Louisville 1-0 Pittsburgh R: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Louisville 1–0 Pittsburgh R (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Louisville – Pittsburgh R maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: T. Showunmi 105+1' (Louisville).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Louisville üstte · Pittsburgh R altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' sarı kart: B. Niang (Louisville)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Niang ↔ Z. Duncan (Louisville)
- 46' oyuncu değişikliği: S. Bassett ↔ E. Goldthorp (Pittsburgh R)
- 79' oyuncu değişikliği: E. Davila ↔ J. Wilson (Louisville)
- 79' sarı kart: K. Lambert (Louisville)
- 83' oyuncu değişikliği: T. Amann ↔ A. Dikwa (Pittsburgh R)
- 89' sarı kart: A. McFadden (Louisville)
- 91' oyuncu değişikliği: E. Perez ↔ B. Dayes (Louisville)
- 91' oyuncu değişikliği: C. Ahl ↔ B. Etou (Pittsburgh R)
- 91' oyuncu değişikliği: P. Barnes ↔ L. Kelp (Pittsburgh R)
- 90+4' sarı kart: E. Goldthorp (Pittsburgh R)
- 99' oyuncu değişikliği: C. Donovan ↔ T. Showunmi (Louisville)
- 106' oyuncu değişikliği: J. Walti ↔ Y. Tsukanome (Pittsburgh R)
- 105+1' gol: T. Showunmi (Louisville)
- 113' sarı kart: L. Kelp (Pittsburgh R)
Maç olayları
- LouisvillePittsburgh R
- 113'L. KelpSarı kart
- 106'J. Walti ↔ Y. TsukanomeOyuncu değişikliği
- Gol T. Showunmi 1–0Asist: A. Dia105+1'
- C. Donovan ↔ T. ShowunmiOyuncu değişikliği99'
- E. Perez ↔ B. DayesOyuncu değişikliği91'
- 91'C. Ahl ↔ B. EtouOyuncu değişikliği
- 91'P. Barnes ↔ L. KelpOyuncu değişikliği
- 90+4'E. GoldthorpSarı kart
- A. McFaddenSarı kart89'
- 83'T. Amann ↔ A. DikwaOyuncu değişikliği
- E. Davila ↔ J. WilsonOyuncu değişikliği79'
- K. LambertSarı kart79'
- B. Niang ↔ Z. DuncanOyuncu değişikliği46'
- 46'S. Bassett ↔ E. GoldthorpOyuncu değişikliği
- B. NiangSarı kart16'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 13/31 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %29 9/31 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %29 9/31 | %25 4/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 13/31 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %23 7/31 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %35 11/31 | %44 7/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,65 (51 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,39 (43 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (33 gol) | 0,88 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (30 gol) | 1,12 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 19/31 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %81 25/31 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %52 16/31 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %32 10/31 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %29 9/31 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 13/31 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %55 17/31 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %39 12/31 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %16 5/31 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %32 10/31 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 7/31 | %25 4/16 |
| Berabere | %55 17/31 | %56 9/16 |
| Geride | %23 7/31 | %19 3/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 7/31 | %19 3/16 |
| Berabere | %61 19/31 | %56 9/16 |
| Geride | %16 5/31 | %25 4/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Louisville (31 maç)
Pittsburgh R (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Louisville (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 10 | 4 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 9 | 11 |
| 61-75 | 8 | 5 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Pittsburgh R (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 11 | 3 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Kartlar
Louisville
Sarı 57 · Kırmızı 0 (31 maç · maç başı sarı 1,8)
Pittsburgh R
Sarı 43 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 383 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Louisville için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 9, yenilen 1. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Pittsburgh Riverhounds 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Louisville 10 – Pittsburgh Riverhounds 6; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Pittsburgh Riverhounds 3-1 Louisville.
- Sıralama
- 4. (47 p) – 5. (45 p)
- Form (son 5)
- BGGGG – GBGMM
- H2H (G-B-M)
- 10-7-6 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %47
- iddaa MS 1-0-2
- 1,56 – 3,13 – 4,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Louisville iç saha 15 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,13 gol yedi; Pittsburgh Riverhounds dış saha 15 maçta 0,93 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Louisville %47, Pittsburgh Riverhounds %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Louisville %53, Pittsburgh Riverhounds %47. İlk yarıyı önde kapatma: Louisville 4/15, Pittsburgh Riverhounds 3/15.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,13, 2 – 4,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 08:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · USL Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tampa Bay Rowdies | 30 | +26 | 61 |
| 2 | Charleston Battery | 30 | +21 | 53 |
| 3 | Detroit City | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Louisville City | 30 | +8 | 47 |
| 5 | Pittsburgh Riverhounds | 30 | +3 | 45 |
| 6 | Hartford Athletic | 30 | +2 | 43 |
| 7 | Rhode Island | 30 | +9 | 42 |
| 8 | Miami FC | 30 | -10 | 36 |
| 9 | Indy Eleven | 30 | -6 | 34 |
| 10 | Loudoun United | 30 | -10 | 31 |
| 11 | Birmingham Legion | 30 | -6 | 30 |
| 12 | Brooklyn | 30 | -29 | 21 |
| 13 | Sporting JAX | 30 | -46 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleston Battery | 15 | +26 | 35 |
| 2 | Detroit City | 15 | +12 | 34 |
| 3 | Tampa Bay Rowdies | 15 | +16 | 32 |
| 4 | Pittsburgh Riverhounds | 15 | +7 | 29 |
| 5 | Rhode Island | 15 | +11 | 27 |
| 6 | Indy Eleven | 15 | +8 | 27 |
| 7 | Louisville City | 15 | +5 | 25 |
| 8 | Hartford Athletic | 15 | +3 | 25 |
| 9 | Miami FC | 15 | -2 | 19 |
| 10 | Birmingham Legion | 15 | +2 | 17 |
| 11 | Loudoun United | 15 | -3 | 15 |
| 12 | Brooklyn | 15 | -5 | 12 |
| 13 | Sporting JAX | 15 | -21 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tampa Bay Rowdies | 15 | +10 | 29 |
| 2 | Louisville City | 15 | +3 | 22 |
| 3 | Hartford Athletic | 15 | -1 | 18 |
| 4 | Charleston Battery | 15 | -5 | 18 |
| 5 | Detroit City | 15 | +1 | 17 |
| 6 | Miami FC | 15 | -8 | 17 |
| 7 | Pittsburgh Riverhounds | 15 | -4 | 16 |
| 8 | Loudoun United | 15 | -7 | 16 |
| 9 | Rhode Island | 15 | -2 | 15 |
| 10 | Birmingham Legion | 15 | -8 | 13 |
| 11 | Brooklyn | 15 | -24 | 9 |
| 12 | Indy Eleven | 15 | -14 | 7 |
| 13 | Sporting JAX | 15 | -25 | 5 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 10:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün USL Championship'te oynanan diğer maçlar
- 02:00 Charleston 1–1 Rhode Island FC
- 02:30 Tampa Bay 1–1 Miami
- 03:00 Detroit City 1–2 Hartford Ath
- 04:00 El Paso Loc 2–1 San Antonio
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
