← Maçlar
Endonezya · Liga 1 · 8. hafta30 Ekim 2026 · 11:30 TSİ

Malut United 2-0 Bhayangkara: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Malut United
2–0İY 1–0
Bhayangkara
Maç sonu

Malut United 2–0 Bhayangkara (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Malut United – Bhayangkara maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Y. Sayuri 11', L. Brambilla 88' (Malut United).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Malut United üstte · Bhayangkara altta

01530İY607590 11' gol: Y. Sayuri (Malut United)19' sarı kart: Moises Gaucho (Bhayangkara)30' sarı kart: F. Murari (Bhayangkara)40' sarı kart: Y. Sayuri (Malut United)62' oyuncu değişikliği: F. Sudin ↔ R. Syuhada (Malut United)↔68' oyuncu değişikliği: F. Murari ↔ M. Andhika (Bhayangkara)↔68' oyuncu değişikliği: T. Ichsan ↔ F. Missa (Bhayangkara)↔70' sarı kart: K. Sibille (Bhayangkara)80' oyuncu değişikliği: Ciro ↔ L. Brambilla (Malut United)↔82' oyuncu değişikliği: Moises Gaucho ↔ A. Sojberg (Bhayangkara)↔85' oyuncu değişikliği: Y. Sayuri ↔ F. Butuan (Malut United)↔85' oyuncu değişikliği: K. Hirose ↔ Cleylton (Malut United)↔88' gol: L. Brambilla (Malut United)88' sarı kart: M. Sidibe (Bhayangkara)90+2' oyuncu değişikliği: F. Andika ↔ Ginanjar (Bhayangkara)↔90+2' oyuncu değişikliği: M. Ristovski ↔ R. Kurnia (Bhayangkara)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: Y. Sayuri (Malut United)
  • 19' sarı kart: Moises Gaucho (Bhayangkara)
  • 30' sarı kart: F. Murari (Bhayangkara)
  • 40' sarı kart: Y. Sayuri (Malut United)
  • 62' oyuncu değişikliği: F. Sudin ↔ R. Syuhada (Malut United)
  • 68' oyuncu değişikliği: F. Murari ↔ M. Andhika (Bhayangkara)
  • 68' oyuncu değişikliği: T. Ichsan ↔ F. Missa (Bhayangkara)
  • 70' sarı kart: K. Sibille (Bhayangkara)
  • 80' oyuncu değişikliği: Ciro ↔ L. Brambilla (Malut United)
  • 82' oyuncu değişikliği: Moises Gaucho ↔ A. Sojberg (Bhayangkara)
  • 85' oyuncu değişikliği: Y. Sayuri ↔ F. Butuan (Malut United)
  • 85' oyuncu değişikliği: K. Hirose ↔ Cleylton (Malut United)
  • 88' gol: L. Brambilla (Malut United)
  • 88' sarı kart: M. Sidibe (Bhayangkara)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: F. Andika ↔ Ginanjar (Bhayangkara)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: M. Ristovski ↔ R. Kurnia (Bhayangkara)

Maç olayları

  1. Malut UnitedBhayangkara
  2. 90+2'F. Andika ↔ GinanjarOyuncu değişikliği
  3. 90+2'M. Ristovski ↔ R. KurniaOyuncu değişikliği
  4. Gol L. Brambilla 2–0Asist: Gustavo88'
  5. 88'M. SidibeSarı kart
  6. Y. Sayuri ↔ F. ButuanOyuncu değişikliği85'
  7. K. Hirose ↔ CleyltonOyuncu değişikliği85'
  8. 82'Moises Gaucho ↔ A. SojbergOyuncu değişikliği
  9. Ciro ↔ L. BrambillaOyuncu değişikliği80'
  10. 70'K. SibilleSarı kart
  11. 68'F. Murari ↔ M. AndhikaOyuncu değişikliği
  12. 68'T. Ichsan ↔ F. MissaOyuncu değişikliği
  13. F. Sudin ↔ R. SyuhadaOyuncu değişikliği62'
  14. Y. SayuriSarı kart40'
  15. 30'F. MurariSarı kart
  16. 19'Moises GauchoSarı kart
  17. Gol Y. Sayuri 1–0Asist: Ciro11'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Malut United
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%38 3/8%75 3/4
Beraberlik%38 3/8%25 1/4
Mağlubiyet%25 2/8%0 0/4
Bhayangkara
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%25 2/8%0 0/4
Beraberlik%63 5/8%75 3/4
Mağlubiyet%13 1/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Malut United
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,50 (12 gol)2,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,25 (10 gol)1,00 (4 gol)
Bhayangkara
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,38 (11 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,25 (10 gol)2,25 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Malut United
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%75 6/8%75 3/4
1,5 Üst%88 7/8%100 4/4
2,5 Üst%38 3/8%50 2/4
3,5 Üst%25 2/8%25 1/4
Gol yememe%13 1/8%25 1/4
Bhayangkara
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%50 4/8%75 3/4
1,5 Üst%75 6/8%100 4/4
2,5 Üst%38 3/8%75 3/4
3,5 Üst%38 3/8%75 3/4
Gol yememe%38 3/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Malut United
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%63 5/8%75 3/4
Berabere%25 2/8%25 1/4
Geride%13 1/8%0 0/4
Bhayangkara
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%38 3/8%75 3/4
Berabere%38 3/8%0 0/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Malut United (8 maç)

1/121/X21/21X/11X/X1X/202/102/X02/21

Bhayangkara (8 maç)

1/101/X31/20X/12X/X1X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Malut United (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 0
31-45 2 0
46-60 1 3
61-75 1 2
76-90 4 3

Bhayangkara (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 0
31-45 2 1
46-60 3 2
61-75 1 1
76-90 2 4

Kartlar

Malut United

Sarı 10 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,3)

Bhayangkara

Sarı 15 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Malut United 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6). Son 5 maçta Bhayangkara 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Malut United 1, Bhayangkara 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Malut United 1-2 Bhayangkara.

Sıralama
13. (7 p) – 8. (11 p)
Form (son 5)
BBGGM – BGBBG
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,10 – 3,12 – 2,57
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Malut United bu sezon 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,43 gol yedi; Bhayangkara bu sezon 7 maçta 1,57 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Malut United %43, Bhayangkara %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Malut United %86, Bhayangkara %57. İlk yarıyı önde kapatma: Malut United 4/7, Bhayangkara 3/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,12, 2 – 2,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 27 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Endonezya · Liga 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Persija 9702 198 +1121 MGGMG
2Dewa United 9621 1612 +420 BGMGG
3Persepam Madura Utd 9612 1610 +619 BGMGG
4Bali United 8512 239 +1416 GMGBG
5Persib Bandung 8512 158 +716 BGMGG
6Persita 8431 1711 +615 GGBGM
7Persebaya Surabaya 9342 108 +213 BMGBM
8Bhayangkara FC 8251 1110 +111 BBGBM
9Garudayaksa 9324 1216 -411 GMMGG
10Java United 8332 1210 +210 GGBBG
11Persik Kediri 8314 911 -210 GMGMM
12Pusamania Borneo 8314 810 -210 GMGMB
13PSM Makassar 9243 1014 -410 GGBMB
14Arema FC 9234 1720 -39 MMGMM
15Isenmulang Kalteng 9225 416 -126 GBBMG
16PSIM Yogyakarta 9126 614 -85 MMBGM
17PSS Sleman 8116 1116 -54 GBMMM
18Persijap 9027 518 -132 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Persija 5500 113 +815
2Persepam Madura Utd 5410 114 +713
3Bali United 4400 173 +1412
4Persib Bandung 4310 103 +710
5Dewa United 4310 84 +410
6Java United 4310 84 +410
7Persita 5311 97 +210
8Persebaya Surabaya 5230 85 +39
9Arema FC 5221 126 +68
10Bhayangkara FC 4220 41 +38
11Garudayaksa 4202 76 +16
12Persik Kediri 4202 57 -26
13PSM Makassar 4121 66 05
14Pusamania Borneo 4112 35 -24
15PSIM Yogyakarta 5113 510 -54
16PSS Sleman 3102 55 03
17Isenmulang Kalteng 3021 12 -12
18Persijap 5014 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Dewa United 5311 88 010
2Persija 4202 85 +36
3Persib Bandung 4202 55 06
4Pusamania Borneo 4202 55 06
5Persepam Madura Utd 4202 56 -16
6Isenmulang Kalteng 6204 314 -116
7Persita 3120 84 +45
8PSM Makassar 5122 48 -45
9Garudayaksa 5122 510 -55
10Bali United 4112 66 04
11Persik Kediri 4112 44 04
12Persebaya Surabaya 4112 23 -14
13Bhayangkara FC 4031 79 -23
14Java United 4022 46 -22
15PSIM Yogyakarta 4013 14 -31
16PSS Sleman 5014 611 -51
17Arema FC 4013 514 -91
18Persijap 4013 211 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,10X3,1222,57

Çifte şans

1X1,25121,17X21,39

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,95Üst1,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.