Motor Lublin 3-2 Slask Wroclaw: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Motor Lublin 3–2 Slask Wroclaw (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 29–6, isabetli şut 11–3, topa sahip olma %66–%34, korner 10–1.
Maç özeti
Motor Lublin – Slask Wroclaw maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Makan Aiko 61', Christopher Simon 77', Yacine Bourhane 90+2' (pen.) (Motor Lublin); Przemyslaw Banaszak 11', Malaly Dembele 66' (Slask Wroclaw). xG: Motor Lublin 4,1 – 0,7 Slask Wroclaw.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Motor Lublin: M. Misiura · Slask Wroclaw: A. Šimundža
Maç akışı
Motor Lublin üstte · Slask Wroclaw altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Przemyslaw Banaszak (Slask Wroclaw)
- 45' oyuncu değişikliği: luka marjanac ↔ Malaly Dembele (Slask Wroclaw)
- 61' gol: Makan Aiko (Motor Lublin)
- 64' sarı kart: Przemyslaw Banaszak (Slask Wroclaw)
- 66' gol: Malaly Dembele (Slask Wroclaw)
- 71' oyuncu değişikliği: Kamil Lukoszek ↔ Fabio Ronaldo Costa Conceicao (Motor Lublin)
- 73' sarı kart: Mbaye Jacques Ndiaye (Motor Lublin)
- 75' oyuncu değişikliği: Przemyslaw Banaszak ↔ Leltsin Jeronimo Semedo Camoes (Slask Wroclaw)
- 77' gol: Christopher Simon (Motor Lublin)
- 81' oyuncu değişikliği: Alex Timossi Andersson ↔ Jan Jurčec (Slask Wroclaw)
- 82' oyuncu değişikliği: Makan Aiko ↔ Thomas Santos (Motor Lublin)
- 83' oyuncu değişikliği: Rony Lopes ↔ Alioune Oumar Tall (Motor Lublin)
- 85' oyuncu değişikliği: Piotr Samiec-Talar ↔ Adam Ciućka (Slask Wroclaw)
- 85' oyuncu değişikliği: Eniss Shabani ↔ Grzegorz Tomasiewicz (Slask Wroclaw)
- 87' sarı kart: Marc Llinares (Slask Wroclaw)
- 90+2' gol: Yacine Bourhane (Motor Lublin)
- 90+2' sarı kart: Karol Niemczycki (Slask Wroclaw)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Christopher Simon ↔ Paskal Konrad Meyer (Motor Lublin)
- 90+10' sarı kart: Karol Czubak (Motor Lublin)
Maç olayları
- Motor LublinSlask Wroclaw
- Karol CzubakSarı kart90+10'
- Christopher Simon ↔ Paskal Konrad MeyerOyuncu değişikliği90+4'
- Penaltı golü Yacine Bourhane 3–2Penaltı90+2'
- 90+2'Karol NiemczyckiSarı kart
- Mbaye Jacques NdiayeVAR: penaltı onaylandı88'
- 87'Marc LlinaresSarı kart
- 85'Piotr Samiec-Talar ↔ Adam CiućkaOyuncu değişikliği
- 85'Eniss Shabani ↔ Grzegorz TomasiewiczOyuncu değişikliği
- Rony Lopes ↔ Alioune Oumar TallOyuncu değişikliği83'
- Makan Aiko ↔ Thomas SantosOyuncu değişikliği82'
- 81'Alex Timossi Andersson ↔ Jan JurčecOyuncu değişikliği
- Gol Christopher Simon 2–277'
- 75'Przemyslaw Banaszak ↔ Leltsin Jeronimo Semedo CamoesOyuncu değişikliği
- Mbaye Jacques NdiayeSarı kart73'
- Kamil Lukoszek ↔ Fabio Ronaldo Costa ConceicaoOyuncu değişikliği71'
- 66'Gol Malaly Dembele 1–2Asist: Piotr Samiec-Talar
- 66'Malaly DembeleVAR: gol onaylandı
- 64'Przemyslaw BanaszakSarı kart
- Gol Makan Aiko 1–1Asist: Yacine Bourhane61'
- Karol CzubakKaçan penaltı50'
- Makan AikoVAR: penaltı onaylandı47'
- 45'luka marjanac ↔ Malaly DembeleOyuncu değişikliği
- 11'Gol Przemyslaw Banaszak 0–1Asist: Piotr Samiec-Talar
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,31 yüksek | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Geride | %57 8/14 | %63 5/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Motor Lublin (14 maç)
Slask Wroclaw (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Motor Lublin (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 8 | 8 |
Slask Wroclaw (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 6 | 6 |
Kartlar
Motor Lublin
Sarı 30 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Slask Wroclaw
Sarı 27 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Motor Lublin: iç saha, 8 maç · Slask Wroclaw: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Motor Lublin – Slask Wroclaw ilk 11'ler
Motor Lublin · 4-1-4-1
- 33G. TratnikK
- 17K. LukoszekD71' oyundan çıktı 71. dk
- 39M. BartošD
- 4T. PlavotićD
- 24F. LubereckiD
- 27Y. BourhaneO61' asist 61. dk90+2' gol 90+2. dk
- 30M. NdiayeO73' sarı kart 73. dk
- 9Rony LopesO83' oyundan çıktı 83. dk
- 8C. SimonO77' gol 77. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 70M. AïkoO61' gol 61. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 10K. CzubakF90+10' sarı kart 90+10. dk
- 71M. PopaK
- 23F. HaxhaO
- 18B. BereszyńskiD
- 5A. AkatovD
- 2Paskal Konrad MeyerD90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 29T. SantosD82' oyuna girdi 82. dk
- 6M. ŁęgowskiO
- 47Alioune TallO83' oyuna girdi 83. dk
- 11Fábio RonaldoO71' oyuna girdi 71. dk
- 22M. ZlomanczukO
- 77Mateusz PosmykF
- 90Dominik GregorskiF
Teknik direktör: M. Misiura
Slask Wroclaw · 5-4-1
- 1K. NiemczyckiK90+2' sarı kart 90+2. dk
- 21A. Timossi AnderssonD81' oyundan çıktı 81. dk
- 33E. MatsenkoD
- 5L. BaD
- 44M. MalecD
- 8Marc LlinaresD87' sarı kart 87. dk
- 7P. Samiec-TalarO11' asist 11. dk66' asist 66. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 17K. LinettyO
- 77E. ShabaniO85' oyundan çıktı 85. dk
- 11L. MarjanacO45' oyundan çıktı 45. dk
- 19P. BanaszakF11' gol 11. dk64' sarı kart 64. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 10M. DembéléF45' oyuna girdi 45. dk66' gol 66. dk
- 88A. CiuckaO85' oyuna girdi 85. dk
- 18K. BorysO
- 20G. TomasiewiczO85' oyuna girdi 85. dk
- 2D. SzalaD
- 27Jan JurčecD81' oyuna girdi 81. dk
- 4M. DijakovicD
- 25M. SzromnikK
- 9Ieltsin CamõesF75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: A. Šimundža
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Polonya · Ekstraklasa puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Motor Lublin 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-9). Slask Wroclaw son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 4 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Motor Lublin 1 – Slask Wroclaw 0; 1 beraberlik var. Son maç: 5 Nisan 2025, Slask Wroclaw 1-1 Motor Lublin.
- Sıralama
- 14. (9 p) – 17. (6 p)
- Form (son 5)
- GBMMM – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %100
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,70 – 3,22 – 3,52
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Motor Lublin iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,40 gol yedi; Slask Wroclaw dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Motor Lublin %40, Slask Wroclaw %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Motor Lublin %40, Slask Wroclaw %100. İlk yarıyı önde kapatma: Motor Lublin 0/5, Slask Wroclaw 3/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Motor Lublin 3,8, Slask Wroclaw 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Motor Lublin 1,2, Slask Wroclaw 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,70, 0 – 3,22, 2 – 3,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
