← Maçlar
Portekiz · Liga 3 · 8. hafta31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Leca FC 2-0 Varzim: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Leca FC
2–0İY 0–0
Varzim
Maç sonu

Leca FC 2–0 Varzim (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Leca FC – Varzim maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: C. Avelino 50', B. Mesquita 90+1' (Leca FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Leca FC üstte · Varzim altta

01530İY607590 8' sarı kart: F. Balde (Leca FC)34' sarı kart: Boloto (Varzim)46' oyuncu değişikliği: D. Pereira ↔ C. Avelino (Leca FC)↔50' gol: C. Avelino (Leca FC)56' sarı kart: David Peres (Varzim)57' sarı kart: C. Avelino (Leca FC)63' oyuncu değişikliği: David Peres ↔ R. Oliveira (Varzim)↔63' oyuncu değişikliği: M. Moreno Tavares Cunha ↔ R. Pereira (Varzim)↔66' oyuncu değişikliği: Berna ↔ B. Mesquita (Leca FC)↔67' oyuncu değişikliği: N. Reis ↔ R. Ferreira (Leca FC)↔73' oyuncu değişikliği: J. Couto ↔ P. M. Serra Matos (Varzim)↔76' oyuncu değişikliği: Nuno Pereira ↔ T. Augusto (Leca FC)↔79' oyuncu değişikliği: A. Morais Guedes ↔ D. Benchi (Varzim)↔80' oyuncu değişikliği: Diego Fernandes ↔ J. Makala (Leca FC)↔90+1' gol: B. Mesquita (Leca FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' sarı kart: F. Balde (Leca FC)
  • 34' sarı kart: Boloto (Varzim)
  • 46' oyuncu değişikliği: D. Pereira ↔ C. Avelino (Leca FC)
  • 50' gol: C. Avelino (Leca FC)
  • 56' sarı kart: David Peres (Varzim)
  • 57' sarı kart: C. Avelino (Leca FC)
  • 63' oyuncu değişikliği: David Peres ↔ R. Oliveira (Varzim)
  • 63' oyuncu değişikliği: M. Moreno Tavares Cunha ↔ R. Pereira (Varzim)
  • 66' oyuncu değişikliği: Berna ↔ B. Mesquita (Leca FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: N. Reis ↔ R. Ferreira (Leca FC)
  • 73' oyuncu değişikliği: J. Couto ↔ P. M. Serra Matos (Varzim)
  • 76' oyuncu değişikliği: Nuno Pereira ↔ T. Augusto (Leca FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: A. Morais Guedes ↔ D. Benchi (Varzim)
  • 80' oyuncu değişikliği: Diego Fernandes ↔ J. Makala (Leca FC)
  • 90+1' gol: B. Mesquita (Leca FC)

Maç olayları

  1. Leca FCVarzim
  2. Gol B. Mesquita 2–090+1'
  3. Diego Fernandes ↔ J. MakalaOyuncu değişikliği80'
  4. 79'A. Morais Guedes ↔ D. BenchiOyuncu değişikliği
  5. Nuno Pereira ↔ T. AugustoOyuncu değişikliği76'
  6. 73'J. Couto ↔ P. M. Serra MatosOyuncu değişikliği
  7. N. Reis ↔ R. FerreiraOyuncu değişikliği67'
  8. Berna ↔ B. MesquitaOyuncu değişikliği66'
  9. 63'David Peres ↔ R. OliveiraOyuncu değişikliği
  10. 63'M. Moreno Tavares Cunha ↔ R. PereiraOyuncu değişikliği
  11. C. AvelinoSarı kart57'
  12. 56'David PeresSarı kart
  13. Gol C. Avelino 1–050'
  14. D. Pereira ↔ C. AvelinoOyuncu değişikliği46'
  15. 34'BolotoSarı kart
  16. F. BaldeSarı kart8'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Leca FC
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%44 4/9%50 2/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4
Varzim
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%50 2/4
Beraberlik%0 0/8%0 0/4
Mağlubiyet%63 5/8%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Leca FC
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (4 gol)
Varzim
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,38 (11 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç1,62 (13 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Leca FC
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%78 7/9%100 4/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%33 3/9%50 2/4
Varzim
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%75 6/8%75 3/4
2,5 Üst%63 5/8%50 2/4
3,5 Üst%25 2/8%25 1/4
Gol yememe%13 1/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Leca FC
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%33 3/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%25 1/4
Geride%33 3/9%50 2/4
Varzim
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%63 5/8%75 3/4
Berabere%13 1/8%25 1/4
Geride%25 2/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Leca FC (9 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/212/102/X12/22

Varzim (8 maç)

1/131/X01/22X/10X/X0X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Leca FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 2 2
31-45 1 2
46-60 1 2
61-75 0 2
76-90 4 0

Varzim (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 1
31-45 3 2
46-60 0 4
61-75 1 1
76-90 2 2

Kartlar

Leca FC

Sarı 21 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,3)

Varzim

Sarı 15 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Leça son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Varzim için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 5, yenilen 11. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Leça bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,29 gol yedi; Varzim bu sezon 7 maçta 1,57 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Leça %43, Varzim %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Leça %43, Varzim %71. İlk yarıyı önde kapatma: Leça 3/7, Varzim 5/7.

Sıralama
4. (10 p) – 7. (9 p)
Form (son 5)
MGGGG – MMMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %71
iddaa MS 1-0-2
2,06 – 2,99 – 2,73
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,06, 0 – 2,99, 2 – 2,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,82.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 23:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,06X2,9922,73

Çifte şans

1X1,22121,19X21,41

Karşılıklı gol

Var1,57Yok1,82

2,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.