Millonarios 0-0 America De Cali: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Millonarios 0–0 America De Cali (5 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 25–4, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %56–%44, korner 7–4.
Maç özeti
Millonarios – America De Cali maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Millonarios 1,6 – 0,7 America De Cali.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Millonarios üstte · America De Cali altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: B. Cordoba ↔ O. Bertel (America De Cali)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Cavadia ↔ Y. Quintero (America De Cali)
- 46' sarı kart: Y. Quintero (America De Cali)
- 45+2' sarı kart: R. Urena (Millonarios)
- 62' oyuncu değişikliği: T. Angel ↔ D. Valencia (America De Cali)
- 64' oyuncu değişikliği: R. Contreras ↔ L. Castro (Millonarios)
- 64' oyuncu değişikliği: J. Cuadrado ↔ A. Estupinan (Millonarios)
- 74' oyuncu değişikliği: J. Palacios ↔ J. Murillo (America De Cali)
- 74' oyuncu değişikliği: D. Silva ↔ F. Chaverra (Millonarios)
- 80' sarı kart: L. Quinones (America De Cali)
- 90+8' sarı kart: N. Hernandez (America De Cali)
Maç olayları
- MillonariosAmerica De Cali
- 90+8'N. HernandezSarı kart
- 80'L. QuinonesSarı kart
- 74'J. Palacios ↔ J. MurilloOyuncu değişikliği
- D. Silva ↔ F. ChaverraOyuncu değişikliği74'
- R. Contreras ↔ L. CastroOyuncu değişikliği64'
- J. Cuadrado ↔ A. EstupinanOyuncu değişikliği64'
- 62'T. Angel ↔ D. ValenciaOyuncu değişikliği
- 46'B. Cordoba ↔ O. BertelOyuncu değişikliği
- 46'J. Cavadia ↔ Y. QuinteroOyuncu değişikliği
- 46'Y. QuinteroSarı kart
- R. UrenaSarı kart45+2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 13/36 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %39 14/36 | %39 7/18 |
| Mağlubiyet | %25 9/36 | %11 2/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 20/38 | %37 7/19 |
| Beraberlik | %24 9/38 | %26 5/19 |
| Mağlubiyet | %24 9/38 | %37 7/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (55 gol) | 1,67 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (37 gol) | 0,61 (11 gol) |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (57 gol) | 1,00 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,84 (32 gol) | 1,11 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 22/36 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %78 28/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %25 9/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %33 12/36 | %50 9/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 16/38 | %42 8/19 |
| 1,5 Üst | %68 26/38 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %45 17/38 | %42 8/19 |
| 3,5 Üst | %16 6/38 | %11 2/19 |
| Gol yememe | %45 17/38 | %37 7/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %56 20/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %42 15/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %36 13/36 | %44 8/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %63 12/19 |
| 8,5 Üst | %42 16/38 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %34 13/38 | %42 8/19 |
| 10,5 Üst | %24 9/38 | %32 6/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,8 | 7,3 |
| 2,5 Üst | %94 34/36 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 4,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 5,5 Üst | %64 23/36 | %78 14/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 6,4 |
| 2,5 Üst | %89 34/38 | %100 19/19 |
| 3,5 Üst | %82 31/38 | %100 19/19 |
| 4,5 Üst | %68 26/38 | %74 14/19 |
| 5,5 Üst | %58 22/38 | %63 12/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %83 30/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %69 25/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %71 27/38 | %63 12/19 |
| 7,5 Üst | %63 24/38 | %58 11/19 |
| 8,5 Üst | %58 22/38 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %39 15/38 | %37 7/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 12/36 | %44 8/18 |
| Berabere | %53 19/36 | %44 8/18 |
| Geride | %14 5/36 | %11 2/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %34 13/38 | %21 4/19 |
| Berabere | %47 18/38 | %53 10/19 |
| Geride | %18 7/38 | %26 5/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Millonarios (36 maç)
America De Cali (38 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Millonarios (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 9 | 7 |
| 46-60 | 12 | 4 |
| 61-75 | 9 | 5 |
| 76-90 | 10 | 8 |
America De Cali (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 8 |
| 16-30 | 13 | 3 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 9 | 3 |
| 61-75 | 13 | 2 |
| 76-90 | 8 | 10 |
Kartlar
Millonarios
Sarı 115 · Kırmızı 5 (36 maç · maç başı sarı 3,2)
America De Cali
Sarı 111 · Kırmızı 10 (38 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Millonarios: iç saha, 18 maç · America De Cali: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Millonarios – America De Cali ilk 11'ler
Millonarios · 4-2-3-1
- 1Javier BurraiK
- 3Samuel MartínD
- 4Stiven BarreiroD
- 6Sergio MosqueraD
- 22Sebastián ValenciaD
- 18Rodrigo UreñaO45+2' sarı kart 45+2. dk
- 19Mateo GarcíaO
- 10Daniel RuizO
- 14David Macalister SilvaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 7Juan CuadradoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 27Rodrigo ContrerasF64' oyundan çıktı 64. dk
- 12James AguirreK
- 20Danovis BangueroD
- 43Cristian UparelaD
- 17Jorge AriasD
- 28Stiven VegaO
- 25Darwin QuinteroO
- 13Francisco ChaverraO74' oyuna girdi 74. dk
- 23Leonardo CastroF64' oyuna girdi 64. dk
- 11Andrey EstupiñánF64' oyuna girdi 64. dk
America De Cali · 4-4-2
- 1Jean FernandesK
- 13Mateo Castillo MárquezD
- 24Cristian TovarD
- 44Brayan CórdobaD46' oyundan çıktı 46. dk
- 22Nicolás HernándezD90+8' sarı kart 90+8. dk
- 23Luis QuiñonesO80' sarı kart 80. dk
- 15Rafael CarrascalO
- 6José CavadiaO46' oyundan çıktı 46. dk
- 88Tilman PalaciosO74' oyundan çıktı 74. dk
- 21Tomás ÁngelF62' oyundan çıktı 62. dk
- 10Yeison GuzmánF
- 12Juan MontoyaK
- 2Marlon TorresD
- 30Omar BertelD46' oyuna girdi 46. dk
- 18Yani QuinteroO46' sarı kart 46. dk46' oyuna girdi 46. dk
- 7Jhon MurilloF74' oyuna girdi 74. dk
- 31Juan AponzáO
- 36Jhordy CamachoF
- 9Daniel ValenciaF62' oyuna girdi 62. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Millonarios için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 9, yenilen 6. America de Cali için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 31 maçta galibiyetler Millonarios 14 – America de Cali 9; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Nisan 2026, America de Cali 3-1 Millonarios.
- Sıralama
- 10. (26 p) – 4. (33 p)
- Form (son 5)
- BGBBB – GGGBM
- H2H (G-B-M)
- 14-8-9 (31 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %41 – %44
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %44
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,78 – 2,94 – 3,41
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Millonarios iç saha 17 maçta maç başına 1,76 gol attı, 0,65 gol yedi; America de Cali dış saha 18 maçta 1,06 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %41, konukta %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Millonarios %47, America de Cali %44. İlk yarıyı önde kapatma: Millonarios 8/17, America de Cali 4/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Millonarios 6,8, America de Cali 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Millonarios 3,6, America de Cali 3,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,78, 0 – 2,94, 2 – 3,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,66.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 4 Kasım 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
