Liverpool 0-1 Arsenal: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Liverpool 0–1 Arsenal (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 17–10, isabetli şut 0–3, topa sahip olma %56–%44, korner 7–4.
Maç özeti
Liverpool – Arsenal maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Kai Havertz 16' (Arsenal). xG: Liverpool 1,2 – 1,0 Arsenal.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Liverpool: Andoni Iraola · Arsenal: Mikel Arteta
Maç akışı
Liverpool üstteArsenal altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %63 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dep %65 · 4 şut · 0,8
- 31–45+'Ev %84 · 6 şut · 0,5
- 46–60'Ev %64 · 2 şut · 0,0
- 61–75'Dep %72 · 3 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %79 · 7 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Liverpool, Dep = Arsenal.
Maç olayları
- LiverpoolArsenal
- 90+3'David RayaSarı kart
- 88'Martin Odegaard ↔ Mikel MerinoOyuncu değişikliği
- 84'Christos Tzolis ↔ Piero HincapiéOyuncu değişikliği
- 84'Kai Havertz ↔ Viktor GyökeresOyuncu değişikliği
- Milos Kerkez ↔ Konstantinos TsimikasOyuncu değişikliği81'
- Ronald Araujo ↔ Víctor MuñozOyuncu değişikliği81'
- Florian Wirtz ↔ Lewis KoumasOyuncu değişikliği81'
- 80'Jurriën TimberSarı kart
- Alexis Mac AllisterSarı kart80'
- 72'Myles Lewis-SkellySarı kart
- Milos KerkezSarı kart67'
- Cody Gakpo ↔ Rio NgumohaOyuncu değişikliği67'
- 62'Bruno Guimarães ↔ Myles Lewis-SkellyOyuncu değişikliği
- Treymaurice Nyoni ↔ Dominik SzoboszlaiOyuncu değişikliği59'
- 55'Noni MaduekeSarı kart
- Bradley BarcolaSarı kart45+2'
- 16'Gol Kai Havertz 0–1Asist: Declan Rice
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %90 9/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,15 yüksek | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (5 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,85 düşük | 0,60 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 17. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 11. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10ligde 20. · lig ortalamasından 29 puan düşük | %0 0/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %70 7/10 | %80 4/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 4,6 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Geride | %10 1/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Liverpool (9 maç)
Arsenal (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Liverpool (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Arsenal (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Liverpool
Sarı 22 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,4)
Arsenal
Sarı 14 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Liverpool: iç saha, 5 maç · Arsenal: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Liverpool – Arsenal ilk 11'ler
Liverpool · 4-2-3-1
- 1Alisson BeckerK
- 33R. AraújoD81' oyundan çıktı 81. dk
- 5J. JacquetD
- 4V. van DijkD
- 6M. KerkezD67' sarı kart 67. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 10A. Mac AllisterO80' sarı kart 80. dk
- 42T. NyoniO59' oyundan çıktı 59. dk
- 18C. GakpoO67' oyundan çıktı 67. dk
- 7F. WirtzO81' oyundan çıktı 81. dk
- 29B. BarcolaO45+2' sarı kart 45+2. dk
- 9A. IsakF
- 73R. NgumohaF67' oyuna girdi 67. dk
- 67L. KoumasF81' oyuna girdi 81. dk
- 23Víctor MuñozF81' oyuna girdi 81. dk
- 8D. SzoboszlaiO59' oyuna girdi 59. dk
- 38R. GravenberchO
- 3W. EndoO
- 21K. TsimikasD81' oyuna girdi 81. dk
- 2J. GomezD
- 25G. MamardashviliK
Teknik direktör: Andoni Iraola
Arsenal · 4-2-3-1
- 1David RayaK90+3' sarı kart 90+3. dk
- 12J. TimberD80' sarı kart 80. dk
- 15E. KonsaD
- 6Gabriel MagalhãesD
- 33R. CalafioriD
- 41D. RiceO16' asist 16. dk
- 39Bruno GuimarãesO62' oyundan çıktı 62. dk
- 20N. MaduekeO55' sarı kart 55. dk
- 8M. ØdegaardO88' oyundan çıktı 88. dk
- 17C. TzolisO84' oyundan çıktı 84. dk
- 29K. HavertzF16' gol 16. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 36Martín ZubimendiO
- 14V. GyökeresF84' oyuna girdi 84. dk
- 13KepaK
- 3Cristhian MosqueraD
- 4B. WhiteD
- 5P. HincapiéD84' oyuna girdi 84. dk
- 49M. Lewis-SkellyD62' oyuna girdi 62. dk72' sarı kart 72. dk
- 10E. EzeO
- 23Mikel MerinoO88' oyuna girdi 88. dk
Teknik direktör: Mikel Arteta
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İngiltere · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Liverpool son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 8 gol yedi. Son 5 maçta Arsenal 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 26 maçta galibiyetler Liverpool 12 – Arsenal 3; 11 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ocak 2026, Arsenal 0-0 Liverpool.
- Sıralama
- 5. (15 p) – 2. (21 p)
- Form (son 5)
- BGGGG – BGBGG
- H2H (G-B-M)
- 12-11-3 (26 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %0
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,55 – 3,18 – 2,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Liverpool iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Arsenal dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Liverpool %25, Arsenal %0. İlk yarıyı önde kapatma: Liverpool 1/4, Arsenal 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Liverpool 4,2, Arsenal 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Liverpool 1,8, Arsenal 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,55, 0 – 3,18, 2 – 2,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 2,16.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %12; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
