← Maçlar
Tanzanya · Ligi kuu Bara · 11. hafta2 Kasım 2026 · 16:15 TSİ

Mashujaa FC 1-0 Pamba SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Mashujaa FC
1–0İY 1–0
Pamba SC
Maç sonu

Mashujaa FC 1–0 Pamba SC (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Mashujaa FC – Pamba SC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: C. Mhagama 21' (Mashujaa FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Mashujaa FC üstte · Pamba SC altta

01530İY607590 21' gol: C. Mhagama (Mashujaa FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 21' gol: C. Mhagama (Mashujaa FC)

Maç olayları

  1. Mashujaa FCPamba SC
  2. Gol C. Mhagama 1–021'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mashujaa FC
Toplam (10)İç saha (4)
Galibiyet%50 5/10%100 4/4
Beraberlik%0 0/10%0 0/4
Mağlubiyet%50 5/10%0 0/4
Pamba SC
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%9 1/11%0 0/6
Beraberlik%27 3/11%33 2/6
Mağlubiyet%64 7/11%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mashujaa FC
Toplam (10)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,50 (15 gol)0,75 (3 gol)
Pamba SC
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,91 (10 gol)0,50 (3 gol)
Yediği gol / maç1,55 (17 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mashujaa FC
Toplam (10)İç saha (4)
KG Var%60 6/10%75 3/4
1,5 Üst%60 6/10%75 3/4
2,5 Üst%60 6/10%75 3/4
3,5 Üst%10 1/10%0 0/4
Gol yememe%20 2/10%25 1/4
Pamba SC
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%55 6/11%50 3/6
1,5 Üst%82 9/11%83 5/6
2,5 Üst%45 5/11%33 2/6
3,5 Üst%18 2/11%0 0/6
Gol yememe%9 1/11%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mashujaa FC
Toplam (10)İç saha (4)
Önde%20 2/10%50 2/4
Berabere%50 5/10%25 1/4
Geride%30 3/10%25 1/4
Pamba SC
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%9 1/11%0 0/6
Berabere%45 5/11%50 3/6
Geride%45 5/11%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mashujaa FC (10 maç)

1/121/X01/20X/12X/X0X/232/112/X02/22

Pamba SC (11 maç)

1/111/X01/20X/10X/X3X/222/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mashujaa FC (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 2
31-45 0 2
46-60 2 4
61-75 3 4
76-90 3 2

Pamba SC (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 2 6
31-45 2 3
46-60 1 0
61-75 0 1
76-90 2 1

Kartlar

Mashujaa FC

Sarı 16 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,6)

Pamba SC

Sarı 13 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Mashujaa 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Pamba Jiji 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-6).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Mashujaa 1, Pamba Jiji 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Mashujaa 0-0 Pamba Jiji.

Sıralama
8. (12 p) – 14. (6 p)
Form (son 5)
MMGGM – MBBGM
H2H (G-B-M)
1-2-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,66 – 2,96 – 4,09
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mashujaa bu sezon 9 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,67 gol yedi; Pamba Jiji dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mashujaa %67, Pamba Jiji %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mashujaa %67, Pamba Jiji %60. İlk yarıyı önde kapatma: Mashujaa 1/9, Pamba Jiji 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 2,96, 2 – 4,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,39, Üst 2,14. Karşılıklı Gol: Var 1,97, Yok 1,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %63; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 19:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tanzanya · Ligi kuu Bara puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Simba 8800 194 +1524 GGGGG
2Young Africans 9711 195 +1422 GGMBG
3Azam 8521 137 +617 BGGMG
4JKT Tanzania 10523 1212 017 MGGGB
5Dodoma Jiji 9432 85 +315 GGBGB
6Polisi Tanzania 9333 1211 +112 MGMBB
7Namungo 9405 912 -312 MMMGG
8Mashujaa 9405 1015 -512 MGGMM
9Singida Black Stars 8323 1411 +311 GGMBM
10Mbeya City 8314 89 -110 GBMMM
11Coastal Union 9315 813 -510 GGMGM
12Geita Gold 9225 1016 -68 MMMMB
13Tabora United 8143 67 -17 MBGMB
14Pamba Jiji 9135 1015 -56 MMGBB
15Kagera Sugar 9135 917 -86 MBGBM
16Fountain Gate 9135 513 -86 MBMBB
#TakımOGBMAYAVP
1Young Africans 5500 132 +1115
2JKT Tanzania 5410 93 +613
3Simba 4400 112 +912
4Namungo 5401 64 +212
5Singida Black Stars 4301 116 +59
6Mashujaa 3300 63 +39
7Azam 4301 64 +29
8Polisi Tanzania 5221 74 +38
9Dodoma Jiji 5221 32 +18
10Coastal Union 5212 45 -17
11Mbeya City 4202 55 06
12Geita Gold 4121 98 +15
13Pamba Jiji 4112 76 +14
14Fountain Gate 5113 37 -44
15Kagera Sugar 5032 37 -43
16Tabora United 3021 01 -12
#TakımOGBMAYAVP
1Simba 4400 82 +612
2Azam 4220 73 +48
3Young Africans 4211 63 +37
4Dodoma Jiji 4211 53 +27
5Tabora United 5122 66 05
6Mbeya City 4112 34 -14
7Polisi Tanzania 4112 57 -24
8JKT Tanzania 5113 39 -64
9Kagera Sugar 4103 610 -43
10Coastal Union 4103 48 -43
11Geita Gold 5104 18 -73
12Mashujaa 6105 412 -83
13Singida Black Stars 4022 35 -22
14Fountain Gate 4022 26 -42
15Pamba Jiji 5023 39 -62
16Namungo 4004 38 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,66X2,9624,09

Çifte şans

1X1,08121,18X21,66

Karşılıklı gol

Var1,97Yok1,48

2,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,14

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligi kuu Bara'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.