Mushuc Runa 1-1 Orense SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mushuc Runa 1–1 Orense SC (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 13–8, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %72–%28, korner 6–3.
Maç özeti
Mushuc Runa – Orense SC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Freddy Mina 22' (pen.) (Mushuc Runa); W. Herrera 5' (Orense SC). xG: Mushuc Runa 1,4 – 0,7 Orense SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Mushuc Runa: P. Vélez · Orense SC: J. Buch
Maç akışı
Mushuc Runa üstte · Orense SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: W. Herrera (Orense SC)
- 22' gol: Freddy Mina (Mushuc Runa)
- 38' sarı kart: Juan Pablo Buch Pabón (Orense SC)
- 42' oyuncu değişikliği: Tomson Minda ↔ Jefferson Caicedo (Mushuc Runa)
- 56' oyuncu değişikliği: Pedro Velasco ↔ B. Quiñonez (Orense SC)
- 58' oyuncu değişikliği: Renso Tufino ↔ Bryan Corozo (Mushuc Runa)
- 58' oyuncu değişikliği: Arnaldo Zambrano ↔ Nazareno Bazán (Mushuc Runa)
- 61' sarı kart: Ronny Biojó (Mushuc Runa)
- 61' sarı kart: Rodrigo Formento (Mushuc Runa)
- 69' oyuncu değişikliği: Bryan Elián Viñán Rodríguez ↔ Wilson Arturo Chuchuca Arreaga (Orense SC)
- 75' oyuncu değişikliği: Freddy Mina ↔ Elian Caicedo (Mushuc Runa)
- 76' oyuncu değişikliği: Miguel Perea ↔ Kevin Peralta (Mushuc Runa)
- 76' oyuncu değişikliği: W. Herrera ↔ Luis Miguel Garcés Carrion (Orense SC)
- 76' oyuncu değişikliği: Michael Alessandro Bermúdez Reyes ↔ J. Valencia (Orense SC)
- 76' oyuncu değişikliği: Gonzalo Rostagno ↔ Christian Alejandro Ortíz Calle (Orense SC)
Maç olayları
- Mushuc RunaOrense SC
- Miguel Perea ↔ Kevin PeraltaOyuncu değişikliği76'
- 76'W. Herrera ↔ Luis Miguel Garcés CarrionOyuncu değişikliği
- 76'Michael Alessandro Bermúdez Reyes ↔ J. ValenciaOyuncu değişikliği
- 76'Gonzalo Rostagno ↔ Christian Alejandro Ortíz CalleOyuncu değişikliği
- Freddy Mina ↔ Elian CaicedoOyuncu değişikliği75'
- 69'Bryan Elián Viñán Rodríguez ↔ Wilson Arturo Chuchuca ArreagaOyuncu değişikliği
- Ronny BiojóSarı kart61'
- Rodrigo FormentoSarı kart61'
- Renso Tufino ↔ Bryan CorozoOyuncu değişikliği58'
- Arnaldo Zambrano ↔ Nazareno BazánOyuncu değişikliği58'
- 56'Pedro Velasco ↔ B. QuiñonezOyuncu değişikliği
- Tomson Minda ↔ Jefferson CaicedoOyuncu değişikliği42'
- 38'Juan Pablo Buch PabónSarı kart
- Penaltı golü Freddy Mina 1–1Penaltı22'
- 5'Gol W. Herrera 0–1Asist: Beder Caicedo
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %26 9/35 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %37 13/35 | %41 7/17 |
| Mağlubiyet | %37 13/35 | %24 4/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 10/35 | %18 3/17 |
| Beraberlik | %26 9/35 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %46 16/35 | %59 10/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (41 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (49 gol) | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (43 gol) | 0,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (51 gol) | 1,65 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 21/35 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %71 25/35 | %59 10/17 |
| 2,5 Üst | %51 18/35 | %35 6/17 |
| 3,5 Üst | %34 12/35 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %31 11/35 | %47 8/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 22/35 | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %86 30/35 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %57 20/35 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %17 6/35 | %12 2/17 |
| Gol yememe | %20 7/35 | %12 2/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %62 21/34 | %82 14/17 |
| 9,5 Üst | %47 16/34 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %59 10/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %31 10/32 | %24 4/17 |
| 10,5 Üst | %22 7/32 | %18 3/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %83 29/35 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %74 26/35 | %76 13/17 |
| 4,5 Üst | %57 20/35 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %40 14/35 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %74 25/34 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %65 22/34 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %47 16/34 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %53 9/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %71 25/35 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %57 20/35 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %43 15/35 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %29 10/35 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %71 24/34 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %59 20/34 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %50 17/34 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %29 5/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 9/35 | %24 4/17 |
| Berabere | %54 19/35 | %71 12/17 |
| Geride | %20 7/35 | %6 1/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 7/35 | %24 4/17 |
| Berabere | %43 15/35 | %29 5/17 |
| Geride | %37 13/35 | %47 8/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mushuc Runa (35 maç)
Orense SC (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mushuc Runa (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 6 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 10 | 10 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 9 | 16 |
Orense SC (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 3 | 10 |
| 31-45 | 9 | 10 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 10 | 10 |
Kartlar
Mushuc Runa
Sarı 82 · Kırmızı 9 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Orense SC
Sarı 82 · Kırmızı 6 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mushuc Runa: iç saha, 17 maç · Orense SC: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Mushuc Runa – Orense SC ilk 11'ler
Mushuc Runa · 4-4-2
- 25R. FormentoK61' sarı kart 61. dk
- 99Cristopher Adonis Angulo CaicedoD
- 30F. CarabalíD
- 4Ronny Alfonso Biojo PreciadoD61' sarı kart 61. dk
- 33M. HernándezD
- 7T. MindaO42' oyundan çıktı 42. dk
- 5Esteban Nicolás Dávila AlarcónO
- 8A. ZambranoO58' oyundan çıktı 58. dk
- 28M. PereaO76' oyundan çıktı 76. dk
- 9R. TufinoF58' oyundan çıktı 58. dk
- 10F. MinaF22' gol 22. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 11N. BazánF58' oyuna girdi 58. dk
- 61J. CaicedoF42' oyuna girdi 42. dk
- 14E. CaicedoF75' oyuna girdi 75. dk
- 19B. CorozoO58' oyuna girdi 58. dk
- 50J. CusmeD
- 2J. FlorD
- 18J. GonzalezO
- 52D. MerinoO
- 42W. PabónK
- 26K. PeraltaD76' oyuna girdi 76. dk
- 37J. QuiñonesD
- 53David Aidan Solís AráuzD
Teknik direktör: P. Vélez
Orense SC · 3-4-3
- 12R. SilvaK
- 4M. QuiñonezD
- 24G. AchilierD
- 3Sixto Romario Mina ArroyoD
- 31P. VelascoO56' oyundan çıktı 56. dk
- 21G. RostagnoO76' oyundan çıktı 76. dk
- 25R. JaramilloO
- 15B. CaicedoO5' asist 5. dk
- 19Michael Alessandro Bermúdez ReyesF76' oyundan çıktı 76. dk
- 11A. HerreraF5' gol 5. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 77B. ViñánF69' oyundan çıktı 69. dk
- 6S. CallegariD
- 23Wilson Arturo Chuchuca ArreagaO69' oyuna girdi 69. dk
- 53L. GarcesF76' oyuna girdi 76. dk
- 74C. BarrioO
- 59J. VeraO
- 26N. MolinaO
- 22J. OrtizK
- 51C. OrtÃzO76' oyuna girdi 76. dk
- 14E. PluasO
- 2B. QuiñonezD56' oyuna girdi 56. dk
- 88J. ValenciaF76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: J. Buch
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Ekvador · Liga Pro puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mushuc Runa için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 5, yenilen 8. Son 5 maçta Orense SC 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Mushuc Runa 9, Orense SC 4 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,17 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Temmuz 2026, Mushuc Runa 2-1 Orense SC.
- Sıralama
- 11. (38 p) – 13. (33 p)
- Form (son 5)
- MBMBB – BMMGM
- H2H (G-B-M)
- 9-6-4 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %56
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 3,26 – 3,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mushuc Runa iç saha 15 maçta maç başına 1,07 gol attı, 0,93 gol yedi; Orense SC dış saha 16 maçta 0,88 attı, 1,69 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mushuc Runa %40, Orense SC %56. İlk yarıyı önde kapatma: Mushuc Runa 4/15, Orense SC 4/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Mushuc Runa 5,9, Orense SC 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Mushuc Runa 2,7, Orense SC 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,26, 2 – 3,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,67.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
