← Maçlar
Çin · League One · 27. hafta18 Ekim 2026 · 14:30 TSİ

Meizhou Hakka FC 0-1 Nantong Zhiyun FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Meizhou Hakka FC
0–1İY 0–1
Nantong Zhiyun FC
Maç sonu

Meizhou Hakka FC 0–1 Nantong Zhiyun FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Meizhou Hakka FC – Nantong Zhiyun FC maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Hu Mingfei 4' (Nantong Zhiyun FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Meizhou Hakka FC üstte · Nantong Zhiyun FC altta

01530İY607590 4' gol: Hu Mingfei (Nantong Zhiyun FC)45' sarı kart: Wang Haoran (Meizhou Hakka FC)57' oyuncu değişikliği: Wang Haoran ↔ H. Luo (Meizhou Hakka FC)↔58' oyuncu değişikliği: Q. Wen ↔ J. Lai (Meizhou Hakka FC)↔73' oyuncu değişikliği: Jia Boyan ↔ Ye Daochi (Nantong Zhiyun FC)↔73' oyuncu değişikliği: Deng Yubiao ↔ Liu Weicheng (Nantong Zhiyun FC)↔77' oyuncu değişikliği: Li Jiarun ↔ Su Jiale (Meizhou Hakka FC)↔77' oyuncu değişikliği: J. Liao ↔ Yang Yihu (Meizhou Hakka FC)↔82' oyuncu değişikliği: An Yifei ↔ R. Dujardin (Nantong Zhiyun FC)↔82' oyuncu değişikliği: Dai Yuanji ↔ Liu Ye (Nantong Zhiyun FC)↔85' oyuncu değişikliği: Z. Wen ↔ Feng Gang (Meizhou Hakka FC)↔88' sarı kart: A. Kalulu (Nantong Zhiyun FC)90+2' oyuncu değişikliği: Ye Daochi ↔ Beshathan Zanhar (Nantong Zhiyun FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' gol: Hu Mingfei (Nantong Zhiyun FC)
  • 45' sarı kart: Wang Haoran (Meizhou Hakka FC)
  • 57' oyuncu değişikliği: Wang Haoran ↔ H. Luo (Meizhou Hakka FC)
  • 58' oyuncu değişikliği: Q. Wen ↔ J. Lai (Meizhou Hakka FC)
  • 73' oyuncu değişikliği: Jia Boyan ↔ Ye Daochi (Nantong Zhiyun FC)
  • 73' oyuncu değişikliği: Deng Yubiao ↔ Liu Weicheng (Nantong Zhiyun FC)
  • 77' oyuncu değişikliği: Li Jiarun ↔ Su Jiale (Meizhou Hakka FC)
  • 77' oyuncu değişikliği: J. Liao ↔ Yang Yihu (Meizhou Hakka FC)
  • 82' oyuncu değişikliği: An Yifei ↔ R. Dujardin (Nantong Zhiyun FC)
  • 82' oyuncu değişikliği: Dai Yuanji ↔ Liu Ye (Nantong Zhiyun FC)
  • 85' oyuncu değişikliği: Z. Wen ↔ Feng Gang (Meizhou Hakka FC)
  • 88' sarı kart: A. Kalulu (Nantong Zhiyun FC)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: Ye Daochi ↔ Beshathan Zanhar (Nantong Zhiyun FC)

Maç olayları

  1. Meizhou Hakka FCNantong Zhiyun FC
  2. 90+2'Ye Daochi ↔ Beshathan ZanharOyuncu değişikliği
  3. 88'A. KaluluSarı kart
  4. Z. Wen ↔ Feng GangOyuncu değişikliği85'
  5. 82'An Yifei ↔ R. DujardinOyuncu değişikliği
  6. 82'Dai Yuanji ↔ Liu YeOyuncu değişikliği
  7. Li Jiarun ↔ Su JialeOyuncu değişikliği77'
  8. J. Liao ↔ Yang YihuOyuncu değişikliği77'
  9. 73'Jia Boyan ↔ Ye DaochiOyuncu değişikliği
  10. 73'Deng Yubiao ↔ Liu WeichengOyuncu değişikliği
  11. Q. Wen ↔ J. LaiOyuncu değişikliği58'
  12. Wang Haoran ↔ H. LuoOyuncu değişikliği57'
  13. Wang HaoranSarı kart45'
  14. 4'Gol Hu Mingfei 0–1Asist: Luo Xin

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Meizhou Hakka FC
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%23 7/30%27 4/15
Beraberlik%13 4/30%7 1/15
Mağlubiyet%63 19/30%67 10/15
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%53 16/30%27 4/15
Beraberlik%30 9/30%53 8/15
Mağlubiyet%17 5/30%20 3/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Meizhou Hakka FC
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç0,87 (26 gol)1,07 (16 gol)
Yediği gol / maç2,10 (63 gol)2,33 (35 gol)
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,33 (40 gol)0,93 (14 gol)
Yediği gol / maç0,73 (22 gol)0,87 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Meizhou Hakka FC
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%50 15/30%60 9/15
1,5 Üst%80 24/30%93 14/15
2,5 Üst%63 19/30%80 12/15
3,5 Üst%33 10/30%40 6/15
Gol yememe%13 4/30%7 1/15
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%47 14/30%53 8/15
1,5 Üst%53 16/30%53 8/15
2,5 Üst%30 9/30%27 4/15
3,5 Üst%23 7/30%20 3/15
Gol yememe%47 14/30%40 6/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Meizhou Hakka FC
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%17 5/30%20 3/15
Berabere%23 7/30%7 1/15
Geride%60 18/30%73 11/15
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%40 12/30%33 5/15
Berabere%47 14/30%47 7/15
Geride%13 4/30%20 3/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Meizhou Hakka FC (30 maç)

1/151/X01/20X/11X/X3X/232/112/X12/216

Nantong Zhiyun FC (30 maç)

1/1101/X21/20X/16X/X7X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Meizhou Hakka FC (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 6
16-30 4 9
31-45 5 11
46-60 4 5
61-75 5 13
76-90 5 13

Nantong Zhiyun FC (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 1
16-30 6 3
31-45 6 7
46-60 7 5
61-75 7 1
76-90 6 5

Kartlar

Meizhou Hakka FC

Sarı 41 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,4)

Nantong Zhiyun FC

Sarı 73 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Meizhou Kejia 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Nantong Zhiyun 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-2). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Meizhou Kejia 5 – Nantong Zhiyun 2; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Nantong Zhiyun 1-3 Meizhou Kejia.

Sıralama
15. (16 p) – 2. (48 p)
Form (son 5)
MBMGM – GGGMG
H2H (G-B-M)
5-2-2 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%92 – %31
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%69 – %62
iddaa MS 1-0-2
5,75 – 3,92 – 1,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Meizhou Kejia iç saha 13 maçta maç başına 1,23 gol attı, 2,46 gol yedi; Nantong Zhiyun dış saha 13 maçta 1,00 attı, 0,92 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %92, konukta %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Meizhou Kejia %69, Nantong Zhiyun %62. İlk yarıyı önde kapatma: Meizhou Kejia 3/13, Nantong Zhiyun 4/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,75, 0 – 3,92, 2 – 1,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çin · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Guangzhou E-Power 301884 5831 +2762 GMBBM
2Nantong Zhiyun 301695 4022 +1857 GGGMG
3Shaanxi Union 301569 5730 +2751 GGMGG
4Guangxi Hengchen 301389 4639 +747 BBMMM
5Shenzhen Juniors 3012117 4336 +747 BBMBM
6Yanbian Longding 3012108 4331 +1246 MGGGB
7Wuxi Wugou 3012711 4635 +1143 GMGGB
8Hebei Kungfu 3011910 3130 +142 BMGBB
9Changchun Yatai 3012711 4746 +139 BBGGB
10Ningbo Professional 3011712 3637 -137 BBMGG
11Dalian Huayi 3091011 3843 -537 BBGMG
12Nanjing City 309714 3240 -834 BGGGG
13Suzhou Dongwu 3081111 3642 -632 BBBMG
14Heilongjiang Lava Spring 3051312 4053 -1328 MGMBM
15Meizhou Kejia 307419 2663 -3716 MMMMM
16Dongguan United 303720 3071 -4116 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Nantong Zhiyun 151212 269 +1737
2Shaanxi Union 151131 369 +2736
3Guangzhou E-Power 15942 2813 +1531
4Changchun Yatai 15924 2720 +729
5Dalian Huayi 15771 2718 +928
6Guangxi Hengchen 15762 2719 +827
7Shenzhen Juniors 15663 2119 +224
8Hebei Kungfu 15654 1514 +123
9Yanbian Longding 15573 2313 +1022
10Ningbo Professional 15645 2021 -122
11Nanjing City 15636 1619 -321
12Wuxi Wugou 15555 1917 +220
13Suzhou Dongwu 15537 1420 -618
14Heilongjiang Lava Spring 15276 1924 -513
15Meizhou Kejia 154110 1635 -1913
16Dongguan United 151311 1233 -216
#TakımOGBMAYAVP
1Guangzhou E-Power 15942 3018 +1231
2Yanbian Longding 15735 2018 +224
3Wuxi Wugou 15726 2718 +923
4Shenzhen Juniors 15654 2217 +523
5Nantong Zhiyun 15483 1413 +120
6Guangxi Hengchen 15627 1920 -120
7Hebei Kungfu 15546 1616 019
8Ningbo Professional 15537 1616 018
9Suzhou Dongwu 15384 2222 017
10Shaanxi Union 15438 2121 015
11Heilongjiang Lava Spring 15366 2129 -815
12Changchun Yatai 15357 2026 -614
13Nanjing City 15348 1621 -513
14Meizhou Kejia 15339 1028 -1812
15Dongguan United 15249 1838 -2010
16Dalian Huayi 152310 1125 -149

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

15,75X3,9221,32

Çifte şans

1X2,18121,08

Karşılıklı gol

Var1,75Yok1,62

1,5 Alt / Üst

Alt3,40Üst1,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,59

3,5 Alt / Üst

Alt1,25Üst2,58

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.