MTK Budapest 1-0 Vasas SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
MTK Budapest 1–0 Vasas SC (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–17, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %45–%55, korner 3–5.
Maç özeti
MTK Budapest – Vasas SC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Gyorgy Komaromi 26' (MTK Budapest). xG: MTK Budapest 1,0 – 1,7 Vasas SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- MTK Budapest: Máté Pinezits · Vasas SC: G. Erős
Maç akışı
MTK Budapest üstte · Vasas SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: Gyorgy Komaromi (MTK Budapest)
- 45' oyuncu değişikliği: Rajmund horvath ↔ Márk Kovácsréti (Vasas SC)
- 60' sarı kart: Botond Baráth (Vasas SC)
- 62' sarı kart: B. Rab (Vasas SC)
- 65' oyuncu değişikliği: Gabor Jurek ↔ Kristof Hinora (MTK Budapest)
- 67' oyuncu değişikliği: B. Rab ↔ Szabolcs Mezei (Vasas SC)
- 67' oyuncu değişikliği: Márk Koszta ↔ Bence Janos Petho (Vasas SC)
- 67' oyuncu değişikliği: Milan Tóth ↔ C. Molnár (Vasas SC)
- 76' oyuncu değişikliği: Mark Kerezsi Zalan ↔ Á Nyers (MTK Budapest)
- 76' kırmızı kart: Patrik kovacs (MTK Budapest)
- 83' oyuncu değişikliği: Sandor Hidi ↔ Gergo Janos Palinkas (Vasas SC)
- 83' oyuncu değişikliği: Á. Zubor ↔ Benedek Varju (MTK Budapest)
- 84' sarı kart: Dániel Csóka (Vasas SC)
- 90+1' sarı kart: Bence Pávkovics (Vasas SC)
Maç olayları
- MTK BudapestVasas SC
- 90+1'Bence PávkovicsSarı kart
- 84'Dániel CsókaSarı kart
- 83'Sandor Hidi ↔ Gergo Janos PalinkasOyuncu değişikliği
- Á. Zubor ↔ Benedek VarjuOyuncu değişikliği83'
- Mark Kerezsi Zalan ↔ Á NyersOyuncu değişikliği76'
- Patrik kovacsKırmızı kart76'
- 67'B. Rab ↔ Szabolcs MezeiOyuncu değişikliği
- 67'Márk Koszta ↔ Bence Janos PethoOyuncu değişikliği
- 67'Milan Tóth ↔ C. MolnárOyuncu değişikliği
- Gabor Jurek ↔ Kristof HinoraOyuncu değişikliği65'
- 62'B. RabSarı kart
- 60'Botond BaráthSarı kart
- 45'Rajmund horvath ↔ Márk KovácsrétiOyuncu değişikliği
- Gol Gyorgy Komaromi 1–026'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (27 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 11,5 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
MTK Budapest (13 maç)
Vasas SC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
MTK Budapest (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Vasas SC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 7 | 7 |
Kartlar
MTK Budapest
Sarı 24 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Vasas SC
Sarı 33 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
MTK Budapest: iç saha, 6 maç · Vasas SC: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
MTK Budapest – Vasas SC ilk 11'ler
MTK Budapest · 4-2-3-1
- 43Bence VargaK
- 26V. ArmalasD
- 4I. BeriashviliD
- 55S. RadićD
- 27P. KovácsD76' kırmızı kart 76. dk
- 6M. KataO
- 80Adrian ZeljkovićO
- 11G. JurekO65' oyundan çıktı 65. dk
- 8A. G. ZuborO83' oyundan çıktı 83. dk
- 77G. KomáromiO26' gol 26. dk
- 20Zalán Márk KerezsiF76' oyundan çıktı 76. dk
- 10I. BognárO
- 24T. FadgyasK
- 17K. HinoraO65' oyuna girdi 65. dk
- 9M. KlauszF
- 45D. VargaO
- 41B. SzebellediD
- 37Adam NyersF76' oyuna girdi 76. dk
- 13M. TimoteusD
- 30Sámuel Barnabás BakóF
- 2B. VarjuD83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: Máté Pinezits
Vasas SC · 4-2-3-1
- 87M. EngediK
- 4B. PávkovicsD90+1' sarı kart 90+1. dk
- 36B. BaráthD60' sarı kart 60. dk
- 17Dániel CsókaD84' sarı kart 84. dk
- 14Á. DoktoricsD
- 16B. RabO62' sarı kart 62. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 15S. HidiO83' oyundan çıktı 83. dk
- 84Rajmund HorvathO45' oyundan çıktı 45. dk
- 88J. UrblíkO
- 77M. TóthO67' oyundan çıktı 67. dk
- 9M. KosztaF67' oyundan çıktı 67. dk
- 10M. KovácsrétiO45' oyuna girdi 45. dk
- 24S. MezeiO67' oyuna girdi 67. dk
- 18G. PálinkásF83' oyuna girdi 83. dk
- 29B. PethőF67' oyuna girdi 67. dk
- 7A. RadóF
- 22Viktor HeiD
- 26J. UramK
- 94B. CsekeO
- 8B. Banó-SzabóO
- 68A. GirsikD
- 89Csaba Milán MolnárO67' oyuna girdi 67. dk
- 6D. SztojkaO
Teknik direktör: G. Erős
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta MTK Budapeşte 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-10). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Vasas son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler MTK Budapeşte 4 – Vasas 0; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Temmuz 2026, MTK Budapeşte 3-1 Vasas.
- Sıralama
- 9. (9 p) – 2. (15 p)
- Form (son 5)
- MMMBG – BGGMM
- H2H (G-B-M)
- 4-0-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,21 – 3,32 – 2,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
MTK Budapeşte iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Vasas dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MTK Budapeşte %80, Vasas %75. İlk yarıyı önde kapatma: MTK Budapeşte 1/5, Vasas 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,21, 0 – 3,32, 2 – 2,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,24, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,31, Yok 2,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %78; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 23:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
