← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 7. hafta24 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

MO Bejaia 2-1 Paradou AC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

MO Bejaia
2–1İY 1–0
Paradou AC
Maç sonu

MO Bejaia 2–1 Paradou AC (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

MO Bejaia – Paradou AC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

MO Bejaia üstte · Paradou AC altta

01530İY607590 44' gol (MO Bejaia)52' gol (Paradou AC)84' gol (MO Bejaia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 44' gol (MO Bejaia)
  • 52' gol (Paradou AC)
  • 84' gol (MO Bejaia)

Maç olayları

  1. MO BejaiaParadou AC
  2. Gol 2–184'
  3. 52'Gol 1–1
  4. Gol 1–044'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%50 4/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%50 2/4
Mağlubiyet%25 2/8%0 0/4
Paradou AC
Toplam (8)Dış saha (5)
Galibiyet%38 3/8%0 0/5
Beraberlik%25 2/8%40 2/5
Mağlubiyet%38 3/8%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,25 (10 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)0,50 (2 gol)
Paradou AC
Toplam (8)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,38 (11 gol)0,40 (2 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%50 4/8%50 2/4
1,5 Üst%63 5/8%75 3/4
2,5 Üst%38 3/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
Paradou AC
Toplam (8)Dış saha (5)
KG Var%50 4/8%40 2/5
1,5 Üst%63 5/8%40 2/5
2,5 Üst%50 4/8%40 2/5
3,5 Üst%13 1/8%0 0/5
Gol yememe%38 3/8%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%29 2/7%50 2/4
Berabere%57 4/7%50 2/4
Geride%14 1/7%0 0/4
Paradou AC
Toplam (8)Dış saha (5)
Önde%25 2/8%0 0/5
Berabere%63 5/8%80 4/5
Geride%13 1/8%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

MO Bejaia (7 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/21

Paradou AC (8 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

MO Bejaia (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 1
46-60 0 1
61-75 0 1
76-90 1 0

Paradou AC (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 0 1
46-60 1 0
61-75 0 0
76-90 0 1

Kartlar

MO Bejaia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Paradou AC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (2 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

MO Bejaia için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 4. Son 5 maçta Paradou AC 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-4).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: MO Bejaia 1, Paradou AC 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 12 Mayıs 2019, MO Bejaia 1-0 Paradou AC.

Sıralama
10. (7 p) – 11. (7 p)
Form (son 5)
MGMGB – GMMGB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,66 – 2,90 – 4,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

MO Bejaia bu sezon 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 0,80 gol yedi; Paradou AC bu sezon 5 maçta 1,00 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: MO Bejaia %40, Paradou AC %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MO Bejaia %40, Paradou AC %40. İlk yarıyı önde kapatma: MO Bejaia 1/4, Paradou AC 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 2,90, 2 – 4,18. Karşılıklı Gol: Var 2,17, Yok 1,38.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 19:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · East

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1MSP Batna 9522 138 +517 GGMGM
2Azazga 9522 129 +317 MGGMG
3USM Annaba 9432 126 +615 MBGBB
4JSM Skikda 8503 129 +315 GMGMG
5MO Bejaia 8422 106 +414 GMGGB
6NC Magra 9423 98 +114 MGBGM
7MO Constantine 9342 910 -113 GBMMG
8Khroub 9333 66 012 MGGMM
9Paradou AC 8323 118 +311 MGMGB
10CA Batna 9252 65 +111 GBGBB
11Nrb Beni Oulbene 9324 57 -211 MBMGM
12US Chaouia 9324 711 -411 GGMGM
13Teleghma 9234 1113 -29 GMGBM
14IRB Nezla 8215 712 -57 MMMMG
15JS Jijel 8134 38 -56 MMBBG
16CR Béni Thour 8206 714 -76 GMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1JSM Skikda 5500 93 +615
2Azazga 4400 93 +612
3USM Annaba 5320 81 +711
4US Chaouia 5320 63 +311
5MSP Batna 4310 72 +510
6NC Magra 4310 50 +510
7Nrb Beni Oulbene 4310 40 +410
8Paradou AC 3300 93 +69
9MO Constantine 4301 53 +29
10MO Bejaia 4220 52 +38
11CA Batna 5221 53 +28
12Teleghma 5221 65 +18
13Khroub 5221 54 +18
14IRB Nezla 4211 53 +27
15CR Béni Thour 4202 56 -16
16JS Jijel 4121 33 05
#TakımOGBMAYAVP
1MSP Batna 5212 66 07
2MO Bejaia 4202 54 +16
3Azazga 5122 36 -35
4USM Annaba 4112 45 -14
5Khroub 4112 12 -14
6MO Constantine 5041 47 -34
7NC Magra 5113 48 -44
8CA Batna 4031 12 -13
9Paradou AC 5023 25 -32
10Teleghma 4013 58 -31
11JS Jijel 4013 05 -51
12Nrb Beni Oulbene 5014 17 -61
13JSM Skikda 3003 36 -30
14CR Béni Thour 4004 28 -60
15IRB Nezla 4004 29 -70
16US Chaouia 4004 18 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,66X2,9024,18

Çifte şans

1X1,07121,19X21,65

Karşılıklı gol

Var2,17Yok1,38

1,5 Alt / Üst

Alt2,12Üst1,40

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.