Nacional Asuncion 0-2 Sportivo San Lorenzo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nacional Asuncion 0–2 Sportivo San Lorenzo (4 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 18–15, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %66–%34, korner 5–4.
Maç özeti
Nacional Asuncion – Sportivo San Lorenzo maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Marcelo Augusto Ferreira Bordón 23', R. Amarilla 71' (Sportivo San Lorenzo). xG: Nacional Asuncion 1,4 – 1,8 Sportivo San Lorenzo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Nacional Asuncion: V. Bernay · Sportivo San Lorenzo: S. Orteman
Maç akışı
Nacional Asuncion üstte · Sportivo San Lorenzo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' sarı kart: I Fretes (Sportivo San Lorenzo)
- 23' gol: Marcelo Augusto Ferreira Bordón (Sportivo San Lorenzo)
- 45' oyuncu değişikliği: Jordan·Santacruz ↔ Hugo Valdez (Nacional Asuncion)
- 45' oyuncu değişikliği: Francisco Pumpido ↔ Richard·Prieto (Nacional Asuncion)
- 45' oyuncu değişikliği: Franco Aragón ↔ Ángel Benítez (Sportivo San Lorenzo)
- 45+1' sarı kart: Lucas Andres Cohener Gonzalez (Sportivo San Lorenzo)
- 50' sarı kart: Luis Cáceres (Sportivo San Lorenzo)
- 52' sarı kart: Pablo Fornasari (Sportivo San Lorenzo)
- 61' oyuncu değişikliği: Fabrizio Jara ↔ Roque Santa Cruz (Nacional Asuncion)
- 61' oyuncu değişikliği: Kevin Ferreira Gonzalez ↔ R. Amarilla (Sportivo San Lorenzo)
- 61' oyuncu değişikliği: Lucas Andres Cohener Gonzalez ↔ Alexis Doldán (Sportivo San Lorenzo)
- 61' oyuncu değişikliği: Orlando Gaona Lugo ↔ Ignacio Bailone (Nacional Asuncion)
- 65' sarı kart: Sebastian Vargas (Nacional Asuncion)
- 69' oyuncu değişikliği: Marcelo Augusto Ferreira Bordón ↔ Santiago Salcedo (Sportivo San Lorenzo)
- 71' gol: R. Amarilla (Sportivo San Lorenzo)
- 76' oyuncu değişikliği: Sebastian Vargas ↔ Derlis Nicolás Caballero Estévez (Nacional Asuncion)
- 82' oyuncu değişikliği: I Fretes ↔ Teodoro Paredes (Sportivo San Lorenzo)
- 84' sarı kart: Gastón Gerzel (Sportivo San Lorenzo)
- 89' sarı kart: Derlis Nicolás Caballero Estévez (Nacional Asuncion)
- 90' sarı kart: Alexis Doldán (Sportivo San Lorenzo)
Maç olayları
- Nacional AsuncionSportivo San Lorenzo
- 90'Alexis DoldánSarı kart
- Derlis Nicolás Caballero EstévezSarı kart89'
- 84'Gastón GerzelSarı kart
- 82'I Fretes ↔ Teodoro ParedesOyuncu değişikliği
- Sebastian Vargas ↔ Derlis Nicolás Caballero EstévezOyuncu değişikliği76'
- 71'Gol R. Amarilla 0–2Asist: Santiago Salcedo
- 69'Marcelo Augusto Ferreira Bordón ↔ Santiago SalcedoOyuncu değişikliği
- Sebastian VargasSarı kart65'
- Fabrizio Jara ↔ Roque Santa CruzOyuncu değişikliği61'
- 61'Kevin Ferreira Gonzalez ↔ R. AmarillaOyuncu değişikliği
- 61'Lucas Andres Cohener Gonzalez ↔ Alexis DoldánOyuncu değişikliği
- Orlando Gaona Lugo ↔ Ignacio BailoneOyuncu değişikliği61'
- 52'Pablo FornasariSarı kart
- 50'Luis CáceresSarı kart
- 45+1'Lucas Andres Cohener GonzalezSarı kart
- Jordan·Santacruz ↔ Hugo ValdezOyuncu değişikliği45'
- Francisco Pumpido ↔ Richard·PrietoOyuncu değişikliği45'
- 45'Franco Aragón ↔ Ángel BenítezOyuncu değişikliği
- 23'Gol Marcelo Augusto Ferreira Bordón 0–1
- 8'I FretesSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 9/18 | %56 5/9 |
| Beraberlik | %28 5/18 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %22 4/18 | %22 2/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 2/18 | %11 1/9 |
| Beraberlik | %22 4/18 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %67 12/18 | %67 6/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (26 gol) | 1,33 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,61 (11 gol) | 0,44 (4 gol) |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (12 gol) | 0,78 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (30 gol) | 1,56 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %28 5/18 | %11 1/9 |
| 1,5 Üst | %72 13/18 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %28 5/18 | %22 2/9 |
| 3,5 Üst | %6 1/18 | %0 0/9 |
| Gol yememe | %56 10/18 | %67 6/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 8/18 | %44 4/9 |
| 1,5 Üst | %72 13/18 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %44 8/18 | %33 3/9 |
| 3,5 Üst | %17 3/18 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %11 2/18 | %11 1/9 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 12,2 |
| 7,5 Üst | %83 15/18 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %78 14/18 | %89 8/9 |
| 9,5 Üst | %61 11/18 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %56 5/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %0 0/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %83 15/18 | %89 8/9 |
| 3,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 4,5 Üst | %44 8/18 | %44 4/9 |
| 5,5 Üst | %17 3/18 | %22 2/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %83 15/18 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %67 12/18 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %28 5/18 | %33 3/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 8/18 | %56 5/9 |
| Berabere | %50 9/18 | %33 3/9 |
| Geride | %6 1/18 | %11 1/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 4/18 | %33 3/9 |
| Berabere | %39 7/18 | %33 3/9 |
| Geride | %39 7/18 | %33 3/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nacional Asuncion (18 maç)
Sportivo San Lorenzo (18 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nacional Asuncion (18 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Sportivo San Lorenzo (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 1 | 9 |
Kartlar
Nacional Asuncion
Sarı 32 · Kırmızı 3 (18 maç · maç başı sarı 1,8)
Sportivo San Lorenzo
Sarı 41 · Kırmızı 3 (18 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nacional Asuncion: iç saha, 9 maç · Sportivo San Lorenzo: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Nacional Asuncion – Sportivo San Lorenzo ilk 11'ler
Nacional Asuncion · 4-1-4-1
- 30S. RojasK
- 32F. PumpidoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 22R. MelgarejoD
- 3M. CoronelD
- 29S. VargasD65' sarı kart 65. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 17J. SantacruzO45' oyundan çıktı 45. dk
- 33O. GaonaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 8F. JaraO61' oyundan çıktı 61. dk
- 13L. MezaO
- 10J. ColmánO
- 9H. BenítezF
- 7I. BailoneF61' oyuna girdi 61. dk
- 20Rodolfo ArguelloD
- 5G. BenítezD
- 39D. CaballeroF76' oyuna girdi 76. dk89' sarı kart 89. dk
- 4T. GutiérrezD
- 1G. OrtizK
- 27R. PrietoF45' oyuna girdi 45. dk
- 25Roberto Carlos Ramírez AntúnezO
- 24R. Santa CruzF61' oyuna girdi 61. dk
- 6S. ToralesO
- 18I. ValdezF45' oyuna girdi 45. dk
- 38T. VegaF
Teknik direktör: V. Bernay
Sportivo San Lorenzo · 4-4-2
- 31L. FrancoK
- 2L. EstecheD
- 19Luis Fernando Cáceres MacielD50' sarı kart 50. dk
- 21H. GonzalezD45+1' sarı kart 45+1. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 13Isaias FretesD8' sarı kart 8. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 28P. GerzelO84' sarı kart 84. dk
- 39Lucas Andres Cohener GonzalezO
- 32F. AragónO45' oyundan çıktı 45. dk
- 22K. FerreiraO61' oyundan çıktı 61. dk
- 23M. FerreiraF23' gol 23. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 9J. BarriosF
- 8R. AmarillaF61' oyuna girdi 61. dk71' gol 71. dk
- 16Á. BenítezO45' oyuna girdi 45. dk
- 33Gustavo Luis Centurion VillalbaK
- 4A. DoldánD61' oyuna girdi 61. dk90' sarı kart 90. dk
- 25K. FernándezO
- 27Elias OrtizO
- 5T. ParedesD82' oyuna girdi 82. dk
- 15B. PiñataresO
- 7S. SalcedoF69' oyuna girdi 69. dk71' asist 71. dk
- 14J. SalcedoO
- 6H. VillamayorO
- 24Matias AgueroD
Teknik direktör: S. Orteman
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Nacional Asuncion için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Club Sp. San Lorenzo 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Nacional Asuncion 2 – Club Sp. San Lorenzo 0; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Club Sp. San Lorenzo 0-3 Nacional Asuncion.
- Sıralama
- 4. (29 p) – 12. (4 p)
- Form (son 5)
- GMGGB – GMMBB
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %12 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,2
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Nacional Asuncion iç saha 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,25 gol yedi; Club Sp. San Lorenzo dış saha 8 maçta 0,62 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Nacional Asuncion %25, Club Sp. San Lorenzo %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nacional Asuncion %12, Club Sp. San Lorenzo %50. İlk yarıyı önde kapatma: Nacional Asuncion 5/8, Club Sp. San Lorenzo 2/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Nacional Asuncion 4,9, Club Sp. San Lorenzo 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Nacional Asuncion 1,9, Club Sp. San Lorenzo 2,7.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %31; KG var ortalaması %31; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 4 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Paraguay · Division Profesional - Clausura puan durumu · Primera Division: Clausura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia | 16 | +16 | 33 |
| 2 | Sportivo Trinidense | 16 | +12 | 30 |
| 3 | Libertad Asuncion | 16 | +7 | 30 |
| 4 | Nacional Asuncion | 16 | +14 | 29 |
| 5 | 2 de Mayo | 16 | +1 | 29 |
| 6 | Club Guarani | 16 | +4 | 25 |
| 7 | Cerro Porteno | 16 | +6 | 24 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 16 | -2 | 19 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 16 | -13 | 16 |
| 10 | Rubio NU | 16 | -12 | 13 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 16 | -12 | 12 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 16 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia | 8 | +12 | 17 |
| 2 | Nacional Asuncion | 8 | +10 | 17 |
| 3 | Libertad Asuncion | 8 | +7 | 17 |
| 4 | 2 de Mayo | 8 | +2 | 15 |
| 5 | Cerro Porteno | 8 | +3 | 14 |
| 6 | Sportivo Trinidense | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Sportivo Ameliano | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Club Guarani | 8 | -1 | 9 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 8 | -6 | 9 |
| 10 | Rubio NU | 8 | -3 | 7 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 8 | -5 | 7 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 8 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sportivo Trinidense | 8 | +9 | 17 |
| 2 | Club Guarani | 8 | +5 | 16 |
| 3 | Olimpia | 8 | +4 | 16 |
| 4 | 2 de Mayo | 8 | -1 | 14 |
| 5 | Libertad Asuncion | 8 | 0 | 13 |
| 6 | Nacional Asuncion | 8 | +4 | 12 |
| 7 | Cerro Porteno | 8 | +3 | 10 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 8 | -1 | 8 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 8 | -7 | 7 |
| 10 | Rubio NU | 8 | -9 | 6 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 8 | -7 | 5 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 8 | -9 | 2 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
