Mara Sugar FC 2-1 Mombasa Elite: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mara Sugar FC 2–1 Mombasa Elite (19 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Mara Sugar FC – Mombasa Elite maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Mara Sugar FC üstte · Mombasa Elite altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 35' gol: K. Mwavali (Mara Sugar FC)
- 44' gol: A. Imbusia (Mara Sugar FC)
- 90+3' gol (Mombasa Elite)
Maç olayları
- Mara Sugar FCMombasa Elite
- 90+3'Gol 2–1
- Gol A. Imbusia 2–044'
- Gol K. Mwavali 1–035'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 2/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %83 5/6 | %100 3/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (7 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (7 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (4 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (11 gol) | 2,33 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Berabere | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Geride | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/5 | %0 0/3 |
| Berabere | %40 2/5 | %33 1/3 |
| Geride | %60 3/5 | %67 2/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mara Sugar FC (6 maç)
Mombasa Elite (5 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mara Sugar FC (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Mombasa Elite (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Kartlar
Mara Sugar FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)
Mombasa Elite
Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:15 TSİ itibarıyla · ligde 47 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Mara Sugar 3 – Mombasa Elite 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mart 2024, Mombasa Elite 0-2 Mara Sugar.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 2,84, 2 – 3,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,39, Üst 2,15. Karşılıklı Gol: Var 1,91, Yok 1,51.
- H2H (G-B-M)
- 3-1-2 (6 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,74 – 2,84 – 3,85
Veri: 18 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kenya · FKF Premier League puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GOR Mahia | 4 | +5 | 12 |
| 2 | KCB | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Murang'a SEAL | 4 | +2 | 6 |
| 4 | APS Bomet | 4 | +2 | 5 |
| 5 | Mara Sugar | 3 | +1 | 5 |
| 6 | AFC Leopards | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Shabana | 3 | +1 | 5 |
| 8 | 3K | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Homeboyz | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Posta Rangers FC | 4 | -4 | 4 |
| 11 | Tusker | 1 | +2 | 3 |
| 12 | Nairobi United | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Bandari | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Migori Youth | 2 | 0 | 2 |
| 15 | Kenya Police | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Mathare United | 3 | -1 | 2 |
| 17 | Ulinzi Stars | 3 | -2 | 2 |
| 18 | Mombasa Elite | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Murang'a SEAL | 2 | +5 | 6 |
| 2 | GOR Mahia | 2 | +3 | 6 |
| 3 | KCB | 2 | +3 | 6 |
| 4 | 3K | 2 | +1 | 4 |
| 5 | APS Bomet | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Mara Sugar | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Posta Rangers FC | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Nairobi United | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Bandari | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Migori Youth | 2 | 0 | 2 |
| 11 | AFC Leopards | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Mathare United | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Shabana | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Homeboyz | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Mombasa Elite | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Ulinzi Stars | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Tusker | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Kenya Police | 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GOR Mahia | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Shabana | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Tusker | 1 | +2 | 3 |
| 4 | AFC Leopards | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Homeboyz | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Mara Sugar | 2 | 0 | 2 |
| 7 | APS Bomet | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Kenya Police | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Ulinzi Stars | 1 | 0 | 1 |
| 10 | KCB | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Nairobi United | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Bandari | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Mathare United | 2 | -1 | 1 |
| 14 | 3K | 2 | -3 | 1 |
| 15 | Posta Rangers FC | 2 | -4 | 1 |
| 16 | Migori Youth | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Murang'a SEAL | 2 | -3 | 0 |
| 18 | Mombasa Elite | 2 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:24 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün FKF Premier League'de oynanan diğer maçlar
- 16:15 Bandari FC 1–1 3K FC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
