Mumbai City FC 2-3 Hyderabad FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mumbai City FC 2–3 Hyderabad FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Mumbai City FC – Hyderabad FC maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: M. Ajsal 6', Z. Zothanpuia 27' (Mumbai City FC); C. Fortes 73', A. Mehra 90+1', J. Pena 90+4' (Hyderabad FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Mumbai City FC üstte · Hyderabad FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: M. Ajsal (Mumbai City FC)
- 18' sarı kart: S. K (Hyderabad FC)
- 27' gol: Z. Zothanpuia (Mumbai City FC)
- 46' oyuncu değişikliği: L. Hangshing ↔ A. Mehta (Hyderabad FC)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Azhar ↔ R. Ndayishimiye (Hyderabad FC)
- 56' sarı kart: L. Hnamte (Hyderabad FC)
- 58' oyuncu değişikliği: H. Jain ↔ F. Choudhary (Mumbai City FC)
- 70' sarı kart: A. Mehta (Hyderabad FC)
- 71' oyuncu değişikliği: S. K ↔ A. Lalrochana (Hyderabad FC)
- 71' oyuncu değişikliği: Rodriguinho ↔ C. Fortes (Hyderabad FC)
- 73' gol: C. Fortes (Hyderabad FC)
- 74' oyuncu değişikliği: B. Lalnuntluanga ↔ B. Fernandes (Mumbai City FC)
- 89' oyuncu değişikliği: M. Aimen ↔ A. Mehra (Hyderabad FC)
- 90' oyuncu değişikliği: N. PN ↔ Y. Kadam (Mumbai City FC)
- 90' oyuncu değişikliği: M. Ajsal ↔ N. Rodrigues (Mumbai City FC)
- 90+1' gol: A. Mehra (Hyderabad FC)
- 90+4' gol: J. Pena (Hyderabad FC)
- 90+6' sarı kart: J. Pena (Hyderabad FC)
Maç olayları
- Mumbai City FCHyderabad FC
- 90+6'J. PenaSarı kart
- 90+4'Gol J. Pena 2–3
- 90+1'Gol A. Mehra 2–2Asist: R. Ndayishimiye
- N. PN ↔ Y. KadamOyuncu değişikliği90'
- M. Ajsal ↔ N. RodriguesOyuncu değişikliği90'
- 89'M. Aimen ↔ A. MehraOyuncu değişikliği
- B. Lalnuntluanga ↔ B. FernandesOyuncu değişikliği74'
- 73'Gol C. Fortes 2–1Asist: A. Mehta
- 71'S. K ↔ A. LalrochanaOyuncu değişikliği
- 71'Rodriguinho ↔ C. FortesOyuncu değişikliği
- 70'A. MehtaSarı kart
- H. Jain ↔ F. ChoudharyOyuncu değişikliği58'
- 56'L. HnamteSarı kart
- 46'L. Hangshing ↔ A. MehtaOyuncu değişikliği
- 46'M. Azhar ↔ R. NdayishimiyeOyuncu değişikliği
- Gol Z. Zothanpuia 2–0Asist: N. PN27'
- 18'S. KSarı kart
- Gol M. Ajsal 1–0Asist: N. PN6'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Beraberlik | %50 2/4 | %0 0/1 |
| Mağlubiyet | %50 2/4 | %100 1/1 |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 2/5 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %20 1/5 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %40 2/5 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (4 gol) | 2,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (6 gol) | 3,00 (3 gol) |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (10 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (8 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 1,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %100 1/1 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %0 0/1 |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 4/5 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 5/5 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %80 4/5 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %40 2/5 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %20 1/5 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | — |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | — |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | — |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | — |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,0 | — |
| 2,5 Üst | %0 0/3 | — |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | — |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | — |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | — |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %100 1/1 |
| Berabere | %75 3/4 | %0 0/1 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 3/5 | %50 2/4 |
| Berabere | %20 1/5 | %25 1/4 |
| Geride | %20 1/5 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mumbai City FC (4 maç)
Hyderabad FC (5 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mumbai City FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Hyderabad FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Mumbai City FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)
Hyderabad FC
Sarı 13 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 17:00 TSİ itibarıyla · ligde 28 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Mumbai City 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. SC Delhi için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Mumbai City 1, SC Delhi 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Mumbai City 2-2 SC Delhi.
- Sıralama
- 9. (2 p) – 13. (0 p)
- Form (son 5)
- BBMGG – BMMMB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 1,59 – 3,29 – 3,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mumbai City bu sezon 3 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,00 gol yedi; SC Delhi bu sezon 3 maçta 1,33 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mumbai City %67, SC Delhi %100. İlk yarıyı önde kapatma: Mumbai City 0/3, SC Delhi 2/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 3,29, 2 – 3,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 17:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hindistan · Indian Super League puan durumu · Super league
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NorthEast United | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Minerva Punjab | 3 | +2 | 7 |
| 3 | East Bengal II | 2 | +8 | 6 |
| 4 | Bengaluru | 2 | +3 | 6 |
| 5 | ATK Mohun Bagan | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Kerala Blasters | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Churchill Brothers | 3 | -4 | 3 |
| 8 | Odisha | 3 | -1 | 2 |
| 9 | Mumbai City | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Goa | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Chennaiyin | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Inter Kashi | 3 | -6 | 1 |
| 13 | SC Delhi | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NorthEast United | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Bengaluru | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Minerva Punjab | 2 | +1 | 4 |
| 4 | ATK Mohun Bagan | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Churchill Brothers | 3 | -4 | 3 |
| 6 | Goa | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Kerala Blasters | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Odisha | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Inter Kashi | 3 | -6 | 1 |
| 10 | Chennaiyin | 0 | 0 | 0 |
| 11 | East Bengal II | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Mumbai City | 0 | 0 | 0 |
| 13 | SC Delhi | 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal II | 2 | +8 | 6 |
| 2 | Minerva Punjab | 1 | +1 | 3 |
| 3 | ATK Mohun Bagan | 2 | 0 | 3 |
| 4 | Kerala Blasters | 2 | -1 | 3 |
| 5 | Mumbai City | 3 | -1 | 2 |
| 6 | NorthEast United | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Odisha | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Chennaiyin | 3 | -3 | 1 |
| 9 | Bengaluru | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Churchill Brothers | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Goa | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Inter Kashi | 0 | 0 | 0 |
| 13 | SC Delhi | 1 | -1 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün Indian Super League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
