← Maçlar
Kuzey İrlanda · Premiership · 12. hafta16 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Larne FC 2-3 Coleraine FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Larne FC
2–3İY 1–0
Coleraine FC
Maç sonu

Larne FC 2–3 Coleraine FC (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Larne FC – Coleraine FC maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: J. Simpson 16', 50' (Larne FC); J. Cooper 59', 81', M. Shevlin 69' (Coleraine FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Larne FC üstte · Coleraine FC altta

01530İY607590 16' gol: J. Simpson (Larne FC)23' sarı kart: A. Wilson (Coleraine FC)24' sarı kart: J. Simpson (Larne FC)42' sarı kart: P. O'Neill (Larne FC)50' gol: J. Simpson (Larne FC)56' oyuncu değişikliği: D. Boyle ↔ L. Ives (Coleraine FC)↔56' oyuncu değişikliği: L. Kane ↔ R. McDonald (Coleraine FC)↔59' gol: J. Cooper (Coleraine FC)60' sarı kart: B. Wylie (Coleraine FC)60' sarı kart (Larne FC)62' oyuncu değişikliği: D. Sloan ↔ K. O'Hara (Larne FC)↔64' oyuncu değişikliği: B. Wylie ↔ A. Brooks (Coleraine FC)↔69' gol: M. Shevlin (Coleraine FC)71' oyuncu değişikliği: A. Wilson ↔ R. Slevin (Coleraine FC)↔77' sarı kart (Larne FC)81' gol: J. Cooper (Coleraine FC)87' oyuncu değişikliği: R. Doherty ↔ M. Gibson (Larne FC)↔87' oyuncu değişikliği: P. O'Neill ↔ J. Ukek (Larne FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' gol: J. Simpson (Larne FC)
  • 23' sarı kart: A. Wilson (Coleraine FC)
  • 24' sarı kart: J. Simpson (Larne FC)
  • 42' sarı kart: P. O'Neill (Larne FC)
  • 50' gol: J. Simpson (Larne FC)
  • 56' oyuncu değişikliği: D. Boyle ↔ L. Ives (Coleraine FC)
  • 56' oyuncu değişikliği: L. Kane ↔ R. McDonald (Coleraine FC)
  • 59' gol: J. Cooper (Coleraine FC)
  • 60' sarı kart: B. Wylie (Coleraine FC)
  • 60' sarı kart (Larne FC)
  • 62' oyuncu değişikliği: D. Sloan ↔ K. O'Hara (Larne FC)
  • 64' oyuncu değişikliği: B. Wylie ↔ A. Brooks (Coleraine FC)
  • 69' gol: M. Shevlin (Coleraine FC)
  • 71' oyuncu değişikliği: A. Wilson ↔ R. Slevin (Coleraine FC)
  • 77' sarı kart (Larne FC)
  • 81' gol: J. Cooper (Coleraine FC)
  • 87' oyuncu değişikliği: R. Doherty ↔ M. Gibson (Larne FC)
  • 87' oyuncu değişikliği: P. O'Neill ↔ J. Ukek (Larne FC)

Maç olayları

  1. Larne FCColeraine FC
  2. R. Doherty ↔ M. GibsonOyuncu değişikliği87'
  3. P. O'Neill ↔ J. UkekOyuncu değişikliği87'
  4. 81'Gol J. Cooper 2–3
  5. Sarı kart77'
  6. 71'A. Wilson ↔ R. SlevinOyuncu değişikliği
  7. 69'Gol M. Shevlin 2–2
  8. 64'B. Wylie ↔ A. BrooksOyuncu değişikliği
  9. D. Sloan ↔ K. O'HaraOyuncu değişikliği62'
  10. 60'B. WylieSarı kart
  11. Sarı kart60'
  12. 59'Gol J. Cooper 2–1
  13. 56'D. Boyle ↔ L. IvesOyuncu değişikliği
  14. 56'L. Kane ↔ R. McDonaldOyuncu değişikliği
  15. Gol J. Simpson 2–050'
  16. P. O'NeillSarı kart42'
  17. J. SimpsonSarı kart24'
  18. 23'A. WilsonSarı kart
  19. Gol J. Simpson 1–016'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Larne FC
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%62 8/13%57 4/7
Beraberlik%15 2/13%14 1/7
Mağlubiyet%23 3/13%29 2/7
Coleraine FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%73 11/15%88 7/8
Beraberlik%13 2/15%0 0/8
Mağlubiyet%13 2/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Larne FC
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,85 (24 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,08 (14 gol)1,00 (7 gol)
Coleraine FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,13 (32 gol)2,62 (21 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Larne FC
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%54 7/13%57 4/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%54 7/13%43 3/7
3,5 Üst%23 3/13%14 1/7
Gol yememe%46 6/13%43 3/7
Coleraine FC
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%50 4/8
1,5 Üst%80 12/15%100 8/8
2,5 Üst%67 10/15%88 7/8
3,5 Üst%47 7/15%50 4/8
Gol yememe%40 6/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Larne FC
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%46 6/13%43 3/7
Berabere%38 5/13%57 4/7
Geride%15 2/13%0 0/7
Coleraine FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%60 9/15%50 4/8
Berabere%20 3/15%25 2/8
Geride%20 3/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Larne FC (13 maç)

1/141/X01/22X/13X/X2X/202/112/X02/21

Coleraine FC (15 maç)

1/181/X11/20X/12X/X1X/202/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Larne FC (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 3 1
31-45 3 2
46-60 4 2
61-75 4 3
76-90 7 4

Coleraine FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 3 2
31-45 4 1
46-60 4 4
61-75 4 2
76-90 6 5

Kartlar

Larne FC

Sarı 17 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,3)

Coleraine FC

Sarı 17 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Larne 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 13-2). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Coleraine FC 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 31 maçta galibiyetler Larne 11 – Coleraine FC 11; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, Coleraine FC 0-0 Larne.

Sıralama
3. (19 p) – 1. (28 p)
Form (son 5)
GGGGG – GGMGG
H2H (G-B-M)
11-9-11 (31 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,13 – 2,99 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Larne bu sezon 7 maçta maç başına 2,14 gol attı, 0,43 gol yedi; Coleraine FC dış saha 5 maçta 2,60 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Larne %43, Coleraine FC %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Larne %29, Coleraine FC %60. İlk yarıyı önde kapatma: Larne 4/7, Coleraine FC 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,13, 0 – 2,99, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Premiership puan durumu · IFA Premiership

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Linfield 151131 2411 +1336 BGGBG
2Coleraine FC 151122 3216 +1635 GGGBM
3Larne 13823 2414 +1026 MGBGM
4Glentoran 14644 1711 +622 GBGBB
5Cliftonville FC 15708 2719 +821 MMGGG
6Carrick Rangers 15546 2327 -419 GBBMB
7Dungannon Swifts 14536 1620 -418 MBMBG
8Crusaders FC 15609 2030 -1018 MMMGM
9Ballymena United 13445 1817 +116 GMGMB
10Limavady United 15429 1626 -1014 MBBMM
11Bangor 15339 1326 -1312 MBMGG
12Portadown 152310 1225 -139 BGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Linfield 8611 115 +619
2Coleraine FC 7421 117 +414
3Glentoran 7412 105 +513
4Larne 7412 107 +313
5Cliftonville FC 8404 1812 +612
6Crusaders FC 7403 1114 -312
7Carrick Rangers 8233 1113 -29
8Limavady United 7304 913 -49
9Bangor 8224 915 -68
10Ballymena United 5212 55 07
11Dungannon Swifts 7214 1014 -47
12Portadown 8134 611 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Coleraine FC 8701 219 +1221
2Linfield 7520 136 +717
3Larne 6411 147 +713
4Dungannon Swifts 7322 66 011
5Carrick Rangers 7313 1214 -210
6Cliftonville FC 7304 97 +29
7Ballymena United 8233 1312 +19
8Glentoran 7232 76 +19
9Crusaders FC 8206 916 -76
10Limavady United 8125 713 -65
11Bangor 7115 411 -74
12Portadown 7106 614 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,13X2,9922,63

Çifte şans

1X1,25121,19X21,38

Karşılıklı gol

Var1,61Yok1,78

1,5 Alt / Üst

Alt2,92Üst1,18

2,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,78

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,04

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.