Motor Lublin 2-2 Zaglebie Lubin: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Motor Lublin 2–2 Zaglebie Lubin (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 25–9, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %58–%42, korner 8–2.
Maç özeti
Motor Lublin – Zaglebie Lubin maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Mateusz Legowski 74', Mbaye Jacques Ndiaye 87' (Motor Lublin); Sebastian Kerk 45+1', Marcel Regula 48' (Zaglebie Lubin). xG: Motor Lublin 2,2 – 0,4 Zaglebie Lubin.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Motor Lublin: M. Misiura · Zaglebie Lubin: L. Ojrzynski
Maç akışı
Motor Lublin üstte · Zaglebie Lubin altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' sarı kart: Yacine Bourhane (Motor Lublin)
- 28' sarı kart: David Čolina (Zaglebie Lubin)
- 45' oyuncu değişikliği: David Čolina ↔ Damian Michalski (Zaglebie Lubin)
- 45+1' gol: Sebastian Kerk (Zaglebie Lubin)
- 48' gol: Marcel Regula (Zaglebie Lubin)
- 56' oyuncu değişikliği: Yacine Bourhane ↔ Mateusz Legowski (Motor Lublin)
- 56' oyuncu değişikliği: Makan Aiko ↔ Fabio Ronaldo Costa Conceicao (Motor Lublin)
- 66' oyuncu değişikliği: Mateusz Dziewiatowski ↔ Jakub·Sypek (Zaglebie Lubin)
- 66' oyuncu değişikliği: Sebastian Kerk ↔ Filip Szymczak (Zaglebie Lubin)
- 72' oyuncu değişikliği: Christopher Simon ↔ Alioune Oumar Tall (Motor Lublin)
- 72' oyuncu değişikliği: Kamil Lukoszek ↔ Thomas Santos (Motor Lublin)
- 74' gol: Mateusz Legowski (Motor Lublin)
- 75' oyuncu değişikliği: Marcel Regula ↔ Mateusz Grzybek (Zaglebie Lubin)
- 76' sarı kart: Karol Czubak (Motor Lublin)
- 85' oyuncu değişikliği: Filip Luberecki ↔ Mateusz Posmyk (Motor Lublin)
- 87' gol: Mbaye Jacques Ndiaye (Motor Lublin)
- 90+1' sarı kart: Mateusz Grzybek (Zaglebie Lubin)
- 90+5' oyuncu değişikliği: Josip Ćorluka ↔ Mihael Mlinarić (Zaglebie Lubin)
Maç olayları
- Motor LublinZaglebie Lubin
- 90+5'Josip Ćorluka ↔ Mihael MlinarićOyuncu değişikliği
- 90+1'Mateusz GrzybekSarı kart
- Gol Mbaye Jacques Ndiaye 2–287'
- Filip Luberecki ↔ Mateusz PosmykOyuncu değişikliği85'
- Karol CzubakSarı kart76'
- 75'Marcel Regula ↔ Mateusz GrzybekOyuncu değişikliği
- Gol Mateusz Legowski 1–274'
- Christopher Simon ↔ Alioune Oumar TallOyuncu değişikliği72'
- Kamil Lukoszek ↔ Thomas SantosOyuncu değişikliği72'
- 66'Mateusz Dziewiatowski ↔ Jakub·SypekOyuncu değişikliği
- 66'Sebastian Kerk ↔ Filip SzymczakOyuncu değişikliği
- Yacine Bourhane ↔ Mateusz LegowskiOyuncu değişikliği56'
- Makan Aiko ↔ Fabio Ronaldo Costa ConceicaoOyuncu değişikliği56'
- 48'Gol Marcel Regula 0–2Asist: Michał Nalepa
- 45+1'Gol Sebastian Kerk 0–1
- 45'David Čolina ↔ Damian MichalskiOyuncu değişikliği
- 28'David ČolinaSarı kart
- Yacine BourhaneSarı kart25'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,26 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,33 düşük | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 15. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 15.–16. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Geride | %57 8/14 | %63 5/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Motor Lublin (14 maç)
Zaglebie Lubin (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Motor Lublin (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 8 | 8 |
Zaglebie Lubin (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 7 | 8 |
Kartlar
Motor Lublin
Sarı 30 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Zaglebie Lubin
Sarı 34 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Motor Lublin: iç saha, 8 maç · Zaglebie Lubin: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Motor Lublin – Zaglebie Lubin ilk 11'ler
Motor Lublin · 4-1-4-1
- 33G. TratnikK
- 17K. LukoszekD72' oyundan çıktı 72. dk
- 18B. BereszyńskiD
- 4T. PlavotićD
- 24F. LubereckiD85' oyundan çıktı 85. dk
- 27Y. BourhaneO25' sarı kart 25. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 30M. NdiayeO87' gol 87. dk
- 9Rony LopesO
- 8C. SimonO72' oyundan çıktı 72. dk
- 70M. AïkoO56' oyundan çıktı 56. dk
- 10K. CzubakF76' sarı kart 76. dk
- 5A. AkatovD
- 90Dominik GregorskiF
- 23F. HaxhaO
- 2Paskal Konrad MeyerD
- 71M. PopaK
- 77Mateusz PosmykF
- 29T. SantosD72' oyuna girdi 72. dk
- 47Alioune TallO72' oyuna girdi 72. dk
- 22M. ZlomanczukO
- 11Fábio RonaldoO56' oyuna girdi 56. dk
- 6M. ŁęgowskiO56' oyuna girdi 56. dk74' gol 74. dk
Teknik direktör: M. Misiura
Zaglebie Lubin · 4-5-1
- 33Z. AlomerovićK
- 5A. ŁawniczakD
- 25M. NalepaD48' asist 48. dk
- 3R. YakubaD
- 16J. ĆorlukaO90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 39F. KocabaO
- 20M. DziewiatowskiO66' oyundan çıktı 66. dk
- 8D. DąbrowskiO
- 6D. ČolinaO28' sarı kart 28. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 37S. KerkF45+1' gol 45+1. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 44M. RegułaF48' gol 48. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 13M. GrzybekD75' oyuna girdi 75. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 30D. HładunK
- 26J. KolanO
- 19S. ŁyczkoO
- 4D. MichalskiD45' oyuna girdi 45. dk
- 31I. OrlikowskiD
- 99C. PopielecO
- 7J. SypekO66' oyuna girdi 66. dk
- 18F. SzymczakF66' oyuna girdi 66. dk
- 11A. WoźniakO
- 88M. MlinarićF90+5' oyuna girdi 90+5. dk
- 94M. UrbanskiD
Teknik direktör: L. Ojrzynski
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Polonya · Ekstraklasa puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Motor Lublin 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Zaglebie Lubin son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Motor Lublin 4 – Zaglebie Lubin 0; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Mart 2026, Motor Lublin 1-0 Zaglebie Lubin.
- Sıralama
- 12. (12 p) – 7. (18 p)
- Form (son 5)
- GGBMM – GMMGG
- H2H (G-B-M)
- 4-1-0 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,80 – 3,20 – 3,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Motor Lublin iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,50 gol yedi; Zaglebie Lubin dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Motor Lublin %50, Zaglebie Lubin %80. İlk yarıyı önde kapatma: Motor Lublin 0/6, Zaglebie Lubin 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Motor Lublin 4,8, Zaglebie Lubin 2,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Motor Lublin 1,3, Zaglebie Lubin 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 3,20, 2 – 3,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
