← Maçlar
Portekiz · Primeira Liga · 8. hafta9 Ekim 2026 · 20:45 TSİ

Moreirense 0-1 Gil Vicente: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Moreirense
0–1İY 0–0
Gil Vicente
Maç sonu

Moreirense 0–1 Gil Vicente (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Moreirense – Gil Vicente maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Moreirense
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%36 4/11%40 2/5
Beraberlik%18 2/11%20 1/5
Mağlubiyet%45 5/11%40 2/5
Gil Vicente
Toplam (10)Dış saha (4)
Galibiyet%40 4/10%50 2/4
Beraberlik%30 3/10%25 1/4
Mağlubiyet%30 3/10%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Moreirense
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasından 0,14 düşük1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,64 (18 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,32 yüksek1,80 (9 gol)
Gil Vicente
Toplam (10)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,80 (8 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,52 düşük1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç0,70 (7 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,62 düşük1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Moreirense
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%55 6/11ligde 6. · lig ortalamasından 8 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%73 8/11%80 4/5
2,5 Üst%64 7/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 11 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%45 5/11%60 3/5
Gol yememe%9 1/11%0 0/5
Gil Vicente
Toplam (10)Dış saha (4)
KG Var%30 3/10ligde 14.–16. · lig ortalamasından 16 puan düşük%50 2/4
1,5 Üst%40 4/10%50 2/4
2,5 Üst%20 2/10ligde 18. · lig ortalamasından 33 puan düşük%50 2/4
3,5 Üst%10 1/10%25 1/4
Gol yememe%50 5/10%50 2/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Moreirense
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)7,77,4
7,5 Üst%55 6/11%40 2/5
8,5 Üst%36 4/11%20 1/5
9,5 Üst%27 3/11%20 1/5
10,5 Üst%9 1/11%0 0/5
Gil Vicente
Toplam (10)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)8,08,8
7,5 Üst%40 4/10%50 2/4
8,5 Üst%30 3/10%50 2/4
9,5 Üst%20 2/10%25 1/4
10,5 Üst%20 2/10%25 1/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Moreirense
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart3,94,8
2,5 Üst%73 8/11%80 4/5
3,5 Üst%73 8/11%80 4/5
4,5 Üst%36 4/11%60 3/5
5,5 Üst%36 4/11%60 3/5
Gil Vicente
Toplam (10)Dış saha (4)
Maç başı kart4,16,0
2,5 Üst%60 6/10%100 4/4
3,5 Üst%50 5/10%100 4/4
4,5 Üst%50 5/10%100 4/4
5,5 Üst%40 4/10%75 3/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Moreirense
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut7,76,8
6,5 Üst%82 9/11%60 3/5
7,5 Üst%36 4/11%20 1/5
8,5 Üst%27 3/11%20 1/5
9,5 Üst%27 3/11%20 1/5
Gil Vicente
Toplam (10)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut6,16,0
6,5 Üst%50 5/10%50 2/4
7,5 Üst%20 2/10%25 1/4
8,5 Üst%10 1/10%25 1/4
9,5 Üst%10 1/10%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Moreirense
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%27 3/11%20 1/5
Berabere%55 6/11%60 3/5
Geride%18 2/11%20 1/5
Gil Vicente
Toplam (10)Dış saha (4)
Önde%20 2/10%0 0/4
Berabere%60 6/10%75 3/4
Geride%20 2/10%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Moreirense (11 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/232/102/X02/22

Gil Vicente (10 maç)

1/111/X11/20X/12X/X2X/222/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Moreirense (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 5 0
31-45 0 2
46-60 2 4
61-75 0 3
76-90 3 4

Gil Vicente (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 1
31-45 1 0
46-60 0 0
61-75 0 1
76-90 2 3

Kartlar

Moreirense

Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Gil Vicente

Sarı 21 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 93 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Moreirense: iç saha, 5 maç · Gil Vicente: dış saha, 4 maç

MoreirenseGil Vicente
%38,0Topa sahip olma%45,5
0,85Beklenen gol (xG)1,11
9,8Toplam şut8,5
3,0İsabetli şut2,5
4,8Ceza sahası içi şut4,5
3,4Korner1,8
336Pas426
%75Pas isabeti%81
2,0Kurtarış2,5
13,6Faul15,0
0,8Ofsayt1,0
2,4Sarı kart3,5
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,46Rakibin xG'si1,42
13,4Rakibin şutu13,5
3,8Rakibin isabetli şutu3,5
4,0Rakibin korneri7,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Portekiz · Primeira Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Porto 101000 254 +2130 GGGGG
2Benfica 10811 278 +1925 GMGGG
3Sporting CP 11731 2411 +1324 BGMGG
4Santa Clara 10631 156 +921 GBGMG
5Arouca 11623 138 +520 BGGGM
6Academico Viseu 10622 1512 +320 GGGGG
7Gil Vicente 10433 87 +115 BGGMB
8SC Braga 10424 1211 +114 BMMMG
9Moreirense 11425 1318 -514 BMGGM
10Famalicao 11344 1514 +113 GMGMG
11Alverca 11335 1415 -112 GGMMB
12Estrela 10244 1519 -410 BMMMM
13Vitória SC 10235 1010 09 MBMGB
14Maritimo 10226 921 -128 MBMMM
15Casa Pia 11227 620 -148 GMGMB
16Nacional 10217 1019 -97 MMMGM
17Rio Ave 10217 923 -147 BMGMM
18Estoril 10028 519 -142 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Porto 5500 132 +1115
2Benfica 5410 104 +613
3Sporting CP 6411 127 +513
4Arouca 5401 93 +612
5SC Braga 5302 75 +29
6Academico Viseu 5302 67 -19
7Vitória SC 5221 72 +58
8Santa Clara 5221 84 +48
9Gil Vicente 6222 43 +18
10Moreirense 5212 79 -27
11Alverca 6132 67 -16
12Nacional 5203 610 -46
13Estrela 5122 69 -35
14Famalicao 5122 47 -35
15Maritimo 5113 49 -54
16Rio Ave 5113 615 -94
17Estoril 5023 38 -52
18Casa Pia 5005 115 -140
#TakımOGBMAYAVP
1FC Porto 5500 122 +1015
2Santa Clara 5410 72 +513
3Benfica 5401 174 +1312
4Sporting CP 5320 124 +811
5Academico Viseu 5320 95 +411
6Famalicao 6222 117 +48
7Casa Pia 6222 55 08
8Arouca 6222 45 -18
9Gil Vicente 4211 44 07
10Moreirense 6213 69 -37
11Alverca 5203 88 06
12Estrela 5122 910 -15
13SC Braga 5122 56 -15
14Maritimo 5113 512 -74
15Rio Ave 5104 38 -53
16Nacional 5014 49 -51
17Vitória SC 5014 38 -51
18Estoril 5005 211 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,16X2,9122,12

Çifte şans

1X1,50121,27X21,23

Karşılıklı gol

Var1,92Yok1,64

1,5 Alt / Üst

Alt2,57Üst1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,25

3,5 Alt / Üst

Alt1,11Üst4,33

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.