Mansfield 1-1 Oxford: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mansfield 1–1 Oxford (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 23–7, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %61–%39, korner 11–3.
Maç özeti
Mansfield – Oxford maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Michael Smith 82' (Mansfield); Luka Lynch 34' (Oxford). xG: Mansfield 3,5 – 0,8 Oxford.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Mansfield: N. Clough · Oxford: A. Ramsey
Maç akışı
Mansfield üstte · Oxford altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: Nathan Daniel Moriah-Welsh (Mansfield)
- 22' sarı kart: Peter Kioso (Oxford)
- 34' gol: Luka Lynch (Oxford)
- 45' oyuncu değişikliği: George Abbott ↔ Stephen McLaughlin (Mansfield)
- 54' sarı kart: Jonathan Russell (Mansfield)
- 59' oyuncu değişikliği: Louie Sibley ↔ Gatlin O Donkor (Oxford)
- 59' oyuncu değişikliği: Luka Lynch ↔ Mo Missanga (Oxford)
- 61' oyuncu değişikliği: Nathan Daniel Moriah-Welsh ↔ Tyler Roberts (Mansfield)
- 72' sarı kart: Gatlin O Donkor (Oxford)
- 73' oyuncu değişikliği: Jonathan Russell ↔ Regan·Hendry (Mansfield)
- 73' oyuncu değişikliği: Ryan Sweeney ↔ Frazer Blake-Tracy (Mansfield)
- 75' kırmızı kart: Peter Kioso (Oxford)
- 77' oyuncu değişikliği: Mark Harris ↔ Jack Currie (Oxford)
- 79' oyuncu değişikliği: Elliott Hewitt ↔ George Maris (Mansfield)
- 80' oyuncu değişikliği: Siriki Dembele ↔ Sam Long (Oxford)
- 82' gol: Michael Smith (Mansfield)
- 84' kırmızı kart: Gatlin O Donkor (Oxford)
Maç olayları
- MansfieldOxford
- 84'Gatlin O DonkorKırmızı kart
- Gol Michael Smith 1–182'
- 80'Siriki Dembele ↔ Sam LongOyuncu değişikliği
- Elliott Hewitt ↔ George MarisOyuncu değişikliği79'
- 77'Mark Harris ↔ Jack CurrieOyuncu değişikliği
- 75'Peter KiosoKırmızı kart
- Jonathan Russell ↔ Regan·HendryOyuncu değişikliği73'
- Ryan Sweeney ↔ Frazer Blake-TracyOyuncu değişikliği73'
- 72'Gatlin O DonkorSarı kart
- Nathan Daniel Moriah-Welsh ↔ Tyler RobertsOyuncu değişikliği61'
- 59'Louie Sibley ↔ Gatlin O DonkorOyuncu değişikliği
- 59'Luka Lynch ↔ Mo MissangaOyuncu değişikliği
- Jonathan RussellSarı kart54'
- George Abbott ↔ Stephen McLaughlinOyuncu değişikliği45'
- 34'Gol Luka Lynch 0–1Asist: Siriki Dembele
- 22'Peter KiosoSarı kart
- Nathan Daniel Moriah-WelshSarı kart14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,85 (11 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,1 | 12,2 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mansfield (13 maç)
Oxford (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mansfield (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Oxford (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Kartlar
Mansfield
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Oxford
Sarı 24 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mansfield: iç saha, 6 maç · Oxford: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Mansfield – Oxford ilk 11'ler
Mansfield · 3-1-4-2
- 1L. RobertsK
- 4E. HewittD79' oyundan çıktı 79. dk
- 23A. OshilajaD
- 5R. SweeneyD73' oyundan çıktı 73. dk
- 25L. ReedO
- 22N. Moriah-WelshO14' sarı kart 14. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 13J. RussellO54' sarı kart 54. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 33G. AbbottO45' oyundan çıktı 45. dk
- 16L. ThompsonO
- 14M. SmithF82' gol 82. dk
- 18R. OatesF
- 19T. RobertsF61' oyuna girdi 61. dk
- 3S. McLaughlinD45' oyuna girdi 45. dk
- 10G. MarisO79' oyuna girdi 79. dk
- 20F. Blake-TracyD73' oyuna girdi 73. dk
- 2K. KnoyleD
- 24R. HendryO73' oyuna girdi 73. dk
- 9J. BoweryD
Teknik direktör: N. Clough
Oxford · 4-2-3-1
- 1J. CummingK
- 30P. KiosoD22' sarı kart 22. dk75' kırmızı kart 75. dk
- 6M. HelikD
- 3C. BrownD
- 15B. SpencerD
- 8C. BrannaganO
- 32L. SibleyO59' oyundan çıktı 59. dk
- 20L. LynchO34' gol 34. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 4Kai AndrewsO
- 23S. DembéléO34' asist 34. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 9M. HarrisF77' oyundan çıktı 77. dk
- 26J. CurrieD77' oyuna girdi 77. dk
- 13S. EastwoodK
- 11T. GoodrhamF
- 57M. MissangaF59' oyuna girdi 59. dk
- 19G. O'DonkorF59' oyuna girdi 59. dk72' sarı kart 72. dk84' kırmızı kart 84. dk
- 27L. SnowdenF
- 2S. LongD80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: A. Ramsey
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mansfield için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Oxford için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 12, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Mansfield 1 – Oxford 0; 0 beraberlik var. Son maç: 27 Temmuz 2024, Mansfield 1-0 Oxford.
- Sıralama
- 14. (11 p) – 8. (14 p)
- Form (son 5)
- GMBBM – GBBGG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,05 – 3,21 – 2,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mansfield iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Oxford dış saha 4 maçta 2,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mansfield %75, Oxford %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mansfield %75, Oxford %75. İlk yarıyı önde kapatma: Mansfield 2/4, Oxford 2/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Mansfield 5,0, Oxford 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Mansfield 2,8, Oxford 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 3,21, 2 – 2,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
