Mallorca 2-1 Cadiz: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mallorca 2–1 Cadiz (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 23–10, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %64–%36, korner 10–2.
Maç özeti
Mallorca – Cadiz maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Pablo Torre 63', Adrian Fuentes 89' (Mallorca); Antonio Cordero 50' (Cadiz). xG: Mallorca 3,4 – 0,6 Cadiz.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Mallorca: Luis García · Cadiz: Borja Jiménez
Maç akışı
Mallorca üstteCadiz altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %68 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Ev %92 · 5 şut · 0,9
- 31–45+'Ev %59 · 3 şut · 1,1
- 46–60'Ev %55 · 5 şut · 0,3
- 61–75'Ev %82 · 5 şut · 0,7
- 76–90+'Ev %69 · 4 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Mallorca, Dep = Cadiz.
Maç olayları
- MallorcaCadiz
- Gol Adrian Fuentes 2–1Asist: Alex Sala89'
- 89'Damián Rodríguez Sousa ↔ Aimen MoueffekOyuncu değişikliği
- 89'Borja Vazquez ↔ Javier OntiverosOyuncu değişikliği
- 89'Javier Castro ↔ Beñat de Jesús DomingoOyuncu değişikliği
- Adrian Liso ↔ Josep CerdaOyuncu değişikliği89'
- Antonio Sánchez ↔ Guille FernándezOyuncu değişikliği83'
- Pablo Torre ↔ Miguel Calatayud GarcíaOyuncu değişikliği83'
- 80'Antonio Cordero ↔ Cristian GutiérrezOyuncu değişikliği
- Zito Luvumbo ↔ Adam BuksaOyuncu değişikliği76'
- Alberto Moreno ↔ Antonio Latorre GruesoOyuncu değişikliği76'
- 72'Álvaro García Pascual ↔ Urko Iruretagoiena LertxundiOyuncu değişikliği
- Gol Pablo Torre 1–1Asist: Zito Luvumbo63'
- 55'Antonio CorderoSarı kart
- 50'Gol Antonio Cordero 0–1Asist: Dilan Zárate
- 43'Bojan KovacevicSarı kart
- Sergi DarderSarı kart23'
- Antonio SánchezSarı kart5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,58 (7 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,79 düşük | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 2,00 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 20.–21. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %25 3/12ligde 22. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 5.–8. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 11.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %100 13/13 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/5 |
| Berabere | %54 7/13 | %60 3/5 |
| Geride | %38 5/13 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mallorca (12 maç)
Cadiz (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mallorca (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Cadiz (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Mallorca
Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)
Cadiz
Sarı 42 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 3,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mallorca: iç saha, 6 maç · Cadiz: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Mallorca – Cadiz ilk 11'ler
Mallorca · 4-4-2
- 1Arnau TenasK
- 6Antonio SánchezD5' sarı kart 5. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 24M. ValjentD
- 21RaílloD
- 5Alberto MorenoD76' oyundan çıktı 76. dk
- 11Zito LuvumboO63' asist 63. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 7Álex SalaO89' asist 89. dk
- 10DarderO23' sarı kart 23. dk
- 33Adrian LisoO89' oyundan çıktı 89. dk
- 18FuentesF89' gol 89. dk
- 20Pablo TorreF63' gol 63. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 34M. CalatayudD83' oyuna girdi 83. dk
- 16A. BuksaF76' oyuna girdi 76. dk
- 19Josep CerdàF89' oyuna girdi 89. dk
- 25Iván CuéllarK
- 2Guille FernándezO83' oyuna girdi 83. dk
- 39J. GarciaO
- 3Toni LatoD76' oyuna girdi 76. dk
- 29L. OrejuelaD
- 9Abdón PratsF
- 17Arnau PuigmalO
- 22A. SouhmahoroD
- 13L. BergströmK
Teknik direktör: Luis García
Cadiz · 4-2-3-1
- 13Jokin EzkietaK
- 4Javi CastroD89' oyundan çıktı 89. dk
- 14B. KovačevićD43' sarı kart 43. dk
- 31N. UkwuijeD
- 3Sergio ArribasD
- 23Damián RodríguezO89' oyundan çıktı 89. dk
- 28D. A. Zarate HidalgoO50' asist 50. dk
- 20Borja VazquezO89' oyundan çıktı 89. dk
- 24Ibon SánchezO
- 16Antonio CorderoO50' gol 50. dk55' sarı kart 55. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 9Álvaro GarcíaF72' oyundan çıktı 72. dk
- 5M. DouéO
- 27J. Diaz PeregrinaD
- 6Manu FernándezD
- 1David GilK
- 22Cristian GutiérrezD80' oyuna girdi 80. dk
- 19Urko IzetaF72' oyuna girdi 72. dk
- 17A. MoueffekO89' oyuna girdi 89. dk
- 10Javi OntiverosO89' oyuna girdi 89. dk
- 15K. ToibibouD
- 8E. AghamaF
- 2Beñat de JesúsD89' oyuna girdi 89. dk
- 26Ruben DominguezK
Teknik direktör: Borja Jiménez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Mallorca 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cadiz son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Mallorca 3, Cadiz 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Nisan 2024, Cadiz 1-1 Mallorca.
- Sıralama
- 8. (19 p) – 19. (10 p)
- Form (son 5)
- BBGBM – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 3-5-1 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %75
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,36 – 4,13 – 6,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mallorca iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,40 gol yedi; Cadiz dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mallorca %40, Cadiz %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mallorca %20, Cadiz %75. İlk yarıyı önde kapatma: Mallorca 3/5, Cadiz 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Mallorca 4,4, Cadiz 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Mallorca 2,6, Cadiz 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 4,13, 2 – 6,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,85, Yok 1,66.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Tenerife 2–2 FC Andorra
- 18:15 Real Oviedo 2–3 Las Palmas
- 20:30 Real Valladolid 4–3 Leganes
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
