← Maçlar
El Salvador · Primera Division25 Ekim 2026 · 03:00 TSİ

Municipal Li 3-3 C.D. Cacahuatique: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Municipal Li
3–3İY 1–2
C.D. Cacahuatique
Maç sonu

Municipal Li 3–3 C.D. Cacahuatique (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Municipal Li – C.D. Cacahuatique maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: J. C. Argueta 31', D. Cerros 52', G. Mayen 68' (Municipal Li); H. Sosa 39', J. Valladares (kendi kalesine) 45+8', J. Williams 83' (C.D. Cacahuatique).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Municipal Li üstte · C.D. Cacahuatique altta

01530İY607590 31' gol: J. C. Argueta (Municipal Li)39' gol: H. Sosa (C.D. Cacahuatique)52' gol: D. Cerros (Municipal Li)45+8' kendi kalesine gol: J. Valladares (C.D. Cacahuatique)68' gol: G. Mayen (Municipal Li)83' gol: J. Williams (C.D. Cacahuatique)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' gol: J. C. Argueta (Municipal Li)
  • 39' gol: H. Sosa (C.D. Cacahuatique)
  • 52' gol: D. Cerros (Municipal Li)
  • 45+8' kendi kalesine gol: J. Valladares (C.D. Cacahuatique)
  • 68' gol: G. Mayen (Municipal Li)
  • 83' gol: J. Williams (C.D. Cacahuatique)

Maç olayları

  1. Municipal LiC.D. Cacahuatique
  2. 83'Gol J. Williams 3–3
  3. Gol G. Mayen 3–268'
  4. Gol D. Cerros 2–252'
  5. 45+8'Kendi kalesine gol J. Valladares 1–2Kendi kalesine
  6. 39'Gol H. Sosa 1–1
  7. Gol J. C. Argueta 1–031'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Municipal Li
Toplam (19)İç saha (9)
Galibiyet%32 6/19%22 2/9
Beraberlik%26 5/19%44 4/9
Mağlubiyet%42 8/19%33 3/9
C.D. Cacahuatique
Toplam (19)Dış saha (9)
Galibiyet%21 4/19%22 2/9
Beraberlik%37 7/19%44 4/9
Mağlubiyet%42 8/19%33 3/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Municipal Li
Toplam (19)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,47 (28 gol)1,44 (13 gol)
Yediği gol / maç1,47 (28 gol)1,44 (13 gol)
C.D. Cacahuatique
Toplam (19)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,11 (21 gol)1,11 (10 gol)
Yediği gol / maç1,53 (29 gol)1,33 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Municipal Li
Toplam (19)İç saha (9)
KG Var%68 13/19%67 6/9
1,5 Üst%89 17/19%78 7/9
2,5 Üst%53 10/19%44 4/9
3,5 Üst%37 7/19%44 4/9
Gol yememe%21 4/19%22 2/9
C.D. Cacahuatique
Toplam (19)Dış saha (9)
KG Var%47 9/19%44 4/9
1,5 Üst%74 14/19%78 7/9
2,5 Üst%42 8/19%33 3/9
3,5 Üst%32 6/19%22 2/9
Gol yememe%37 7/19%44 4/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Municipal Li
Toplam (19)İç saha (9)
Önde%21 4/19%11 1/9
Berabere%42 8/19%56 5/9
Geride%37 7/19%33 3/9
C.D. Cacahuatique
Toplam (19)Dış saha (9)
Önde%16 3/19%22 2/9
Berabere%53 10/19%56 5/9
Geride%32 6/19%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Municipal Li (19 maç)

1/131/X01/21X/13X/X3X/222/102/X22/25

C.D. Cacahuatique (19 maç)

1/111/X11/21X/13X/X6X/212/102/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Municipal Li (18 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 4 2
31-45 3 5
46-60 5 1
61-75 5 3
76-90 5 9

C.D. Cacahuatique (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 3
31-45 2 6
46-60 2 3
61-75 3 2
76-90 7 9

Kartlar

Municipal Li

Sarı 0 · Kırmızı 5 (19 maç · maç başı sarı 0,0)

C.D. Cacahuatique

Sarı 1 · Kırmızı 5 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:09 TSİ itibarıyla · ligde 111 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Municipal Limeño son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cacahuatique son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Municipal Limeño 5, Cacahuatique 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ağustos 2026, Cacahuatique 1-3 Municipal Limeño.

Sıralama
8. (20 p) – 11. (12 p)
Form (son 5)
GMMMM – BMMGM
H2H (G-B-M)
5-0-6 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,13 – 3,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Municipal Limeño iç saha 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,29 gol yedi; Cacahuatique dış saha 7 maçta 0,71 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Municipal Limeño %43, Cacahuatique %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Municipal Limeño %57, Cacahuatique %43. İlk yarıyı önde kapatma: Municipal Limeño 1/7, Cacahuatique 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,13, 2 – 3,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,75.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

El Salvador · Primera Division puan durumu · Primera Division: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Firpo 181062 3213 +1936 GGBBG
2FAS 18954 2919 +1032 GMBMB
3Isidro Metapán 19955 2520 +532 GBMBB
4Águila 18864 3424 +1030 GGBGG
5Inter 18693 2416 +827 BBMGB
6Platense 19766 2522 +327 GGBBM
7Municipal Limeño 19658 2828 023 MGBBB
8Alianza 18585 2324 -123 BBGMM
9Cacahuatique 19478 2129 -819 MBBGG
10Atletico Balboa 18459 1728 -1117 MMBGG
11Inca Aruba 194510 1433 -1917 MMMMB
12Fuerte San Francisco 192710 1834 -1613 GMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Firpo 11821 214 +1726
2Águila 9621 2412 +1220
3Isidro Metapán 8611 157 +819
4Alianza 9450 1510 +517
5FAS 8431 138 +515
6Inter 9261 117 +412
7Platense 10334 1013 -312
8Inca Aruba 10334 917 -812
9Municipal Limeño 9243 1313 010
10Cacahuatique 10235 1117 -69
11Atletico Balboa 9234 410 -69
12Fuerte San Francisco 9225 1016 -68
#TakımOGBMAYAVP
1FAS 10523 1611 +517
2Platense 9432 159 +615
3Inter 9432 139 +415
4Municipal Limeño 10415 1515 013
5Isidro Metapán 11344 1013 -313
6Firpo 7241 119 +210
7Cacahuatique 9243 1012 -210
8Águila 9243 1012 -210
9Atletico Balboa 9225 1318 -58
10Alianza 9135 814 -66
11Fuerte San Francisco 10055 818 -105
12Inca Aruba 9126 516 -115

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,1323,93

Çifte şans

1X1,09121,16X21,68

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,75

2,5 Alt / Üst

Alt1,68Üst1,70

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.