← Maçlar
Norveç · 3. Division · Grup 2 · 26. hafta1 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

Molde II 6-0 Orkla: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Molde II
6–0İY 4–0
Orkla
Maç sonu

Molde II 6–0 Orkla (1 Kasım 2026). İlk yarı 4–0.

Maç özeti

Molde II – Orkla maçı 6-0 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. Goller: I. Szamboti 7', H. Stenevik 21', N. L. Bye 32', I. Gosik 41', E. J. Aaro 77', 87' (Molde II).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Molde II üstte · Orkla altta

01530İY607590 7' gol: I. Szamboti (Molde II)21' gol: H. Stenevik (Molde II)32' gol: N. L. Bye (Molde II)41' gol: I. Gosik (Molde II)77' gol: E. J. Aaro (Molde II)87' gol: E. J. Aaro (Molde II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' gol: I. Szamboti (Molde II)
  • 21' gol: H. Stenevik (Molde II)
  • 32' gol: N. L. Bye (Molde II)
  • 41' gol: I. Gosik (Molde II)
  • 77' gol: E. J. Aaro (Molde II)
  • 87' gol: E. J. Aaro (Molde II)

Maç olayları

  1. Molde IIOrkla
  2. Gol E. J. Aaro 6–087'
  3. Gol E. J. Aaro 5–077'
  4. Gol I. Gosik 4–041'
  5. Gol N. L. Bye 3–032'
  6. Gol H. Stenevik 2–021'
  7. Gol I. Szamboti 1–07'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Molde II
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%42 11/26%62 8/13
Beraberlik%19 5/26%23 3/13
Mağlubiyet%38 10/26%15 2/13
Orkla
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%23 6/26%15 2/13
Beraberlik%19 5/26%23 3/13
Mağlubiyet%58 15/26%62 8/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Molde II
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç2,77 (72 gol)3,62 (47 gol)
Yediği gol / maç3,08 (80 gol)2,38 (31 gol)
Orkla
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,65 (43 gol)1,46 (19 gol)
Yediği gol / maç3,00 (78 gol)3,46 (45 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Molde II
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%62 16/26%69 9/13
1,5 Üst%96 25/26%92 12/13
2,5 Üst%96 25/26%92 12/13
3,5 Üst%85 22/26%85 11/13
Gol yememe%15 4/26%23 3/13
Orkla
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%69 18/26%54 7/13
1,5 Üst%96 25/26%100 13/13
2,5 Üst%85 22/26%85 11/13
3,5 Üst%62 16/26%62 8/13
Gol yememe%4 1/26%8 1/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Molde II
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%42 11/26%54 7/13
Berabere%12 3/26%8 1/13
Geride%46 12/26%38 5/13
Orkla
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%27 7/26%31 4/13
Berabere%23 6/26%15 2/13
Geride%50 13/26%54 7/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Molde II (26 maç)

1/181/X31/20X/10X/X1X/222/132/X12/28

Orkla (26 maç)

1/141/X21/21X/11X/X2X/232/112/X12/211

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Molde II (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 10
16-30 12 9
31-45 11 10
46-60 7 8
61-75 8 11
76-90 20 20

Orkla (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 11
16-30 6 7
31-45 5 13
46-60 2 7
61-75 3 12
76-90 11 15

Kartlar

Molde II

Sarı 0 · Kırmızı 1 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Orkla

Sarı 0 · Kırmızı 1 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Molde II son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 11 gol attı, 23 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Orkla 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-17). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Molde II 2 – Orkla 0; 0 beraberlik var. Son maç: 27 Haziran 2026, Orkla 3-5 Molde II.

Sıralama
5. (35 p) – 14. (23 p)
Form (son 5)
MMGGM – GMMMM
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%92 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %58
iddaa MS 1-0-2
1,25 – 5,40 – 5,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Molde II iç saha 12 maçta maç başına 3,42 gol attı, 2,58 gol yedi; Orkla dış saha 12 maçta 1,58 attı, 3,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Molde II %92, Orkla %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Molde II %75, Orkla %58. İlk yarıyı önde kapatma: Molde II 6/12, Orkla 4/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 5,40, 2 – 5,12. Karşılıklı Gol: Var 1,07, Yok 3,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 40 gol yediler.

Veri: 27 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 3. Division · Grup 2 puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Volda 261844 7527 +4858 GMGGG
2Strindheim 261844 7831 +4758 GGGGG
3Byåsen 261358 6049 +1144 GMBGG
4Melhus 261268 5732 +2542 GMGBM
5Molde II 2611510 7280 -838 GGMMG
6Rosenborg II 2611411 5949 +1037 MMGMG
7Nardo 2610313 6654 +1233 GGBMM
8Spjelkavik 269512 4756 -932 MMBMG
9Herd 269512 5164 -1332 MGMMM
10Kvik Trondheim 269512 3857 -1932 MGBGG
11NTNUI 267811 3654 -1829 GGMBM
12Ranheim II 268513 6281 -1929 GMMGM
13Aalesund II 267415 4678 -3225 GBBMM
14Orkla 266515 4378 -3523 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Strindheim 131102 4813 +3533
2Volda 131012 4416 +2831
3Molde II 13832 4731 +1627
4Rosenborg II 13724 3521 +1423
5Nardo 13715 3616 +2022
6Byåsen 13715 2820 +822
7Herd 13544 2921 +819
8Ranheim II 13544 3532 +319
9Melhus 13535 2816 +1218
10NTNUI 13454 2025 -517
11Spjelkavik 13445 2126 -516
12Orkla 13427 2433 -914
13Kvik Trondheim 13427 1830 -1214
14Aalesund II 13427 2948 -1914
#TakımOGBMAYAVP
1Volda 13832 3111 +2027
2Strindheim 13742 3018 +1225
3Melhus 13733 2916 +1324
4Byåsen 13643 3229 +322
5Kvik Trondheim 13535 2027 -718
6Spjelkavik 13517 2630 -416
7Rosenborg II 13427 2428 -414
8Herd 13418 2243 -2113
9NTNUI 13337 1629 -1312
10Nardo 13328 3038 -811
11Aalesund II 13328 1730 -1311
12Molde II 13328 2549 -2411
13Ranheim II 13319 2749 -2210
14Orkla 13238 1945 -269

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,25X5,4025,12

Çifte şans

X22,41

Karşılıklı gol

Var1,07Yok3,93

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.