← Maçlar
Kolombiya · Primera A1 Kasım 2026 · 02:00 TSİ

Llaneros FC 3-2 Atl. Junior: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Llaneros FC
3–2İY 1–0
Atl. Junior
Maç sonu

Llaneros FC 3–2 Atl. Junior (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–13, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %48–%52, korner 1–1.

Maç özeti

Llaneros FC – Atl. Junior maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: J. Ramirez 17', J. Escobar Salcedo 55', N. Ospina 80' (pen.) (Llaneros FC); Y. Chara 50', G. Paiva 73' (pen.) (Atl. Junior). xG: Llaneros FC 0,4 – 1,6 Atl. Junior.

Goller ve kartlar

Maç akışı

Llaneros FC üstte · Atl. Junior altta

01530İY607590 17' gol: J. Ramirez (Llaneros FC)46' oyuncu değişikliği: D. Caicedo ↔ J. Canchimbo (Atl. Junior)↔50' gol: Y. Chara (Atl. Junior)55' gol: J. Escobar Salcedo (Llaneros FC)60' sarı kart: J. Pena (Atl. Junior)62' oyuncu değişikliği: C. Cortes ↔ J. Contreras (Llaneros FC)↔62' oyuncu değişikliği: F. Castaneda ↔ J. Castilla (Llaneros FC)↔63' oyuncu değişikliği: L. Muriel ↔ G. Paiva (Atl. Junior)↔63' oyuncu değişikliği: K. Perez ↔ F. Fydriszewski (Atl. Junior)↔73' gol: G. Paiva (Atl. Junior)80' gol: N. Ospina (Llaneros FC)86' sarı kart: P. Ortiz (Atl. Junior)86' sarı kart: F. Meza (Llaneros FC)87' oyuncu değişikliği: J. Ramirez ↔ Kelvin Osorio (Llaneros FC)↔89' oyuncu değişikliği: N. Ospina ↔ B. Chury (Llaneros FC)↔90' oyuncu değişikliği: F. S. Angel Bernal ↔ B. Castrillon (Atl. Junior)↔90' oyuncu değişikliği: J. Rivas ↔ G. Celis (Atl. Junior)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol: J. Ramirez (Llaneros FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: D. Caicedo ↔ J. Canchimbo (Atl. Junior)
  • 50' gol: Y. Chara (Atl. Junior)
  • 55' gol: J. Escobar Salcedo (Llaneros FC)
  • 60' sarı kart: J. Pena (Atl. Junior)
  • 62' oyuncu değişikliği: C. Cortes ↔ J. Contreras (Llaneros FC)
  • 62' oyuncu değişikliği: F. Castaneda ↔ J. Castilla (Llaneros FC)
  • 63' oyuncu değişikliği: L. Muriel ↔ G. Paiva (Atl. Junior)
  • 63' oyuncu değişikliği: K. Perez ↔ F. Fydriszewski (Atl. Junior)
  • 73' gol: G. Paiva (Atl. Junior)
  • 80' gol: N. Ospina (Llaneros FC)
  • 86' sarı kart: P. Ortiz (Atl. Junior)
  • 86' sarı kart: F. Meza (Llaneros FC)
  • 87' oyuncu değişikliği: J. Ramirez ↔ Kelvin Osorio (Llaneros FC)
  • 89' oyuncu değişikliği: N. Ospina ↔ B. Chury (Llaneros FC)
  • 90' oyuncu değişikliği: F. S. Angel Bernal ↔ B. Castrillon (Atl. Junior)
  • 90' oyuncu değişikliği: J. Rivas ↔ G. Celis (Atl. Junior)

Maç olayları

  1. Llaneros FCAtl. Junior
  2. 90'F. S. Angel Bernal ↔ B. CastrillonOyuncu değişikliği
  3. 90'J. Rivas ↔ G. CelisOyuncu değişikliği
  4. N. Ospina ↔ B. ChuryOyuncu değişikliği89'
  5. J. Ramirez ↔ Kelvin OsorioOyuncu değişikliği87'
  6. 86'P. OrtizSarı kart
  7. F. MezaSarı kart86'
  8. Penaltı golü N. Ospina 3–2Penaltı80'
  9. 73'Penaltı golü G. Paiva 2–2Penaltı
  10. 63'L. Muriel ↔ G. PaivaOyuncu değişikliği
  11. 63'K. Perez ↔ F. FydriszewskiOyuncu değişikliği
  12. C. Cortes ↔ J. ContrerasOyuncu değişikliği62'
  13. F. Castaneda ↔ J. CastillaOyuncu değişikliği62'
  14. 60'J. PenaSarı kart
  15. Gol J. Escobar Salcedo 2–1Asist: Jhon Vasquez55'
  16. 50'Gol Y. Chara 1–1Asist: L. Muriel
  17. 46'D. Caicedo ↔ J. CanchimboOyuncu değişikliği
  18. Gol J. Ramirez 1–0Asist: F. Castaneda17'

Maç istatistikleri

Llaneros FCAtl. Junior
48%Topa sahip olma52%
0,37Beklenen gol (xG)1,59
9Toplam şut13
3İsabetli şut3
4İsabetsiz şut8
2Engellenen şut2
3Ceza sahası içi şut7
6Ceza sahası dışı şut6
1Korner1
0Ofsayt2
11Faul9
1Sarı kart2
1Kurtarış1
314Pas347
251İsabetli pas278
80%Pas isabeti80%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Llaneros FC
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%28 10/36%33 6/18
Beraberlik%33 12/36%39 7/18
Mağlubiyet%39 14/36%28 5/18
Atl. Junior
Toplam (42)Dış saha (21)
Galibiyet%38 16/42%33 7/21
Beraberlik%29 12/42%19 4/21
Mağlubiyet%33 14/42%48 10/21

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Llaneros FC
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,00 (36 gol)1,22 (22 gol)
Yediği gol / maç1,19 (43 gol)1,17 (21 gol)
Atl. Junior
Toplam (42)Dış saha (21)
Attığı gol / maç1,45 (61 gol)1,33 (28 gol)
Yediği gol / maç1,31 (55 gol)1,43 (30 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Llaneros FC
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%50 18/36%56 10/18
1,5 Üst%72 26/36%78 14/18
2,5 Üst%33 12/36%39 7/18
3,5 Üst%14 5/36%22 4/18
Gol yememe%28 10/36%28 5/18
Atl. Junior
Toplam (42)Dış saha (21)
KG Var%57 24/42%62 13/21
1,5 Üst%81 34/42%76 16/21
2,5 Üst%50 21/42%52 11/21
3,5 Üst%26 11/42%29 6/21
Gol yememe%29 12/42%24 5/21

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Llaneros FC
Toplam (36)İç saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)10,09,4
7,5 Üst%83 30/36%83 15/18
8,5 Üst%78 28/36%78 14/18
9,5 Üst%56 20/36%44 8/18
10,5 Üst%36 13/36%28 5/18
Atl. Junior
Toplam (42)Dış saha (21)
Maçta toplam korner (ort.)10,19,1
7,5 Üst%76 31/41%70 14/20
8,5 Üst%61 25/41%50 10/20
9,5 Üst%51 21/41%40 8/20
10,5 Üst%41 17/41%30 6/20

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Llaneros FC
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı kart6,05,5
2,5 Üst%94 34/36%100 18/18
3,5 Üst%81 29/36%89 16/18
4,5 Üst%67 24/36%67 12/18
5,5 Üst%61 22/36%56 10/18
Atl. Junior
Toplam (42)Dış saha (21)
Maç başı kart6,15,8
2,5 Üst%93 39/42%95 20/21
3,5 Üst%81 34/42%81 17/21
4,5 Üst%69 29/42%62 13/21
5,5 Üst%52 22/42%48 10/21

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Llaneros FC
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı isabetli şut7,98,6
6,5 Üst%67 24/36%78 14/18
7,5 Üst%56 20/36%67 12/18
8,5 Üst%42 15/36%56 10/18
9,5 Üst%31 11/36%39 7/18
Atl. Junior
Toplam (42)Dış saha (21)
Maç başı isabetli şut8,58,4
6,5 Üst%79 33/42%81 17/21
7,5 Üst%69 29/42%62 13/21
8,5 Üst%45 19/42%48 10/21
9,5 Üst%38 16/42%43 9/21

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Llaneros FC
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%22 8/36%33 6/18
Berabere%53 19/36%50 9/18
Geride%25 9/36%17 3/18
Atl. Junior
Toplam (42)Dış saha (21)
Önde%36 15/42%33 7/21
Berabere%38 16/42%33 7/21
Geride%26 11/42%33 7/21

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Llaneros FC (36 maç)

1/141/X31/21X/16X/X9X/242/102/X02/29

Atl. Junior (42 maç)

1/1121/X31/20X/13X/X9X/242/112/X02/210

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Llaneros FC (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 7
16-30 5 6
31-45 8 5
46-60 7 7
61-75 5 6
76-90 3 5

Atl. Junior (38 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 6
16-30 7 8
31-45 12 8
46-60 7 7
61-75 7 9
76-90 14 11

Kartlar

Llaneros FC

Sarı 108 · Kırmızı 11 (36 maç · maç başı sarı 3,0)

Atl. Junior

Sarı 123 · Kırmızı 6 (42 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Llaneros FC: iç saha, 18 maç · Atl. Junior: dış saha, 21 maç

Llaneros FCAtl. Junior
%47,7Topa sahip olma%51,3
1,12Beklenen gol (xG)0,99
11,3Toplam şut11,9
4,5İsabetli şut3,9
6,7Ceza sahası içi şut6,4
5,3Korner3,3
329Pas395
%77Pas isabeti%81
3,1Kurtarış3,3
12,2Faul11,6
2,1Ofsayt1,3
2,7Sarı kart2,7
0,28Kırmızı kart0,19

Rakiplerine izin verdikleri

1,06Rakibin xG'si1,39
11,7Rakibin şutu16,5
4,1Rakibin isabetli şutu4,6
4,2Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Llaneros FC – Atl. Junior ilk 11'ler

Llaneros FC · 4-2-3-1

  1. 12Juan LoaizaK
  2. 4Juan PertuzD
  3. 26Dennys QuinteroD
  4. 21Francisco MezaD86' sarı kart 86. dk
  5. 16Jhojan EscobarD55' gol 55. dk
  6. 6Marlon SierraO
  7. 8Juan RamirezO17' gol 17. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  8. 95Jhon VásquezO55' asist 55. dk
  9. 10Neider OspinaO80' gol 80. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  10. 32Frank CastañedaO17' asist 17. dk62' oyundan çıktı 62. dk
  11. 9Carlos CortésF62' oyundan çıktı 62. dk
Yedekler
  • 13Juan CastillaO62' oyuna girdi 62. dk
  • 70Joel ContrerasF62' oyuna girdi 62. dk
  • 94Jimmy MedrandaD
  • 3Víctor VidalD
  • 77Kleyman OchoaK
  • 14Kevin RincónF
  • 30Julian BeltranD
  • 20Brandon ChuryO89' oyuna girdi 89. dk
  • 33Kelvin OsorioO87' oyuna girdi 87. dk

Atl. Junior · 4-2-3-1

  1. 1Mauro SilveiraK
  2. 34Daniel SocarrasD
  3. 98Jermein PeñaD60' sarı kart 60. dk
  4. 23Pablo OrtízD86' sarı kart 86. dk
  5. 26Yeison SuárezD
  6. 80Fabián ÁngelO90' oyundan çıktı 90. dk
  7. 22Jesús RivasO90' oyundan çıktı 90. dk
  8. 25Déiber CaicedoO46' oyundan çıktı 46. dk
  9. 8Yimmi CharáO50' gol 50. dk
  10. 18Kevin PérezO63' oyundan çıktı 63. dk
  11. 10Luis MurielF50' asist 50. dk63' oyundan çıktı 63. dk
Yedekler
  • 21Joel CanchimboF46' oyuna girdi 46. dk
  • 19Francisco FydriszewskiF63' oyuna girdi 63. dk
  • 30Jefersson MartínezK
  • 38Andrés SchmalbachO
  • 5Daniel RiveraO
  • 14Juan David RíosO
  • 88Bryan CastrillónF90' oyuna girdi 90. dk
  • 28Guillermo CelisO90' oyuna girdi 90. dk
  • 9Guillermo PaivaF63' oyuna girdi 63. dk73' gol 73. dk

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Llaneros için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 2, yenilen 9. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Junior için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Llaneros 0 – Junior 3; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Nisan 2026, Junior 2-0 Llaneros.

Sıralama
14. (22 p) – 2. (35 p)
Form (son 5)
MMGMM – BGBBB
H2H (G-B-M)
0-0-3 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%35 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%53 – %60
Korner ort. (maç)
9,6
iddaa MS 1-0-2
2,45 – 3,10 – 2,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Llaneros iç saha 17 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,12 gol yedi; Junior dış saha 20 maçta 1,30 attı, 1,35 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Llaneros %35, Junior %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Llaneros %53, Junior %60. İlk yarıyı önde kapatma: Llaneros 5/17, Junior 7/20.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Llaneros 5,5, Junior 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Llaneros 3,1, Junior 3,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 3,10, 2 – 2,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 07:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Atletico Nacional 191315 3515 +2040 MGGGB
2Junior 191126 3124 +735 BBGBM
3Deportivo Pasto 191045 2925 +434 MMGMG
4America de Cali 191036 2515 +1033 MBGGB
5Once Caldas 19892 3122 +933 GBBGG
6Deportes Tolima 19874 2717 +1031 BMMMG
7Santa Fe 19784 2922 +729 MGGMM
8Internacional de Bogota 19775 2626 028 BGMGM
9Deportivo Cali 19766 2016 +427 BBGBG
10Millonarios 19757 3123 +826 BBGBB
11Independiente Medellin 19757 2624 +226 MMMGG
12Águilas Doradas 19757 2025 -526 GMGGM
13Bucaramanga 19586 2620 +623 BMMGB
14Llaneros 194105 1720 -322 MGMMG
15Fortaleza FC 19577 2227 -522 MBMMM
16Jaguares 195311 2033 -1318 MMGMM
17Alianza Valledupar 19388 1327 -1417 BGGMM
18Chico 195212 1532 -1717 MGBMG
19Cucuta 19379 2235 -1316 GGMMG
20Deportivo Pereira 191711 1532 -1710 BGBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Atletico Nacional 9810 223 +1925
2Deportes Tolima 10721 197 +1223
3Millonarios 10631 197 +1221
4America de Cali 9630 153 +1221
5Once Caldas 10631 2013 +721
6Deportivo Pasto 10622 148 +620
7Deportivo Cali 10541 126 +619
8Junior 10613 1714 +319
9Internacional de Bogota 9531 169 +718
10Fortaleza FC 10532 1410 +418
11Bucaramanga 9441 196 +1316
12Chico 9513 135 +816
13Jaguares 10514 1412 +216
14Santa Fe 9432 1710 +715
15Independiente Medellin 10424 1513 +214
16Águilas Doradas 10424 1214 -214
17Cucuta 9333 1213 -112
18Alianza Valledupar 9252 79 -211
19Llaneros 9171 109 +110
20Deportivo Pereira 9144 913 -47
#TakımOGBMAYAVP
1Junior 9513 1410 +416
2Atletico Nacional 10505 1312 +115
3Santa Fe 10352 1212 014
4Deportivo Pasto 9423 1517 -214
5Once Caldas 9261 119 +212
6Independiente Medellin 9333 1111 012
7America de Cali 10406 1012 -212
8Águilas Doradas 9333 811 -312
9Llaneros 10334 711 -412
10Internacional de Bogota 10244 1017 -710
11Deportes Tolima 9153 810 -28
12Deportivo Cali 9225 810 -28
13Bucaramanga 10145 714 -77
14Alianza Valledupar 10136 618 -126
15Millonarios 9126 1216 -45
16Fortaleza FC 9045 817 -94
17Cucuta 10046 1022 -124
18Deportivo Pereira 10037 619 -133
19Jaguares 9027 621 -152
20Chico 10019 227 -251

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,45X3,1022,19

Çifte şans

1X1,35121,17X21,28

Karşılıklı gol

Var1,46Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,58

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.