← Maçlar
Polonya · I Liga · 11. hafta17 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Miedz Legnica 3-0 Stal Mielec: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Miedz Legnica
3–0İY 1–0
Stal Mielec
Maç sonu

Miedz Legnica 3–0 Stal Mielec (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Miedz Legnica – Stal Mielec maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: W. Hajda 34', K. Fucak 49', A. Cordoba 82' (Miedz Legnica).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Miedz Legnica üstte · Stal Mielec altta

01530İY607590 15' sarı kart: P. Tupaj (Stal Mielec)34' gol: W. Hajda (Miedz Legnica)35' sarı kart: K. Cybulski (Stal Mielec)43' sarı kart: E. Ziobron (Stal Mielec)46' oyuncu değişikliği: E. Ziobron ↔ T. Gmur (Stal Mielec)↔49' gol: K. Fucak (Miedz Legnica)52' sarı kart: M. Cebula (Stal Mielec)58' oyuncu değişikliği: K. Antonik ↔ G. Norlin (Miedz Legnica)↔65' oyuncu değişikliği: K. Cybulski ↔ S. Oure (Stal Mielec)↔65' oyuncu değişikliği: P. Tupaj ↔ B. Kukulowicz (Stal Mielec)↔68' oyuncu değişikliği: K. Noiszewski ↔ M. Mazur (Miedz Legnica)↔68' oyuncu değişikliği: M. Bochnak ↔ D. Stanclik (Miedz Legnica)↔72' oyuncu değişikliği: H. Matynia ↔ K. Getinger (Stal Mielec)↔77' oyuncu değişikliği: K. Fucak ↔ J. Letniowski (Miedz Legnica)↔80' oyuncu değişikliği: M. Cebula ↔ M. Domanski (Stal Mielec)↔82' gol: A. Cordoba (Miedz Legnica)90' sarı kart: B. Kwiecien (Stal Mielec)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart: P. Tupaj (Stal Mielec)
  • 34' gol: W. Hajda (Miedz Legnica)
  • 35' sarı kart: K. Cybulski (Stal Mielec)
  • 43' sarı kart: E. Ziobron (Stal Mielec)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. Ziobron ↔ T. Gmur (Stal Mielec)
  • 49' gol: K. Fucak (Miedz Legnica)
  • 52' sarı kart: M. Cebula (Stal Mielec)
  • 58' oyuncu değişikliği: K. Antonik ↔ G. Norlin (Miedz Legnica)
  • 65' oyuncu değişikliği: K. Cybulski ↔ S. Oure (Stal Mielec)
  • 65' oyuncu değişikliği: P. Tupaj ↔ B. Kukulowicz (Stal Mielec)
  • 68' oyuncu değişikliği: K. Noiszewski ↔ M. Mazur (Miedz Legnica)
  • 68' oyuncu değişikliği: M. Bochnak ↔ D. Stanclik (Miedz Legnica)
  • 72' oyuncu değişikliği: H. Matynia ↔ K. Getinger (Stal Mielec)
  • 77' oyuncu değişikliği: K. Fucak ↔ J. Letniowski (Miedz Legnica)
  • 80' oyuncu değişikliği: M. Cebula ↔ M. Domanski (Stal Mielec)
  • 82' gol: A. Cordoba (Miedz Legnica)
  • 90' sarı kart: B. Kwiecien (Stal Mielec)

Maç olayları

  1. Miedz LegnicaStal Mielec
  2. 90'B. KwiecienSarı kart
  3. Gol A. Cordoba 3–082'
  4. 80'M. Cebula ↔ M. DomanskiOyuncu değişikliği
  5. K. Fucak ↔ J. LetniowskiOyuncu değişikliği77'
  6. 72'H. Matynia ↔ K. GetingerOyuncu değişikliği
  7. K. Noiszewski ↔ M. MazurOyuncu değişikliği68'
  8. M. Bochnak ↔ D. StanclikOyuncu değişikliği68'
  9. 65'K. Cybulski ↔ S. OureOyuncu değişikliği
  10. 65'P. Tupaj ↔ B. KukulowiczOyuncu değişikliği
  11. K. Antonik ↔ G. NorlinOyuncu değişikliği58'
  12. 52'M. CebulaSarı kart
  13. Gol K. Fucak 2–0Asist: D. Sydorenko49'
  14. 46'E. Ziobron ↔ T. GmurOyuncu değişikliği
  15. 43'E. ZiobronSarı kart
  16. 35'K. CybulskiSarı kart
  17. Gol W. Hajda 1–034'
  18. 15'P. TupajSarı kart
  19. K. AntonikVAR: inceleme13'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Miedz Legnica
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%36 5/14%38 3/8
Beraberlik%36 5/14%38 3/8
Mağlubiyet%29 4/14%25 2/8
Stal Mielec
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%31 4/13%33 2/6
Beraberlik%31 4/13%0 0/6
Mağlubiyet%38 5/13%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Miedz Legnica
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,43 (20 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç0,93 (13 gol)1,00 (8 gol)
Stal Mielec
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)2,83 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Miedz Legnica
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%57 8/14%63 5/8
1,5 Üst%86 12/14%88 7/8
2,5 Üst%36 5/14%38 3/8
3,5 Üst%7 1/14%13 1/8
Gol yememe%29 4/14%25 2/8
Stal Mielec
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13%33 2/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%62 8/13%67 4/6
3,5 Üst%31 4/13%33 2/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Miedz Legnica
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%29 4/14%25 2/8
Berabere%36 5/14%25 2/8
Geride%36 5/14%50 4/8
Stal Mielec
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%38 5/13%33 2/6
Berabere%23 3/13%0 0/6
Geride%38 5/13%67 4/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Miedz Legnica (14 maç)

1/131/X11/20X/12X/X2X/212/102/X22/23

Stal Mielec (13 maç)

1/141/X11/20X/10X/X2X/212/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Miedz Legnica (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 3 0
31-45 1 2
46-60 2 2
61-75 2 0
76-90 8 2

Stal Mielec (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 3
16-30 2 2
31-45 3 4
46-60 3 4
61-75 2 9
76-90 1 5

Kartlar

Miedz Legnica

Sarı 24 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

Stal Mielec

Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Miedz Legnica 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-8). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti. Stal Mielec son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 13 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Miedz Legnica 2, Stal Mielec 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Miedz Legnica 1-0 Stal Mielec.

Sıralama
8. (14 p) – 14. (12 p)
Form (son 5)
MMMMB – GMMBM
H2H (G-B-M)
2-1-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,49 – 3,75 – 4,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Miedz Legnica iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Stal Mielec dış saha 4 maçta 0,75 attı, 3,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Miedz Legnica %33, Stal Mielec %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Miedz Legnica %67, Stal Mielec %50. İlk yarıyı önde kapatma: Miedz Legnica 1/6, Stal Mielec 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,75, 2 – 4,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,24, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · I Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Polonia Warszawa 14743 2315 +825 GGBBG
2Ruch Chorzów 13643 1712 +522 BGGGB
3Lechia Gdansk 13715 2521 +422 GGGMG
4ŁKS Łódź 13643 1612 +422 MMGGB
5Nieciecza 14644 2220 +222 BGMBB
6Pogoń Grod. Mazowiecki 13634 1912 +721 GGMMM
7Polonia Bytom 13562 2320 +321 BGGGG
8Miedz Legnica 14554 2013 +720 MGBBB
9Warta Poznań 14617 2020 019 MGMBM
10Arka Gdynia 14536 1917 +218 MMGBG
11Stal Rzeszów 13535 1824 -618 GMGMB
12Pogoń Siedlce 13445 1516 -116 MMMGB
13Stal Mielec 13445 1727 -1016 MGMBG
14Chrobry Głogów 14365 1517 -215 MMBBB
15Podbeskidzie 14293 1720 -315 GMGBM
16Puszcza Niepołomice 14428 1620 -414 GMGBB
17Unia Skierniewice 14428 2026 -614 BMMMG
18Odra Opole 14338 1121 -1012 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lechia Gdansk 7502 1511 +415
2Arka Gdynia 7421 166 +1014
3Ruch Chorzów 6411 126 +613
4Polonia Bytom 7340 149 +513
5ŁKS Łódź 7412 117 +413
6Nieciecza 7412 118 +313
7Miedz Legnica 8332 128 +412
8Pogoń Grod. Mazowiecki 7322 75 +211
9Pogoń Siedlce 8323 1212 011
10Stal Mielec 7241 1310 +310
11Podbeskidzie 6240 86 +210
12Puszcza Niepołomice 8314 98 +110
13Polonia Warszawa 6231 119 +29
14Warta Poznań 5302 76 +19
15Odra Opole 7214 79 -27
16Unia Skierniewice 7214 912 -37
17Chrobry Głogów 7133 37 -46
18Stal Rzeszów 5113 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Polonia Warszawa 8512 126 +616
2Stal Rzeszów 8422 1213 -114
3Pogoń Grod. Mazowiecki 6312 127 +510
4Warta Poznań 9315 1314 -110
5Chrobry Głogów 7232 1210 +29
6ŁKS Łódź 6231 55 09
7Nieciecza 7232 1112 -19
8Ruch Chorzów 7232 56 -19
9Miedz Legnica 6222 85 +38
10Polonia Bytom 6222 911 -28
11Lechia Gdansk 6213 1010 07
12Unia Skierniewice 7214 1114 -37
13Stal Mielec 6204 417 -136
14Pogoń Siedlce 5122 34 -15
15Podbeskidzie 8053 914 -55
16Odra Opole 7124 412 -85
17Puszcza Niepołomice 6114 712 -54
18Arka Gdynia 7115 311 -84

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,49X3,7524,03

Çifte şans

1X1,08121,10X21,85

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,12

2,5 Alt / Üst

Alt2,24Üst1,35

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,00

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün I Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.