762 2113 +827 BBGGM
4Hørsholm-Usserød 15744 3425 +925 GBGGG
5FC Helsingor 15744 2318 +525 GMBGB
6Næsby 15636 2923 +621 MBMMG
7Frem 15465 2624 +218 GBBBG
8Ishøj 15537 1825 -718 GGBGM
9Sundby 15528 2425 -117 MGGMB
10ASA Aarhus 15528 1926 -717 MMMBM
11Holstebro 15519 2038 -1816 MMMMG
12Ringsted 151311 1839 -216 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Helsingor 7610 145 +919
2Holbæk B&I 8602 1910 +918
3Brønshøj 8521 1810 +817
4Næsby 8431 1910 +915
5Vanløse 8431 115 +615
6Frem 7421 159 +614
7ASA Aarhus 7421 137 +614
8Hørsholm-Usserød 8422 1511 +414
9Sundby 7322 1310 +311
10Ishøj 7313 1014 -410
11Holstebro 8314 1319 -610
12Ringsted 7115 917 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Brønshøj 7421 138 +514
2Vanløse 7331 108 +212
3Hørsholm-Usserød 7322 1914 +511
4Holbæk B&I 7322 1412 +211
5Ishøj 8224 811 -38
6Næsby 7205 1013 -36
7Sundby 8206 1115 -46
8FC Helsingor 8134 913 -46
9Holstebro 7205 719 -126
10Frem 8044 1115 -44
11ASA Aarhus 8107 619 -133
12Ringsted 8026 922 -132

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,90X3,3322,80

Çifte şans

1X1,21121,15X21,49

Karşılıklı gol

Var1,51Yok1,91

2,5 Alt / Üst

Alt1,80Üst1,59

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.