← Maçlar
İskoçya · League One · 10. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Montrose 0-5 Ross County: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Montrose
0–5İY 0–3
Ross County
Maç sonu

Montrose 0–5 Ross County (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–3.

Maç özeti

Montrose – Ross County maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Montrose
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%43 6/14%57 4/7
Beraberlik%14 2/14%0 0/7
Mağlubiyet%43 6/14%43 3/7
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%86 12/14%86 6/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%0 0/14%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Montrose
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,36 (19 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)2,00 (14 gol)
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç3,50 (49 gol)3,14 (22 gol)
Yediği gol / maç0,64 (9 gol)0,71 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Montrose
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%50 7/14%43 3/7
1,5 Üst%93 13/14%100 7/7
2,5 Üst%79 11/14%100 7/7
3,5 Üst%14 2/14%29 2/7
Gol yememe%21 3/14%29 2/7
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%57 8/14%57 4/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%79 11/14%71 5/7
3,5 Üst%64 9/14%57 4/7
Gol yememe%43 6/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Montrose
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%43 6/14%57 4/7
Berabere%29 4/14%14 1/7
Geride%29 4/14%29 2/7
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%71 10/14%71 5/7
Berabere%29 4/14%29 2/7
Geride%0 0/14%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Montrose (14 maç)

1/161/X01/20X/10X/X1X/232/102/X12/23

Ross County (14 maç)

1/1101/X01/20X/12X/X2X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Montrose (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 1 3
31-45 5 3
46-60 5 3
61-75 1 4
76-90 1 3

Ross County (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 0
16-30 8 0
31-45 8 2
46-60 7 1
61-75 8 2
76-90 10 2

Kartlar

Montrose

Sarı 34 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,4)

Ross County

Sarı 31 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · League One puan durumu · Division2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ross County 121020 437 +3632 GGGGB
2Hamilton Academical 121020 265 +2132 GGGGB
3Montrose 12615 1720 -319 GMMBG
4East Kilbride 11533 2015 +518 GGBB
5Airdrie United 12345 1019 -913 GGBMM
6Queen of the South 12417 1334 -2113 MGGMG
7Alloa Athletic 12336 1214 -212 MMMGM
8Peterhead 12318 920 -1110 MMMGM
9East Fife 12165 916 -79 MMBMM
10Cove Rangers 11137 918 -96 MMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Hamilton Academical 6600 143 +1118
2Ross County 6510 233 +2016
3Montrose 6402 1012 -212
4East Kilbride 6321 146 +811
5Airdrie United 6222 56 -18
6Queen of the South 6213 815 -77
7Cove Rangers 5131 54 +16
8Peterhead 6204 58 -36
9Alloa Athletic 6123 57 -25
10East Fife 6123 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Ross County 6510 204 +1616
2Hamilton Academical 6420 122 +1014
3Alloa Athletic 6213 77 07
4Montrose 6213 78 -17
5East Kilbride 5212 69 -37
6Queen of the South 6204 519 -146
7Airdrie United 6123 513 -85
8East Fife 6042 46 -24
9Peterhead 6114 412 -84
10Cove Rangers 6006 414 -100

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

15,52X4,3021,31

Çifte şans

1X2,24121,07

Karşılıklı gol

Var1,56Yok1,87

2,5 Alt / Üst

Alt2,17Üst1,39

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,10

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.