← Maçlar
Slovakya · 2. liga · 15. hafta30 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Liptovsky Mikulas 3-2 MSK Zilina B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Liptovsky Mikulas
3–2İY 3–0
MSK Zilina B
Maç sonu

Liptovsky Mikulas 3–2 MSK Zilina B (30 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

Liptovsky Mikulas – MSK Zilina B maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: E. Okonji 16', 20', S. Kucharik 22' (Liptovsky Mikulas); L. Michalik 68', M. Skvarka 82' (MSK Zilina B).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Liptovsky Mikulas üstte · MSK Zilina B altta

01530İY607590 16' gol: E. Okonji (Liptovsky Mikulas)20' gol: E. Okonji (Liptovsky Mikulas)22' gol: S. Kucharik (Liptovsky Mikulas)34' sarı kart: T. Diouf (MSK Zilina B)41' sarı kart: T. Stanik (MSK Zilina B)46' oyuncu değişikliği: D. Kmet ↔ T. Kopecky (MSK Zilina B)↔58' oyuncu değişikliği: T. Diouf ↔ L. Michalik (MSK Zilina B)↔64' sarı kart: M. Piter-Bucko (Liptovsky Mikulas)67' oyuncu değişikliği: S. Chlepko ↔ T. Hak (Liptovsky Mikulas)↔68' gol: L. Michalik (MSK Zilina B)71' oyuncu değişikliği: R. Bartos ↔ Rafael Freitas (Liptovsky Mikulas)↔71' oyuncu değişikliği: A. Vrabel ↔ F. Vaclavik (MSK Zilina B)↔80' oyuncu değişikliği: M. Pekelsky ↔ M. Mesko (MSK Zilina B)↔80' oyuncu değişikliği: S. Pobijak ↔ J. Mohammed (MSK Zilina B)↔82' gol: M. Skvarka (MSK Zilina B)90+1' oyuncu değişikliği: L. Laura ↔ S. Mojcak (Liptovsky Mikulas)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' gol: E. Okonji (Liptovsky Mikulas)
  • 20' gol: E. Okonji (Liptovsky Mikulas)
  • 22' gol: S. Kucharik (Liptovsky Mikulas)
  • 34' sarı kart: T. Diouf (MSK Zilina B)
  • 41' sarı kart: T. Stanik (MSK Zilina B)
  • 46' oyuncu değişikliği: D. Kmet ↔ T. Kopecky (MSK Zilina B)
  • 58' oyuncu değişikliği: T. Diouf ↔ L. Michalik (MSK Zilina B)
  • 64' sarı kart: M. Piter-Bucko (Liptovsky Mikulas)
  • 67' oyuncu değişikliği: S. Chlepko ↔ T. Hak (Liptovsky Mikulas)
  • 68' gol: L. Michalik (MSK Zilina B)
  • 71' oyuncu değişikliği: R. Bartos ↔ Rafael Freitas (Liptovsky Mikulas)
  • 71' oyuncu değişikliği: A. Vrabel ↔ F. Vaclavik (MSK Zilina B)
  • 80' oyuncu değişikliği: M. Pekelsky ↔ M. Mesko (MSK Zilina B)
  • 80' oyuncu değişikliği: S. Pobijak ↔ J. Mohammed (MSK Zilina B)
  • 82' gol: M. Skvarka (MSK Zilina B)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: L. Laura ↔ S. Mojcak (Liptovsky Mikulas)

Maç olayları

  1. Liptovsky MikulasMSK Zilina B
  2. L. Laura ↔ S. MojcakOyuncu değişikliği90+1'
  3. 82'Gol M. Skvarka 3–2
  4. 80'M. Pekelsky ↔ M. MeskoOyuncu değişikliği
  5. 80'S. Pobijak ↔ J. MohammedOyuncu değişikliği
  6. R. Bartos ↔ Rafael FreitasOyuncu değişikliği71'
  7. 71'A. Vrabel ↔ F. VaclavikOyuncu değişikliği
  8. 68'Gol L. Michalik 3–1
  9. S. Chlepko ↔ T. HakOyuncu değişikliği67'
  10. M. Piter-BuckoSarı kart64'
  11. L. LauraKaçan penaltı60'
  12. 58'T. Diouf ↔ L. MichalikOyuncu değişikliği
  13. 46'D. Kmet ↔ T. KopeckyOyuncu değişikliği
  14. 41'T. StanikSarı kart
  15. 34'T. DioufSarı kart
  16. Gol S. Kucharik 3–022'
  17. Gol E. Okonji 2–020'
  18. Gol E. Okonji 1–016'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Liptovsky Mikulas
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%40 6/15%57 4/7
Beraberlik%27 4/15%43 3/7
Mağlubiyet%33 5/15%0 0/7
MSK Zilina B
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%29 2/7
Beraberlik%20 3/15%29 2/7
Mağlubiyet%33 5/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Liptovsky Mikulas
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,47 (22 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,00 (7 gol)
MSK Zilina B
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Liptovsky Mikulas
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%40 6/15%43 3/7
1,5 Üst%80 12/15%71 5/7
2,5 Üst%40 6/15%43 3/7
3,5 Üst%27 4/15%43 3/7
Gol yememe%33 5/15%57 4/7
MSK Zilina B
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%60 9/15%57 4/7
1,5 Üst%73 11/15%57 4/7
2,5 Üst%53 8/15%43 3/7
3,5 Üst%20 3/15%14 1/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Liptovsky Mikulas
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%33 5/15%57 4/7
Berabere%47 7/15%43 3/7
Geride%20 3/15%0 0/7
MSK Zilina B
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%43 3/7
Berabere%40 6/15%29 2/7
Geride%13 2/15%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Liptovsky Mikulas (15 maç)

1/141/X11/20X/12X/X3X/222/102/X02/23

MSK Zilina B (15 maç)

1/161/X11/20X/11X/X2X/232/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Liptovsky Mikulas (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 5 1
31-45 1 4
46-60 2 4
61-75 2 2
76-90 6 3

MSK Zilina B (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 6 6
31-45 4 1
46-60 0 2
61-75 2 3
76-90 6 4

Kartlar

Liptovsky Mikulas

Sarı 34 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,3)

MSK Zilina B

Sarı 29 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 126 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Liptovsky Mikulas son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Žilina II için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 6.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Liptovsky Mikulas 9, Žilina II 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Liptovsky Mikulas 2-0 Žilina II.

Sıralama
9. (19 p) – 4. (24 p)
Form (son 5)
MBGMG – GBMGB
H2H (G-B-M)
9-1-4 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,44 – 3,83 – 4,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Liptovsky Mikulas iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Žilina II dış saha 6 maçta 0,83 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Liptovsky Mikulas %33, Žilina II %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Liptovsky Mikulas %33, Žilina II %50. İlk yarıyı önde kapatma: Liptovsky Mikulas 3/6, Žilina II 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,44, 0 – 3,83, 2 – 4,31. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 16:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovakya · 2. liga puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Šamorín 161132 3219 +1336 BBGBG
2Petržalka 15933 2311 +1230 BBBMM
3Považská Bystrica 16925 3027 +329 BMGGM
4Tatran Prešov 16844 2519 +628 BBGGG
5Pohronie 16835 2820 +827 GBMBG
6Galanta 16826 2827 +126 GGBMG
7Inter Bratislava 16664 3623 +1324 GBBMG
8Žilina II 15735 2118 +324 GMBGM
9Liptovský Mikuláš 15645 2218 +422 GMGMG
10Baník Lehota p.Vtáčnikom 16646 2327 -422 GMGGM
11Slovan Bratislava II 16565 2320 +321 GBBBG
12Malženice 16448 2428 -416 MBGBM
13Zlaté Moravce 16358 1420 -614 MMMBM
14Humenné 16349 1426 -1213 MGBBM
15Lokomotíva Zvolen 162311 1629 -139 MGMGM
16MFK Bytča 153012 1441 -279 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Šamorín 8611 169 +719
2Považská Bystrica 8611 1812 +619
3Pohronie 8521 168 +817
4Žilina II 8512 1410 +416
5Liptovský Mikuláš 7430 137 +615
6Baník Lehota p.Vtáčnikom 8431 1110 +115
7Petržalka 7421 135 +814
8Tatran Prešov 8422 117 +414
9Galanta 8422 1312 +114
10Inter Bratislava 8332 1710 +712
11Slovan Bratislava II 8332 138 +512
12Humenné 8323 89 -111
13Malženice 8305 1718 -19
14MFK Bytča 8305 1018 -89
15Zlaté Moravce 8134 79 -26
16Lokomotíva Zvolen 8206 1014 -46
#TakımOGBMAYAVP
1Šamorín 8521 1610 +617
2Petržalka 8512 106 +416
3Tatran Prešov 8422 1412 +214
4Inter Bratislava 8332 1913 +612
5Galanta 8404 1515 012
6Pohronie 8314 1212 010
7Považská Bystrica 8314 1215 -310
8Slovan Bratislava II 8233 1012 -29
9Žilina II 7223 78 -18
10Zlaté Moravce 8224 711 -48
11Liptovský Mikuláš 8215 911 -27
12Malženice 8143 710 -37
13Baník Lehota p.Vtáčnikom 8215 1217 -57
14Lokomotíva Zvolen 8035 615 -93
15Humenné 8026 617 -112
16MFK Bytča 7007 423 -190

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,44X3,8324,31

Çifte şans

1X1,06121,09X21,92

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,08

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,01

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.