Ludogorets Razgrad 5-0 Arda FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ludogorets Razgrad 5–0 Arda FK (12 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 14–4, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %70–%30, korner 7–2.
Maç özeti
Ludogorets Razgrad – Arda FK maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Caio Vidal Rocha 18', Bernard Tekpetey 44', 45+4', Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz 56', Ivan Zhelizko 86' (Ludogorets Razgrad).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ludogorets Razgrad: I. Jovičević · Arda FK: A. Tunchev
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Ludogorets Razgrad üstte · Arda FK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' gol: Caio Vidal Rocha (Ludogorets Razgrad)
- 21' sarı kart: Hossam Abdelmaguid (Ludogorets Razgrad)
- 30' kırmızı kart: Georgi Nikolaev Nikolov (Arda FK)
- 41' sarı kart: Caio Vidal Rocha (Ludogorets Razgrad)
- 44' gol: Bernard Tekpetey (Ludogorets Razgrad)
- 46' oyuncu değişikliği: petar stanic ↔ Aguibou Camara (Ludogorets Razgrad)
- 46' oyuncu değişikliği: Deroy Duarte ↔ Amir Hadžiahmetović (Ludogorets Razgrad)
- 45+3' sarı kart: Vyacheslav Velev (Arda FK)
- 45+4' gol: Bernard Tekpetey (Ludogorets Razgrad)
- 56' gol: Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz (Ludogorets Razgrad)
- 56' oyuncu değişikliği: Bernard Tekpetey ↔ Erick Marcus dos Santos Oliveira do Carmo (Ludogorets Razgrad)
- 57' oyuncu değişikliği: Antonio Vutov ↔ Preslav·Bachev (Arda FK)
- 63' oyuncu değişikliği: Svetoslav Kovachev ↔ Atanas Kabov (Arda FK)
- 63' oyuncu değişikliği: Stanislav Ivanov ↔ Birsent Karagaren (Arda FK)
- 68' sarı kart: Viktor Lyubenov (Arda FK)
- 68' oyuncu değişikliği: Caio Vidal Rocha ↔ Nathan Fernandes (Ludogorets Razgrad)
- 78' oyuncu değişikliği: Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz ↔ Ivajlo Čočev (Ludogorets Razgrad)
- 79' oyuncu değişikliği: Viktor Lyubenov ↔ Derick Fernando da Silva (Arda FK)
- 86' gol: Ivan Zhelizko (Ludogorets Razgrad)
Maç olayları
- Ludogorets RazgradArda FK
- Gol Ivan Zhelizko 5–086'
- 79'Viktor Lyubenov ↔ Derick Fernando da SilvaOyuncu değişikliği
- Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz ↔ Ivajlo ČočevOyuncu değişikliği78'
- 68'Viktor LyubenovSarı kart
- Caio Vidal Rocha ↔ Nathan FernandesOyuncu değişikliği68'
- 63'Svetoslav Kovachev ↔ Atanas KabovOyuncu değişikliği
- 63'Stanislav Ivanov ↔ Birsent KaragarenOyuncu değişikliği
- 57'Antonio Vutov ↔ Preslav·BachevOyuncu değişikliği
- Gol Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz 4–056'
- Bernard Tekpetey ↔ Erick Marcus dos Santos Oliveira do CarmoOyuncu değişikliği56'
- petar stanic ↔ Aguibou CamaraOyuncu değişikliği46'
- Deroy Duarte ↔ Amir HadžiahmetovićOyuncu değişikliği46'
- Gol Bernard Tekpetey 3–045+4'
- 45+3'Vyacheslav VelevSarı kart
- Gol Bernard Tekpetey 2–0Asist: Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz44'
- Caio Vidal RochaSarı kart41'
- 30'Georgi Nikolaev NikolovKırmızı kart
- Hossam AbdelmaguidSarı kart21'
- Gol Caio Vidal Rocha 1–0Asist: Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz18'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,85 (11 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/6 |
| 10,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ludogorets Razgrad (13 maç)
Arda FK (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ludogorets Razgrad (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 7 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Arda FK (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Kartlar
Ludogorets Razgrad
Sarı 24 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Arda FK
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ludogorets Razgrad: iç saha, 7 maç · Arda FK: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ludogorets Razgrad – Arda FK ilk 11'ler
Ludogorets Razgrad · 4-2-3-1
- 39H. BonmannK
- 42S. ShishkovD
- 4Hossam AbdelmaguidD21' sarı kart 21. dk
- 15E. KurtulusD
- 2J. AnderssonD
- 6I. ZhelizkoO86' gol 86. dk
- 23Deroy DuarteO46' oyundan çıktı 46. dk
- 37B. TekpeteyF44' gol 44. dk45+4' gol 45+4. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 14P. StanićO46' oyundan çıktı 46. dk
- 11Caio VidalF18' gol 18. dk41' sarı kart 41. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 12Rwan CruzF18' asist 18. dk44' asist 44. dk56' gol 56. dk+1
- 16Nathan FernandesF68' oyuna girdi 68. dk
- 3A. NedyalkovD
- 44O. RekikD
- 22M. PolendakovD
- 5G. TerzievD
- 20A. CamaraO46' oyuna girdi 46. dk
- 18I. ChochevO78' oyuna girdi 78. dk
- 77Erick MarcusF56' oyuna girdi 56. dk
- 13I. GrbićK
- 8A. HadžiahmetovićO46' oyuna girdi 46. dk
- 26F. KaločO
Teknik direktör: I. Jovičević
Arda FK · 4-2-3-1
- 1A. GospodinovK
- 6V. PopovD
- 24M. PaskalevD
- 5V. LyubenovD68' sarı kart 68. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 35D. VelkovskiD
- 80L. KotevO
- 21V. VelevD45+3' sarı kart 45+3. dk
- 10S. KovachevF63' oyundan çıktı 63. dk
- 39A. VutovO57' oyundan çıktı 57. dk
- 91S. IvanovF63' oyundan çıktı 63. dk
- 9G. NikolovF30' kırmızı kart 30. dk
- 18S. VasilevD
- 70Nabil MakniF
- 99B. KaragarenF63' oyuna girdi 63. dk
- 11A. KabovF63' oyuna girdi 63. dk
- 22Y. GeorgievK
- 2Derick Fernando da SilvaD
- 16P. BachevF57' oyuna girdi 57. dk
- 26B. AkandzhaO
- 44Adama Ardile TraoréD
Teknik direktör: A. Tunchev
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Ludogorets son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Arda Kardzha için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 10.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Ludogorets 9 – Arda Kardzha 2; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Nisan 2026, Arda Kardzha 1-0 Ludogorets.
- Sıralama
- 3. (23 p) – 6. (17 p)
- Form (son 5)
- GGGGB – MBMMG
- H2H (G-B-M)
- 9-6-2 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 6,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,35 – 3,83 – 5,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ludogorets iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,60 gol yedi; Arda Kardzha dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ludogorets %60, Arda Kardzha %60. İlk yarıyı önde kapatma: Ludogorets 4/5, Arda Kardzha 2/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Ludogorets 4,2, Arda Kardzha 2,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 6,7. Maç başına kart: Ludogorets 2,0, Arda Kardzha 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 3,83, 2 – 5,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,84, Yok 1,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 6,7; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 23:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
