Liverpool 0-3 Manchester City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Liverpool 0–3 Manchester City (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Liverpool – Manchester City maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,75 yüksek | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 17. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 11. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 1. · lig ortalamasından 23 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Liverpool (9 maç)
Manchester City (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Liverpool (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Manchester City (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Liverpool
Sarı 22 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,4)
Manchester City
Sarı 13 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Liverpool: iç saha, 5 maç · Manchester City: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
İki takımı karşılaştır → · İngiltere · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
