Modena FC 3-2 Hellas Verona: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Modena FC 3–2 Hellas Verona (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.
Maç özeti
Modena FC – Hellas Verona maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,50 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,43 yüksek | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 3. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 4.–6. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Geride | %9 1/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Modena FC (10 maç)
Hellas Verona (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Modena FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Hellas Verona (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Modena FC
Sarı 17 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
Hellas Verona
Sarı 20 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Modena FC: iç saha, 5 maç · Hellas Verona: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
