Macarthur FC 2-1 Perth Glory: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Macarthur FC 2–1 Perth Glory (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 6–9, isabetli şut 0–6, topa sahip olma %51–%49, korner 3–2.
Maç özeti
Macarthur FC – Perth Glory maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. Fraser 86' (pen.), J. Aspropotamitis 89' (Macarthur FC); T. Lawrence 59' (Perth Glory).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Macarthur FC üstte · Perth Glory altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' sarı kart: A. Lebib (Perth Glory)
- 36' sarı kart: L. Rose (Macarthur FC)
- 52' oyuncu değişikliği: H. Hore ↔ J. Kucharski (Perth Glory)
- 55' oyuncu değişikliği: L. Vickery ↔ R. Fraser (Macarthur FC)
- 55' oyuncu değişikliği: C. Pain ↔ B. Oliveira (Macarthur FC)
- 59' gol: T. Lawrence (Perth Glory)
- 63' oyuncu değişikliği: T. Lawrence ↔ P. Jacobsz (Perth Glory)
- 63' oyuncu değişikliği: S. Colakovski ↔ S. Sutton (Perth Glory)
- 64' oyuncu değişikliği: A. Stamatelopoulos ↔ M. Toure (Macarthur FC)
- 70' sarı kart: B. Gibson (Macarthur FC)
- 73' oyuncu değişikliği: W. Freney ↔ C. Nieuwenhof (Perth Glory)
- 73' oyuncu değişikliği: S. Despotovski ↔ G. De Abreu (Perth Glory)
- 73' oyuncu değişikliği: O. Randazzo ↔ D. Bosnjak (Macarthur FC)
- 73' oyuncu değişikliği: B. Gibson ↔ J. Machar Reec (Macarthur FC)
- 86' gol: R. Fraser (Macarthur FC)
- 89' gol: J. Aspropotamitis (Macarthur FC)
- 90+5' sarı kart: D. Bosnjak (Macarthur FC)
Maç olayları
- Macarthur FCPerth Glory
- D. BosnjakSarı kart90+5'
- Gol J. Aspropotamitis 2–1Asist: R. Fraser89'
- Penaltı golü R. Fraser 1–1Penaltı86'
- 73'W. Freney ↔ C. NieuwenhofOyuncu değişikliği
- 73'S. Despotovski ↔ G. De AbreuOyuncu değişikliği
- O. Randazzo ↔ D. BosnjakOyuncu değişikliği73'
- B. Gibson ↔ J. Machar ReecOyuncu değişikliği73'
- B. GibsonSarı kart70'
- A. Stamatelopoulos ↔ M. ToureOyuncu değişikliği64'
- 63'T. Lawrence ↔ P. JacobszOyuncu değişikliği
- 63'S. Colakovski ↔ S. SuttonOyuncu değişikliği
- 59'Gol T. Lawrence 0–1Asist: W. Freney
- L. Vickery ↔ R. FraserOyuncu değişikliği55'
- C. Pain ↔ B. OliveiraOyuncu değişikliği55'
- 52'H. Hore ↔ J. KucharskiOyuncu değişikliği
- L. RoseSarı kart36'
- 21'A. LebibSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 2/4 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %50 2/4 | %100 2/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (8 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (5 gol) | 2,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %0 0/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 6,5 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Geride | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 2/4 | %0 0/2 |
| Berabere | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Geride | %25 1/4 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Macarthur FC (3 maç)
Perth Glory (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Macarthur FC (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Perth Glory (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Macarthur FC
Sarı 7 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 2,3)
Perth Glory
Sarı 4 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Macarthur FC: tüm maçlar, 3 maç · Perth Glory: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Macarthur FC – Perth Glory ilk 11'ler
Macarthur FC · 4-2-3-1
- 1Alex RobinsonK
- 25Callum TalbotD
- 3Nara TatsukiD
- 5Jonathan AspropotamitisD89' gol 89. dk
- 21Nathan PaullD
- 22Liam RoseO36' sarı kart 36. dk
- 17Oliver RandazzoO73' oyundan çıktı 73. dk
- 8Luke VickeryO55' oyundan çıktı 55. dk
- 9Ben GibsonO70' sarı kart 70. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 7Connor PainO55' oyundan çıktı 55. dk
- 16Apostolos StamatelopoulosF64' oyundan çıktı 64. dk
- 10Ryan FraserF55' oyuna girdi 55. dk86' gol 86. dk89' asist 89. dk
- 11BernardoF55' oyuna girdi 55. dk
- 99Musa TouréF64' oyuna girdi 64. dk
- 30Joshua LakkisK
- 18Dylan RoseO
- 24Dean BosnjakF73' oyuna girdi 73. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 27Jing ReecF
Perth Glory · 4-4-2
- 1Matt SuttonK
- 30Tadiwanashe KuzambaD
- 18Cher DengD
- 5Lachlan JacksonD
- 24Andriano LebibD21' sarı kart 21. dk
- 13Henry HoreO52' oyundan çıktı 52. dk
- 16Lucas SciclunaO
- 27William FreneyO59' asist 59. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 7Stefan ColakovskiO63' oyundan çıktı 63. dk
- 10Tom LawrenceF59' gol 59. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 25Sebastian DespotovskiF73' oyundan çıktı 73. dk
- 9Jaiden KucharskiF52' oyuna girdi 52. dk
- 3Sam SuttonD63' oyuna girdi 63. dk
- 17Pieter JacobszF
- 29Daniel SolskyK
- 11Sebastian KukuckaF
- 39Giovanni De AbreuO73' oyuna girdi 73. dk
- 28Calem NieuwenhofO73' oyuna girdi 73. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Macarthur 7 – Perth Glory 4; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Perth Glory 3-1 Macarthur.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 3,52, 2 – 3,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 2,09.
- H2H (G-B-M)
- 7-4-4 (15 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,76 – 3,52 – 3,46
Veri: 16 Ekim 2026 12:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avustralya · A-League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Western Sydney Wanderers | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Macarthur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Auckland | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Melbourne Victory | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Central Coast Mariners | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Auckland | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Macarthur | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Central Coast Mariners | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Melbourne Victory | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Adelaide United | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Melbourne City | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Macarthur | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 5 | Brisbane Roar | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Sydney | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Wellington Phoenix | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Melbourne Victory | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Central Coast Mariners | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Auckland | 1 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün A-League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
