Mainz 3-4 B. Leverkusen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mainz 3–4 B. Leverkusen (10 Ekim 2026). İlk yarı 2–2.
Maç özeti
Mainz – B. Leverkusen maçı 3-4 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (18 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,11 (19 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,36 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,25 (18 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,50 yüksek | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (16 gol)ligde 10.–12. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 2,75 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8ligde 11. · lig ortalamasında | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %88 7/8ligde 4.–6. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Geride | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mainz (9 maç)
B. Leverkusen (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mainz (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 7 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 8 | 2 |
B. Leverkusen (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Mainz
Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
B. Leverkusen
Sarı 17 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mainz: iç saha, 5 maç · B. Leverkusen: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 16:30 Augsburg 2–2 Bayern Münih
- 16:30 Hoffenheim 2–3 Hamburg
- 16:30 Paderborn 0–2 Stuttgart
- 16:30 Union Berlin 1–0 Elversberg
- 19:30 Leipzig 6–0 Eintracht Frankfurt
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
