← Maçlar
Hong Kong · Premier Lig · 6. hafta19 Ekim 2026 · 13:30 TSİ

LEE Man Warriors FC 1-5 Kitchee SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

LEE Man Warriors FC
1–5İY 1–2
Kitchee SC
Maç sonu

LEE Man Warriors FC 1–5 Kitchee SC (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

LEE Man Warriors FC – Kitchee SC maçı 1-5 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: B. Kraev 6' (LEE Man Warriors FC); A. Revilla 16', R. Riera 37', E. Camargo 55', 66', R. Mingazov 59' (Kitchee SC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

LEE Man Warriors FC üstte · Kitchee SC altta

01530İY607590 6' gol: B. Kraev (LEE Man Warriors FC)16' gol: A. Revilla (Kitchee SC)37' gol: R. Riera (Kitchee SC)40' sarı kart: M. Gigauri (LEE Man Warriors FC)55' gol: E. Camargo (Kitchee SC)56' sarı kart: R. Riera (Kitchee SC)59' gol: R. Mingazov (Kitchee SC)60' oyuncu değişikliği: Yu Joy-yin ↔ N. Baffoe (LEE Man Warriors FC)↔66' gol: E. Camargo (Kitchee SC)70' oyuncu değişikliği: A. Illarramendi ↔ K. Obieta (Kitchee SC)↔73' oyuncu değişikliği: Y. T. Chan ↔ Chung Wai-Keung (LEE Man Warriors FC)↔74' oyuncu değişikliği: R. Mingazov ↔ Juninho (Kitchee SC)↔77' oyuncu değişikliği: A. Revilla ↔ Chan Shing-Chun (Kitchee SC)↔77' oyuncu değişikliği: E. Camargo ↔ J. Lam Lok-Kan (Kitchee SC)↔89' kırmızı kart (LEE Man Warriors FC)90' sarı kart (Kitchee SC)90+3' sarı kart (Kitchee SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: B. Kraev (LEE Man Warriors FC)
  • 16' gol: A. Revilla (Kitchee SC)
  • 37' gol: R. Riera (Kitchee SC)
  • 40' sarı kart: M. Gigauri (LEE Man Warriors FC)
  • 55' gol: E. Camargo (Kitchee SC)
  • 56' sarı kart: R. Riera (Kitchee SC)
  • 59' gol: R. Mingazov (Kitchee SC)
  • 60' oyuncu değişikliği: Yu Joy-yin ↔ N. Baffoe (LEE Man Warriors FC)
  • 66' gol: E. Camargo (Kitchee SC)
  • 70' oyuncu değişikliği: A. Illarramendi ↔ K. Obieta (Kitchee SC)
  • 73' oyuncu değişikliği: Y. T. Chan ↔ Chung Wai-Keung (LEE Man Warriors FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: R. Mingazov ↔ Juninho (Kitchee SC)
  • 77' oyuncu değişikliği: A. Revilla ↔ Chan Shing-Chun (Kitchee SC)
  • 77' oyuncu değişikliği: E. Camargo ↔ J. Lam Lok-Kan (Kitchee SC)
  • 89' kırmızı kart (LEE Man Warriors FC)
  • 90' sarı kart (Kitchee SC)
  • 90+3' sarı kart (Kitchee SC)

Maç olayları

  1. LEE Man Warriors FCKitchee SC
  2. 90+3'Sarı kart
  3. 90'Sarı kart
  4. Kırmızı kart89'
  5. 77'A. Revilla ↔ Chan Shing-ChunOyuncu değişikliği
  6. 77'E. Camargo ↔ J. Lam Lok-KanOyuncu değişikliği
  7. 74'R. Mingazov ↔ JuninhoOyuncu değişikliği
  8. Y. T. Chan ↔ Chung Wai-KeungOyuncu değişikliği73'
  9. 70'A. Illarramendi ↔ K. ObietaOyuncu değişikliği
  10. 66'Gol E. Camargo 1–5
  11. Yu Joy-yin ↔ N. BaffoeOyuncu değişikliği60'
  12. 59'Gol R. Mingazov 1–4
  13. 56'R. RieraSarı kart
  14. 55'Gol E. Camargo 1–3
  15. M. GigauriSarı kart40'
  16. 37'Gol R. Riera 1–2
  17. 16'Gol A. Revilla 1–1
  18. Gol B. Kraev 1–06'

Maç istatistikleri

LEE Man Warriors FCKitchee SC
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

LEE Man Warriors FC
Toplam (7)İç saha (5)
Galibiyet%86 6/7%80 4/5
Beraberlik%0 0/7%0 0/5
Mağlubiyet%14 1/7%20 1/5
Kitchee SC
Toplam (6)Dış saha (4)
Galibiyet%83 5/6%75 3/4
Beraberlik%17 1/6%25 1/4
Mağlubiyet%0 0/6%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

LEE Man Warriors FC
Toplam (7)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,14 (15 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç0,86 (6 gol)1,20 (6 gol)
Kitchee SC
Toplam (6)Dış saha (4)
Attığı gol / maç3,17 (19 gol)2,75 (11 gol)
Yediği gol / maç0,83 (5 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

LEE Man Warriors FC
Toplam (7)İç saha (5)
KG Var%29 2/7%40 2/5
1,5 Üst%86 6/7%80 4/5
2,5 Üst%71 5/7%80 4/5
3,5 Üst%14 1/7%20 1/5
Gol yememe%71 5/7%60 3/5
Kitchee SC
Toplam (6)Dış saha (4)
KG Var%67 4/6%75 3/4
1,5 Üst%83 5/6%75 3/4
2,5 Üst%83 5/6%75 3/4
3,5 Üst%83 5/6%75 3/4
Gol yememe%33 2/6%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

LEE Man Warriors FC
Toplam (7)İç saha (5)
Önde%57 4/7%60 3/5
Berabere%29 2/7%20 1/5
Geride%14 1/7%20 1/5
Kitchee SC
Toplam (6)Dış saha (4)
Önde%83 5/6%75 3/4
Berabere%17 1/6%25 1/4
Geride%0 0/6%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

LEE Man Warriors FC (7 maç)

1/141/X01/20X/12X/X0X/202/102/X02/21

Kitchee SC (6 maç)

1/151/X01/20X/10X/X1X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

LEE Man Warriors FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 2 1
31-45 2 1
46-60 3 2
61-75 3 2
76-90 2 0

Kitchee SC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 2 0
31-45 5 0
46-60 3 1
61-75 2 1
76-90 3 2

Kartlar

LEE Man Warriors FC

Sarı 12 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 1,7)

Kitchee SC

Sarı 12 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:00 TSİ itibarıyla · ligde 35 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Warriors son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 1 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Kitchee 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-5).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 28 kez karşılaştı: Warriors 11, Kitchee 12 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Kitchee 1-4 Warriors.

Form (son 5)
GGGGG – BGMBG
H2H (G-B-M)
11-5-12 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,35 – 3,22 – 2,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Warriors bu sezon 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 0,20 gol yedi; Kitchee bu sezon 5 maçta 2,80 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Warriors %80, Kitchee %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Warriors %20, Kitchee %60. İlk yarıyı önde kapatma: Warriors 4/5, Kitchee 4/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,35, 0 – 3,22, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,25.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 6 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 13:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hong Kong · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kitchee 0000 00 00 —
2Warriors 0000 00 00 —
3North District 0000 00 00 —
4Wofoo Tai Po 0000 00 00 —
5Eastern 0000 00 00 —
6Kowloon City 0000 00 00 —
7Eastern District 0000 00 00 —
8Southern District 0000 00 00 —
9BC Rangers 0000 00 00 —
10Hong Kong FC 0000 00 00 —
11Shatin 0000 00 00 —
#TakımOGBMAYAVP
1BC Rangers 0000 00 00
2Eastern 0000 00 00
3Eastern District 0000 00 00
4Hong Kong FC 0000 00 00
5Kitchee 0000 00 00
6Kowloon City 0000 00 00
7North District 0000 00 00
8Shatin 0000 00 00
9Southern District 0000 00 00
10Warriors 0000 00 00
11Wofoo Tai Po 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1BC Rangers 0000 00 00
2Eastern 0000 00 00
3Eastern District 0000 00 00
4Hong Kong FC 0000 00 00
5Kitchee 0000 00 00
6Kowloon City 0000 00 00
7North District 0000 00 00
8Shatin 0000 00 00
9Southern District 0000 00 00
10Warriors 0000 00 00
11Wofoo Tai Po 0000 00 00

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,35X3,2222,23

Çifte şans

1X1,34121,16X21,31

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,25

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.