Melgar 1-1 Comerciantes Unidos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Melgar 1–1 Comerciantes Unidos (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–20, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %34–%66, korner 6–4.
Maç özeti
Melgar – Comerciantes Unidos maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Johnny Vidales 9' (Melgar); Jose Antonio·Parodi 86' (Comerciantes Unidos). xG: Melgar 0,7 – 1,3 Comerciantes Unidos.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Melgar: M. Rondelli · Comerciantes Unidos: C. Biaggio
Maç akışı
Melgar üstte · Comerciantes Unidos altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' kırmızı kart: Horacio Orzan (Melgar)
- 9' gol: Johnny Vidales (Melgar)
- 20' sarı kart: Matías Cordova (Comerciantes Unidos)
- 28' sarı kart: Miguel Rondelli (Melgar)
- 29' oyuncu değişikliği: Piero Guzmán ↔ Jhon Sánchez (Comerciantes Unidos)
- 45' oyuncu değişikliği: Daniel Lino ↔ Alexis Cossio (Comerciantes Unidos)
- 45' oyuncu değişikliği: Yimy Gamero ↔ Thiago Alessandro Salinas Melgar (Comerciantes Unidos)
- 45+1' sarı kart: Lautaro Guzmán (Melgar)
- 45+1' sarı kart: Matías Eric Sen (Comerciantes Unidos)
- 49' sarı kart: Juan Rodríguez (Comerciantes Unidos)
- 64' oyuncu değişikliği: Johnny Vidales ↔ Franco Zanelatto (Melgar)
- 66' oyuncu değişikliği: Josuee Herrera ↔ Maximiliano Pérez (Comerciantes Unidos)
- 67' sarı kart: Agustín Rodríguez (Comerciantes Unidos)
- 70' oyuncu değişikliği: Agustín Rodríguez ↔ Jean Olivares (Comerciantes Unidos)
- 70' oyuncu değişikliği: Lautaro Guzmán ↔ Matias Zegarra (Melgar)
- 77' oyuncu değişikliği: Nicolas Quagliata ↔ Marcos Portillo (Melgar)
- 86' gol: Jose Antonio·Parodi (Comerciantes Unidos)
- 90+1' sarı kart: Flavio Alcedo (Comerciantes Unidos)
Maç olayları
- MelgarComerciantes Unidos
- 90+1'Flavio AlcedoSarı kart
- 86'Gol Jose Antonio·Parodi 1–1Asist: Matías Eric Sen
- Nicolas Quagliata ↔ Marcos PortilloOyuncu değişikliği77'
- 70'Agustín Rodríguez ↔ Jean OlivaresOyuncu değişikliği
- Lautaro Guzmán ↔ Matias ZegarraOyuncu değişikliği70'
- 67'Agustín RodríguezSarı kart
- 66'Josuee Herrera ↔ Maximiliano PérezOyuncu değişikliği
- Johnny Vidales ↔ Franco ZanelattoOyuncu değişikliği64'
- 55'Thiago Alessandro Salinas MelgarVAR: gol iptal
- 49'Juan RodríguezSarı kart
- Lautaro GuzmánSarı kart45+1'
- 45+1'Matías Eric SenSarı kart
- 45'Daniel Lino ↔ Alexis CossioOyuncu değişikliği
- 45'Yimy Gamero ↔ Thiago Alessandro Salinas MelgarOyuncu değişikliği
- 29'Piero Guzmán ↔ Jhon SánchezOyuncu değişikliği
- Miguel RondelliSarı kart28'
- 20'Matías CordovaSarı kart
- Gol Johnny Vidales 1–0Asist: Cristian Bordacahar9'
- Horacio OrzanKırmızı kart4'
- Horacio OrzanVAR: inceleme4'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 15/32 | %56 9/16 |
| Beraberlik | %28 9/32 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 8/32 | %13 2/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %38 12/32 | %56 9/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (54 gol) | 2,06 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,16 (37 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (44 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (47 gol) | 1,94 (31 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %84 27/32 | %94 15/16 |
| 2,5 Üst | %56 18/32 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %34 11/32 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %25 8/32 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 22/32 | %75 12/16 |
| 1,5 Üst | %72 23/32 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %53 17/32 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %44 14/32 | %50 8/16 |
| Gol yememe | %16 5/32 | %0 0/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %56 9/16 |
| 10,5 Üst | %34 11/32 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %63 10/16 |
| 10,5 Üst | %31 10/32 | %38 6/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %81 26/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 4,5 Üst | %38 12/32 | %25 4/16 |
| 5,5 Üst | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %91 29/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %66 21/32 | %75 12/16 |
| 5,5 Üst | %41 13/32 | %44 7/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 10,1 |
| 6,5 Üst | %88 28/32 | %94 15/16 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %56 9/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %81 26/32 | %88 14/16 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %63 20/32 | %75 12/16 |
| 9,5 Üst | %50 16/32 | %63 10/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 15/32 | %50 8/16 |
| Berabere | %44 14/32 | %38 6/16 |
| Geride | %9 3/32 | %13 2/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/32 | %6 1/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %44 7/16 |
| Geride | %38 12/32 | %50 8/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Melgar (32 maç)
Comerciantes Unidos (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Melgar (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 13 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 12 | 4 |
| 76-90 | 8 | 16 |
Comerciantes Unidos (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 6 |
| 16-30 | 3 | 11 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 11 | 5 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 11 | 10 |
Kartlar
Melgar
Sarı 64 · Kırmızı 7 (32 maç · maç başı sarı 2,0)
Comerciantes Unidos
Sarı 75 · Kırmızı 8 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Melgar: iç saha, 16 maç · Comerciantes Unidos: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Melgar – Comerciantes Unidos ilk 11'ler
Melgar · 4-2-3-1
- 21J. CabezudoK
- 33M. LazoD
- 5A. DeneumostierD
- 3L. GonzálezD
- 27N. CabanillasD
- 66H. OrzánO4' kırmızı kart 4. dk
- 25K. MindaO
- 7C. BordacaharO9' asist 9. dk
- 10N. QuagliataO77' oyundan çıktı 77. dk
- 8L. GuzmánO45+1' sarı kart 45+1. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 11J. VidalesF9' gol 9. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 90J. AlcántarD
- 20G. GarcíaO
- 36P. NunezO
- 26M. PortilloO77' oyuna girdi 77. dk
- 40R. YabikuF
- 77F. ZanelattoF64' oyuna girdi 64. dk
- 45Matias ZegarraD70' oyuna girdi 70. dk
- 12C. CácedaK
- 80J. D´ArrigoO
Teknik direktör: M. Rondelli
Comerciantes Unidos · 4-2-3-1
- 17Matías CordovaK
- 40F. AlcedoD90+1' sarı kart 90+1. dk
- 30P. GuzmánD29' oyundan çıktı 29. dk
- 6J. RodriguezD49' sarı kart 49. dk
- 19D. LinoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 18A. RodríguezO67' sarı kart 67. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 54Y. GameroO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20J. ParodiO86' gol 86. dk
- 25Rodrigo Gary Vilca BetettaO
- 11J. HerreraO66' oyundan çıktı 66. dk
- 9M. SenF45+1' sarı kart 45+1. dk86' asist 86. dk
- 10M. CarpioO
- 99José Pablo Alejandro Charún ValdezK
- 15A. CossioD45' oyuna girdi 45. dk
- 50J. OlivaresF70' oyuna girdi 70. dk
- 28O. PintoO
- 13M. PérezF66' oyuna girdi 66. dk
- 14Thiago SalinasO45' oyuna girdi 45. dk
- 8W. AyovíF
- 32J. SánchezF29' oyuna girdi 29. dk
Teknik direktör: C. Biaggio
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Melgar 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-6). Comerciantes Unidos için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 7, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Melgar 2 – Comerciantes Unidos 0; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Comerciantes Unidos 1-1 Melgar.
- Sıralama
- 3. (53 p) – 13. (34 p)
- Form (son 5)
- GGBBG – GMBMM
- H2H (G-B-M)
- 2-7-0 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %73
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 4,54 – 6,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Melgar iç saha 15 maçta maç başına 2,13 gol attı, 1,13 gol yedi; Comerciantes Unidos dış saha 15 maçta 1,40 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Melgar %67, Comerciantes Unidos %73. İlk yarıyı önde kapatma: Melgar 7/15, Comerciantes Unidos 1/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Melgar 6,3, Comerciantes Unidos 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Melgar 1,8, Comerciantes Unidos 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 4,54, 2 – 6,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,65.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 01:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
