MSK Zilina 4-1 Z Michalovce: Maç Sonucu ve İstatistikleri
MSK Zilina 4–1 Z Michalovce (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
MSK Zilina – Z Michalovce maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: T. Hranica 8', M. Fasko 52' (pen.), 70', K. Bilalovic 90+2' (MSK Zilina); L. Lemishko 85' (Z Michalovce).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
MSK Zilina üstte · Z Michalovce altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: T. Hranica (MSK Zilina)
- 20' sarı kart: E. Mashike (Z Michalovce)
- 30' sarı kart: J. Lopez (Z Michalovce)
- 52' gol: M. Fasko (MSK Zilina)
- 54' sarı kart: T. Dzotsenidze (Z Michalovce)
- 65' oyuncu değişikliği: F. Kosa ↔ P. Ilko (MSK Zilina)
- 65' oyuncu değişikliği: D. Homet Ruiz ↔ M. Roginic (MSK Zilina)
- 70' gol: M. Fasko (MSK Zilina)
- 71' oyuncu değişikliği: J. Lopez ↔ P. Danek (Z Michalovce)
- 72' oyuncu değişikliği: K. Taylor-Hart ↔ N. Cervantes (Z Michalovce)
- 72' oyuncu değişikliği: E. Mashike ↔ T. Walczak (Z Michalovce)
- 74' oyuncu değişikliği: M. Fasko ↔ K. Bilalovic (MSK Zilina)
- 74' oyuncu değişikliği: K. Bari ↔ M. Traore (MSK Zilina)
- 81' oyuncu değişikliği: A. Zubairu ↔ O. Kalemi (Z Michalovce)
- 81' oyuncu değişikliği: M. Kacer ↔ X. Adang (MSK Zilina)
- 85' gol: L. Lemishko (Z Michalovce)
- 90+2' gol: K. Bilalovic (MSK Zilina)
Maç olayları
- MSK ZilinaZ Michalovce
- Gol K. Bilalovic 4–1Asist: M. Roginic90+2'
- 85'Gol L. Lemishko 3–1Asist: N. Cervantes
- 81'A. Zubairu ↔ O. KalemiOyuncu değişikliği
- M. Kacer ↔ X. AdangOyuncu değişikliği81'
- M. Fasko ↔ K. BilalovicOyuncu değişikliği74'
- K. Bari ↔ M. TraoreOyuncu değişikliği74'
- 72'K. Taylor-Hart ↔ N. CervantesOyuncu değişikliği
- 72'E. Mashike ↔ T. WalczakOyuncu değişikliği
- 71'J. Lopez ↔ P. DanekOyuncu değişikliği
- Gol M. Fasko 3–0Asist: M. Roginic70'
- F. Kosa ↔ P. IlkoOyuncu değişikliği65'
- D. Homet Ruiz ↔ M. RoginicOyuncu değişikliği65'
- 54'T. DzotsenidzeSarı kart
- Penaltı golü M. Fasko 2–0Penaltı52'
- 30'J. LopezSarı kart
- 20'E. MashikeSarı kart
- Gol T. Hranica 1–0Asist: A. Narimanidze8'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,64 (37 gol) | 2,57 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,93 (27 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol) | 2,40 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/5 |
| Berabere | %38 5/13 | %40 2/5 |
| Geride | %46 6/13 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
MSK Zilina (14 maç)
Z Michalovce (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
MSK Zilina (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Z Michalovce (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
MSK Zilina
Sarı 22 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Z Michalovce
Sarı 27 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
MSK Zilina son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Zemplín Michalovce 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-8).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler MSK Zilina 12 – Zemplín Michalovce 4; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, Zemplín Michalovce 0-1 MSK Zilina.
- Sıralama
- 4. (22 p) – 7. (14 p)
- Form (son 5)
- BMGBG – MBGMG
- H2H (G-B-M)
- 12-7-4 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,37 – 4,21 – 4,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
MSK Zilina iç saha 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 2,17 gol yedi; Zemplín Michalovce dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MSK Zilina %100, Zemplín Michalovce %25. İlk yarıyı önde kapatma: MSK Zilina 2/6, Zemplín Michalovce 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 4,21, 2 – 4,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,64, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,28.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Slovakya · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 14 | +33 | 38 |
| 2 | Slovan Bratislava | 14 | +17 | 28 |
| 3 | Žilina | 14 | +10 | 28 |
| 4 | Spartak Trnava | 14 | +10 | 25 |
| 5 | FK Košice | 14 | +6 | 18 |
| 6 | Podbrezová | 13 | -4 | 17 |
| 7 | Zemplín Michalovce | 13 | -11 | 14 |
| 8 | Dukla Banská Bystrica | 14 | -13 | 14 |
| 9 | Ružomberok | 13 | -13 | 12 |
| 10 | Komárno | 13 | -6 | 10 |
| 11 | Skalica | 14 | -13 | 10 |
| 12 | AS Trencin | 14 | -16 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Žilina | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Zemplín Michalovce | 8 | -2 | 11 |
| 4 | Spartak Trnava | 7 | +2 | 10 |
| 5 | Slovan Bratislava | 6 | +7 | 9 |
| 6 | FK Košice | 7 | +3 | 9 |
| 7 | Ružomberok | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Podbrezová | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Dukla Banská Bystrica | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Skalica | 8 | -11 | 5 |
| 11 | AS Trencin | 7 | -14 | 4 |
| 12 | Komárno | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 8 | +18 | 22 |
| 2 | Slovan Bratislava | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Spartak Trnava | 7 | +8 | 15 |
| 4 | Žilina | 7 | +6 | 15 |
| 5 | FK Košice | 7 | +3 | 9 |
| 6 | Podbrezová | 7 | -4 | 9 |
| 7 | Komárno | 7 | 0 | 8 |
| 8 | Dukla Banská Bystrica | 7 | -7 | 7 |
| 9 | AS Trencin | 7 | -2 | 6 |
| 10 | Skalica | 6 | -2 | 5 |
| 11 | Zemplín Michalovce | 5 | -9 | 3 |
| 12 | Ružomberok | 6 | -13 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
