← Maçlar
Türkiye · 2. Lig17 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Menemen FK 0-1 Güzide Gebze SK: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Menemen FK
0–1İY 0–1
Güzide Gebze SK
Maç sonu

Menemen FK 0–1 Güzide Gebze SK (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Menemen FK – Güzide Gebze SK maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Menemen FK
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%60 3/5
Beraberlik%11 1/9%0 0/5
Mağlubiyet%44 4/9%40 2/5
Güzide Gebze SK
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%67 6/9%60 3/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%0 0/9%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Menemen FK
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)0,80 (4 gol)
Güzide Gebze SK
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,89 (17 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Menemen FK
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%22 2/9%20 1/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%60 3/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%44 4/9%60 3/5
Güzide Gebze SK
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%40 2/5
Gol yememe%44 4/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Menemen FK
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%40 2/5
Berabere%33 3/9%20 1/5
Geride%33 3/9%40 2/5
Güzide Gebze SK
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%56 5/9%60 3/5
Berabere%33 3/9%20 1/5
Geride%11 1/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Menemen FK (9 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/212/102/X02/23

Güzide Gebze SK (9 maç)

1/141/X11/20X/11X/X2X/202/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Menemen FK (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 1
31-45 1 1
46-60 5 1
61-75 1 1
76-90 0 1

Güzide Gebze SK (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 2
31-45 3 1
46-60 2 0
61-75 1 3
76-90 5 1

Kartlar

Menemen FK

Sarı 2 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,2)

Güzide Gebze SK

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Menemen FK için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Güzide Gebze SK son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Menemen FK 3 – Güzide Gebze SK 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Menemen FK 1-2 Güzide Gebze SK.

Form (son 5)
MGGGM – GBBBG
H2H (G-B-M)
3-1-2 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %50
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Menemen FK bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,33 gol yedi; Güzide Gebze SK bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Menemen FK %50, Güzide Gebze SK %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Menemen FK %17, Güzide Gebze SK %50. İlk yarıyı önde kapatma: Menemen FK 2/6, Güzide Gebze SK 4/6.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 19:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Türkiye · 2. Lig puan durumu · Lig B: White Group

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Aliağa FAŞ 8701 1711 +621 GGGGG
2Elazığspor 8611 227 +1519 BMGGG
3Muş Sport Klübü 8611 2212 +1019 GGGGM
4Güzide Gebzespor 8530 146 +818 BBGGG
5İnegöl Kafkas Gençlik 8512 149 +516 GMGGG
6Şanlıurfaspor 8431 1611 +515 MBGGG
7Çorluspor 1947 8422 159 +614 MGMGB
8Isparta 32 Spor 8323 1616 011 GGGBM
9Erbaaspor 8314 1715 +210 GMMMG
10Menemen FK 8314 810 -210 GGMMB
1168 Aksaray Belediyespor 8233 1311 +29 MMBGM
12Ankaraspor 8305 1113 -29 MGMMG
13Somaspor 7214 1016 -67 MGMMM
14Sebat Gençlikspor 7124 1115 -45 MMBMG
15Kastamonuspor 8215 721 -144 MGMBM
16Arnavutköy Belediyespor 8008 419 -15— MMMMM
17Hatayspor 8116 414 -10— GMMMM
18Adana Demirspor 8215 612 -6— MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Muş Sport Klübü 4400 124 +812
2Aliağa FAŞ 4400 72 +512
3Güzide Gebzespor 4310 72 +510
4Elazığspor 4301 134 +99
5Şanlıurfaspor 4220 74 +38
668 Aksaray Belediyespor 4211 62 +47
7Kastamonuspor 4211 58 -37
8Ankaraspor 4202 85 +36
9Menemen FK 4202 64 +26
10İnegöl Kafkas Gençlik 4202 76 +16
11Sebat Gençlikspor 4121 77 05
12Isparta 32 Spor 4112 89 -14
13Erbaaspor 4112 911 -24
14Adana Demirspor 4103 36 -33
15Hatayspor 4103 28 -63
16Çorluspor 1947 4022 47 -32
17Somaspor 3012 58 -31
18Arnavutköy Belediyespor 4004 311 -80
#TakımOGBMAYAVP
1Çorluspor 1947 4400 112 +912
2Elazığspor 4310 93 +610
3İnegöl Kafkas Gençlik 4310 73 +410
4Aliağa FAŞ 4301 109 +19
5Güzide Gebzespor 4220 74 +38
6Muş Sport Klübü 4211 108 +27
7Şanlıurfaspor 4211 97 +27
8Isparta 32 Spor 4211 87 +17
9Erbaaspor 4202 84 +46
10Somaspor 4202 58 -36
11Adana Demirspor 4112 36 -34
12Menemen FK 4112 26 -44
13Ankaraspor 4103 38 -53
1468 Aksaray Belediyespor 4022 79 -22
15Hatayspor 4013 26 -41
16Sebat Gençlikspor 3003 48 -40
17Arnavutköy Belediyespor 4004 18 -70
18Kastamonuspor 4004 213 -110

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:05 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.