← Maçlar
Avustralya · A-League · 3. hafta1 Kasım 2026 · 07:00 TSİ

Melbourne Victory 1-1 C Mariners: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Melbourne Victory
1–1İY 0–0
C Mariners
Maç sonu

Melbourne Victory 1–1 C Mariners (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Melbourne Victory – C Mariners maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Valadon 69' (Melbourne Victory); O. Lavale 63' (C Mariners).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Melbourne Victory üstte · C Mariners altta

01530İY607590 13' kırmızı kart: H. Shillington (Melbourne Victory)14' oyuncu değişikliği: K. Jelacic ↔ P. Ziereis (Melbourne Victory)↔62' oyuncu değişikliği: L. D'Arrigo ↔ D. Genreau (Melbourne Victory)↔63' gol: O. Lavale (C Mariners)64' oyuncu değişikliği: A. Bolton ↔ L. Becvinovski (C Mariners)↔69' gol: J. Valadon (Melbourne Victory)70' sarı kart: C. Donnell (C Mariners)72' sarı kart: P. Ziereis (Melbourne Victory)72' sarı kart: O. Lavale (C Mariners)78' oyuncu değişikliği: H. Eames ↔ J. Mantell (C Mariners)↔78' oyuncu değişikliği: B. Brandtman ↔ A. De Lima (C Mariners)↔82' oyuncu değişikliği: Clarismario ↔ M. Ghossaini (Melbourne Victory)↔82' oyuncu değişikliği: G. May ↔ M. Grimaldi (Melbourne Victory)↔87' oyuncu değişikliği: O. Lavale ↔ P. Ortiz (C Mariners)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' kırmızı kart: H. Shillington (Melbourne Victory)
  • 14' oyuncu değişikliği: K. Jelacic ↔ P. Ziereis (Melbourne Victory)
  • 62' oyuncu değişikliği: L. D'Arrigo ↔ D. Genreau (Melbourne Victory)
  • 63' gol: O. Lavale (C Mariners)
  • 64' oyuncu değişikliği: A. Bolton ↔ L. Becvinovski (C Mariners)
  • 69' gol: J. Valadon (Melbourne Victory)
  • 70' sarı kart: C. Donnell (C Mariners)
  • 72' sarı kart: P. Ziereis (Melbourne Victory)
  • 72' sarı kart: O. Lavale (C Mariners)
  • 78' oyuncu değişikliği: H. Eames ↔ J. Mantell (C Mariners)
  • 78' oyuncu değişikliği: B. Brandtman ↔ A. De Lima (C Mariners)
  • 82' oyuncu değişikliği: Clarismario ↔ M. Ghossaini (Melbourne Victory)
  • 82' oyuncu değişikliği: G. May ↔ M. Grimaldi (Melbourne Victory)
  • 87' oyuncu değişikliği: O. Lavale ↔ P. Ortiz (C Mariners)

Maç olayları

  1. Melbourne VictoryC Mariners
  2. 87'O. Lavale ↔ P. OrtizOyuncu değişikliği
  3. Clarismario ↔ M. GhossainiOyuncu değişikliği82'
  4. G. May ↔ M. GrimaldiOyuncu değişikliği82'
  5. 78'H. Eames ↔ J. MantellOyuncu değişikliği
  6. 78'B. Brandtman ↔ A. De LimaOyuncu değişikliği
  7. P. ZiereisSarı kart72'
  8. 72'O. LavaleSarı kart
  9. 70'C. DonnellSarı kart
  10. Gol J. Valadon 1–1Asist: C. Nduka69'
  11. 64'A. Bolton ↔ L. BecvinovskiOyuncu değişikliği
  12. 63'Gol O. Lavale 0–1Asist: A. Auglah
  13. L. D'Arrigo ↔ D. GenreauOyuncu değişikliği62'
  14. K. Jelacic ↔ P. ZiereisOyuncu değişikliği14'
  15. H. ShillingtonKırmızı kart13'

Maç istatistikleri

Melbourne VictoryC Mariners
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Melbourne Victory
Toplam (3)İç saha (2)
Galibiyet%0 0/3%0 0/2
Beraberlik%67 2/3%100 2/2
Mağlubiyet%33 1/3%0 0/2
C Mariners
Toplam (4)Dış saha (3)
Galibiyet%0 0/4%0 0/3
Beraberlik%50 2/4%33 1/3
Mağlubiyet%50 2/4%67 2/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Melbourne Victory
Toplam (3)İç saha (2)
Attığı gol / maç1,00 (3 gol)1,00 (2 gol)
Yediği gol / maç1,33 (4 gol)1,00 (2 gol)
C Mariners
Toplam (4)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,00 (4 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç2,25 (9 gol)2,33 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Melbourne Victory
Toplam (3)İç saha (2)
KG Var%100 3/3%100 2/2
1,5 Üst%100 3/3%100 2/2
2,5 Üst%33 1/3%0 0/2
3,5 Üst%0 0/3%0 0/2
Gol yememe%0 0/3%0 0/2
C Mariners
Toplam (4)Dış saha (3)
KG Var%75 3/4%67 2/3
1,5 Üst%100 4/4%100 3/3
2,5 Üst%50 2/4%33 1/3
3,5 Üst%50 2/4%33 1/3
Gol yememe%0 0/4%0 0/3

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Melbourne Victory
Toplam (3)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)9,07,0
7,5 Üst%67 2/3%50 1/2
8,5 Üst%33 1/3%0 0/2
9,5 Üst%33 1/3%0 0/2
10,5 Üst%33 1/3%0 0/2
C Mariners
Toplam (4)Dış saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)8,37,3
7,5 Üst%75 3/4%67 2/3
8,5 Üst%50 2/4%33 1/3
9,5 Üst%50 2/4%33 1/3
10,5 Üst%50 2/4%33 1/3

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Melbourne Victory
Toplam (3)İç saha (2)
Maç başı kart3,34,0
2,5 Üst%67 2/3%100 2/2
3,5 Üst%67 2/3%100 2/2
4,5 Üst%0 0/3%0 0/2
5,5 Üst%0 0/3%0 0/2
C Mariners
Toplam (4)Dış saha (3)
Maç başı kart3,32,7
2,5 Üst%50 2/4%33 1/3
3,5 Üst%50 2/4%33 1/3
4,5 Üst%25 1/4%0 0/3
5,5 Üst%0 0/4%0 0/3

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Melbourne Victory
Toplam (3)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut8,39,0
6,5 Üst%100 3/3%100 2/2
7,5 Üst%33 1/3%50 1/2
8,5 Üst%33 1/3%50 1/2
9,5 Üst%33 1/3%50 1/2
C Mariners
Toplam (4)Dış saha (3)
Maç başı isabetli şut9,89,7
6,5 Üst%100 4/4%100 3/3
7,5 Üst%75 3/4%67 2/3
8,5 Üst%75 3/4%67 2/3
9,5 Üst%75 3/4%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Melbourne Victory
Toplam (3)İç saha (2)
Önde%33 1/3%50 1/2
Berabere%67 2/3%50 1/2
Geride%0 0/3%0 0/2
C Mariners
Toplam (4)Dış saha (3)
Önde%25 1/4%0 0/3
Berabere%50 2/4%67 2/3
Geride%25 1/4%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Melbourne Victory (3 maç)

1/101/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/20

C Mariners (4 maç)

1/101/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Melbourne Victory (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 0 0
46-60 0 1
61-75 1 1
76-90 0 1

C Mariners (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 0 2
46-60 0 3
61-75 1 1
76-90 1 1

Kartlar

Melbourne Victory

Sarı 5 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 1,7)

C Mariners

Sarı 8 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Melbourne Victory: tüm maçlar, 3 maç · C Mariners: dış saha, 3 maç

Melbourne VictoryC Mariners
%50,7Topa sahip olma%56,7
8,7Toplam şut10,7
3,7İsabetli şut4,7
3,7Ceza sahası içi şut7,7
5,7Korner3,7
462Pas471
%76Pas isabeti%80
3,0Kurtarış2,7
7,7Faul10,3
1,3Ofsayt2,7
1,7Sarı kart1,7
0,33Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

12,0Rakibin şutu11,0
4,7Rakibin isabetli şutu5,0
3,3Rakibin korneri3,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Melbourne Victory 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Central Coast Mariners son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 26 kez karşılaştı: Melbourne Victory 12, Central Coast Mariners 6 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Melbourne Victory 4-1 Central Coast Mariners.

Sıralama
8. (1 p) – 9. (1 p)
Form (son 5)
MBMGB – MBBMG
H2H (G-B-M)
12-8-6 (26 maç)
iddaa MS 1-0-2
1,32 – 4,61 – 6,02
Devamını oku · iddaa oranları

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,32, 0 – 4,61, 2 – 6,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,34, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,96.

Veri: 31 Ekim 2026 11:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Avustralya · A-League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Wellington Phoenix 2200 41 +36 GG
2Western Sydney Wanderers 2110 52 +34 BG
3Macarthur 2110 32 +14 GB
4Sydney 2110 21 +14 BG
5Brisbane Roar 1100 21 +13 G
6Auckland 2101 56 -13 GM
7Newcastle Jets 2020 33 02 BB
8Melbourne Victory 2011 23 -11 MB
9Central Coast Mariners 2011 24 -21 BM
10Melbourne City 2011 24 -21 MB
11Adelaide United 1001 12 -10 M
12Perth Glory 2002 24 -20 MM
#TakımOGBMAYAVP
1Wellington Phoenix 2200 41 +36
2Sydney 2110 21 +14
3Western Sydney Wanderers 1100 52 +33
4Auckland 1100 31 +23
5Brisbane Roar 1100 21 +13
6Macarthur 1100 21 +13
7Central Coast Mariners 1010 22 01
8Melbourne Victory 1010 11 01
9Newcastle Jets 1010 11 01
10Adelaide United 0000 00 00
11Melbourne City 0000 00 00
12Perth Glory 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Newcastle Jets 1010 22 01
2Macarthur 1010 11 01
3Western Sydney Wanderers 1010 00 01
4Melbourne City 2011 24 -21
5Brisbane Roar 0000 00 00
6Sydney 0000 00 00
7Wellington Phoenix 0000 00 00
8Adelaide United 1001 12 -10
9Melbourne Victory 1001 12 -10
10Perth Glory 2002 24 -20
11Central Coast Mariners 1001 02 -20
12Auckland 1001 25 -30

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,32X4,6126,02

Çifte şans

121,09X22,52

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,96

1,5 Alt / Üst

Alt4,95Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,34Üst1,40

3,5 Alt / Üst

Alt1,49Üst2,13

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün A-League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.