← Maçlar
Çekya · 3. liga - MSFL1 Kasım 2026 · 12:15 TSİ

MFK Havirov 0-1 FK Hodonin: Maç Sonucu ve İstatistikleri

MFK Havirov
0–1İY 0–1
FK Hodonin
Maç sonu

MFK Havirov 0–1 FK Hodonin (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

MFK Havirov – FK Hodonin maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

MFK Havirov
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%13 2/15%25 2/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%53 8/15%50 4/8
FK Hodonin
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%44 7/16%43 3/7
Beraberlik%13 2/16%29 2/7
Mağlubiyet%44 7/16%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

MFK Havirov
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,80 (12 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,60 (24 gol)1,25 (10 gol)
FK Hodonin
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,56 (25 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,12 (18 gol)1,29 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

MFK Havirov
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%33 5/15%38 3/8
1,5 Üst%67 10/15%63 5/8
2,5 Üst%40 6/15%50 4/8
3,5 Üst%33 5/15%38 3/8
Gol yememe%20 3/15%25 2/8
FK Hodonin
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%38 6/16%57 4/7
1,5 Üst%69 11/16%57 4/7
2,5 Üst%44 7/16%43 3/7
3,5 Üst%31 5/16%43 3/7
Gol yememe%38 6/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

MFK Havirov
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%20 3/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%38 3/8
Geride%40 6/15%38 3/8
FK Hodonin
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%31 5/16%29 2/7
Berabere%31 5/16%43 3/7
Geride%38 6/16%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

MFK Havirov (15 maç)

1/121/X11/20X/10X/X4X/222/102/X02/26

FK Hodonin (16 maç)

1/151/X01/20X/12X/X1X/222/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

MFK Havirov (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 2 3
31-45 2 6
46-60 5 1
61-75 0 5
76-90 0 6

FK Hodonin (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 1 2
31-45 5 5
46-60 4 2
61-75 4 3
76-90 4 2

Kartlar

MFK Havirov

Sarı 25 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,8)

FK Hodonin

Sarı 30 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 141 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Havířov 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-7). Hodonín için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Havířov iç saha 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,29 gol yedi; Hodonín dış saha 6 maçta 1,83 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Havířov %43, Hodonín %67. İlk yarıyı önde kapatma: Havířov 2/7, Hodonín 1/6.

Sıralama
15. (11 p) – 12. (17 p)
Form (son 5)
MGGBM – MMGGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %67
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çekya · 3. liga - MSFL puan durumu · MSFL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uničov 141022 3117 +1432 GGGGG
2Líšeň II 14851 237 +1629 BBBGM
3Frýdek-Místek 14833 2414 +1027 MGMGG
4Zbrojovka Brno II 14833 3123 +827 GBBGM
5Sigma Olomouc II 14815 2817 +1125 MGMGG
6Hranice 14725 1813 +523 GBGGM
7Unie Hlubina 14635 3128 +321 MMMGG
8Uherský Brod 14635 2423 +121 GBMGG
9Vítkovice 14545 1717 019 GMMMG
10Slovácko II 14536 2318 +518 MMGMM
11Zlín II 14536 1721 -418 MGMMG
12Hodonín 14527 2018 +217 GGGMM
13Karviná II 14527 2224 -217 BMGMG
14Vrchovina 14527 1528 -1317 GMMMG
15Havířov 14257 1223 -1111 MBGGM
16Blansko 14257 1832 -1411 MBGMM
17Vsetín 143110 1129 -1810 MGMMM
18Polanka nad Odrou 14239 1225 -139 GMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Frýdek-Místek 7520 114 +717
2Uherský Brod 7511 168 +816
3Uničov 7511 1811 +716
4Sigma Olomouc II 6501 136 +715
5Zbrojovka Brno II 7421 178 +914
6Slovácko II 7412 1710 +713
7Karviná II 8413 1212 013
8Vrchovina 7412 911 -213
9Líšeň II 6321 114 +711
10Unie Hlubina 7322 1713 +411
11Hranice 7322 128 +411
12Zlín II 7322 108 +211
13Vítkovice 7322 99 011
14Hodonín 8305 99 09
15Havířov 7223 99 08
16Polanka nad Odrou 7214 510 -57
17Vsetín 7214 714 -77
18Blansko 7133 714 -76
#TakımOGBMAYAVP
1Líšeň II 8530 123 +918
2Uničov 7511 136 +716
3Zbrojovka Brno II 7412 1415 -113
4Hranice 7403 65 +112
5Sigma Olomouc II 8314 1511 +410
6Frýdek-Místek 7313 1310 +310
7Unie Hlubina 7313 1415 -110
8Hodonín 6222 119 +28
9Vítkovice 7223 88 08
10Zlín II 7214 713 -67
11Slovácko II 7124 68 -25
12Blansko 7124 1118 -75
13Uherský Brod 7124 815 -75
14Karviná II 6114 1012 -24
15Vrchovina 7115 617 -114
16Vsetín 7106 415 -113
17Havířov 7034 314 -113
18Polanka nad Odrou 7025 715 -82

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 3. liga - MSFL'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.