L. Zagreb 2-0 NK Istra 61: Maç Sonucu ve İstatistikleri
L. Zagreb 2–0 NK Istra 61 (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–14, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %45–%55, korner 5–10.
Maç özeti
L. Zagreb – NK Istra 61 maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Fran Karačić 11', Lovre kulusic 46' (L. Zagreb). xG: L. Zagreb 1,4 – 0,6 NK Istra 61.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- L. Zagreb: N. Jelavić · NK Istra 61: Javier Cabello
Maç akışı
L. Zagreb üstte · NK Istra 61 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Fran Karačić (L. Zagreb)
- 46' gol: Lovre kulusic (L. Zagreb)
- 52' sarı kart: Niko Šepić (NK Istra 61)
- 61' oyuncu değişikliği: Dukan Ahmeti ↔ hamza jaganjac (NK Istra 61)
- 61' oyuncu değişikliği: Niko Šepić ↔ Dominik Celija (NK Istra 61)
- 69' oyuncu değişikliği: Demirel hodzic ↔ Matija Kablar (NK Istra 61)
- 69' oyuncu değişikliği: Nik Skafar Zuzic ↔ Silvio Gorican (NK Istra 61)
- 73' oyuncu değişikliği: Ivan katic ↔ Matej Mitrović (L. Zagreb)
- 73' oyuncu değişikliği: Dušan Vuković ↔ Mirko Marić (L. Zagreb)
- 73' oyuncu değişikliği: Leon Belcar ↔ dominik thaqi (L. Zagreb)
- 77' oyuncu değişikliği: jakov gurlica ↔ Marijan Čabraja (L. Zagreb)
- 88' oyuncu değişikliği: Isaac Aguiar Tomich ↔ vinko rozic (NK Istra 61)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Feta Fetai ↔ Erbol Atabaev (L. Zagreb)
Maç olayları
- L. ZagrebNK Istra 61
- Feta Fetai ↔ Erbol AtabaevOyuncu değişikliği90+1'
- 88'Isaac Aguiar Tomich ↔ vinko rozicOyuncu değişikliği
- jakov gurlica ↔ Marijan ČabrajaOyuncu değişikliği77'
- Ivan katic ↔ Matej MitrovićOyuncu değişikliği73'
- Dušan Vuković ↔ Mirko MarićOyuncu değişikliği73'
- Leon Belcar ↔ dominik thaqiOyuncu değişikliği73'
- 69'Demirel hodzic ↔ Matija KablarOyuncu değişikliği
- 69'Nik Skafar Zuzic ↔ Silvio GoricanOyuncu değişikliği
- 61'Dukan Ahmeti ↔ hamza jaganjacOyuncu değişikliği
- 61'Niko Šepić ↔ Dominik CelijaOyuncu değişikliği
- 52'Niko ŠepićSarı kart
- Gol Lovre kulusic 2–0Asist: Fran Karačić46'
- Gol Fran Karačić 1–0Asist: Leon Belcar11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,48 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (24 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 4.–6. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 8.–9. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 3. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 3.–5. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %0 0/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %67 4/6 |
| Geride | %31 4/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
L. Zagreb (13 maç)
NK Istra 61 (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
L. Zagreb (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
NK Istra 61 (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 5 | 6 |
Kartlar
L. Zagreb
Sarı 33 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
NK Istra 61
Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
L. Zagreb: iç saha, 6 maç · NK Istra 61: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
L. Zagreb – NK Istra 61 ilk 11'ler
L. Zagreb · 4-2-3-1
- 12J. PosavecK
- 13F. KaračićD11' gol 11. dk46' asist 46. dk
- 2J. GurlicaD77' oyundan çıktı 77. dk
- 4T. TriantafyllouD
- 20K. ČabrajićD
- 8I. KatićO73' oyundan çıktı 73. dk
- 6F. FetaiO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 7D. VukovićO73' oyundan çıktı 73. dk
- 14M. LorberO
- 9L. BelcarO11' asist 11. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 11Lovre KulušićF46' gol 46. dk
- 3M. MitrovićD73' oyuna girdi 73. dk
- 24M. MarićF73' oyuna girdi 73. dk
- 26M. DardanO
- 32L. SavatovićK
- 25P. SmiljanicO
- 16KaykeF
- 10M. SubotićO
- 15Dominik ThaqiF73' oyuna girdi 73. dk
- 29J. VasiljO
- 5M. ČabrajaD77' oyuna girdi 77. dk
- 28N. ĐurkovićF
- 18E. AtabaevO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
Teknik direktör: N. Jelavić
NK Istra 61 · 4-2-3-1
- 1F. KolićK
- 44R. HrvatinD
- 3M. NasraouiD
- 4R. KumarD
- 13Niko ŠepićD52' sarı kart 52. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 5D. HodzicO69' oyundan çıktı 69. dk
- 25G. AlbarracÃnO
- 22E. FrederiksenO
- 20D. AhmetiO61' oyundan çıktı 61. dk
- 30N. Skafar ZuzicO69' oyundan çıktı 69. dk
- 9IsaacF88' oyundan çıktı 88. dk
- 27D. CelijaF61' oyuna girdi 61. dk
- 11S. GoričanF69' oyuna girdi 69. dk
- 94H. JaganjacF61' oyuna girdi 61. dk
- 50Roko JenjićD
- 34M. KablarO69' oyuna girdi 69. dk
- 66M. MomohD
- 40J. Paus-KunštK
- 7V. RozićF88' oyuna girdi 88. dk
- 24Ivano SvrakaF
- 23S. UkichO
- 39T. BrajkovicF
Teknik direktör: Javier Cabello
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Hırvatistan · HNL puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
NK Lokomotiva Zagreb son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi. Istra 1961 son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 41 maçta galibiyetler NK Lokomotiva Zagreb 18 – Istra 1961 9; 14 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2026, Istra 1961 2-3 NK Lokomotiva Zagreb.
- Sıralama
- 8. (7 p) – 6. (12 p)
- Form (son 5)
- MMBMM – GMGBB
- H2H (G-B-M)
- 18-14-9 (41 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %75
- Korner ort. (maç)
- 11,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,11 – 3,16 – 2,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
NK Lokomotiva Zagreb bu sezon 9 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,89 gol yedi; Istra 1961 dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: NK Lokomotiva Zagreb %56, Istra 1961 %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: NK Lokomotiva Zagreb %67, Istra 1961 %75. İlk yarıyı önde kapatma: NK Lokomotiva Zagreb 2/9, Istra 1961 0/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: NK Lokomotiva Zagreb 4,4, Istra 1961 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,4. Maç başına kart: NK Lokomotiva Zagreb 3,8, Istra 1961 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,11, 0 – 3,16, 2 – 2,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,11.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %71; maç başına toplam korner ortalaması 11,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hırvatistan · HNL puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 12 | +15 | 26 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | +11 | 22 |
| 3 | NK Osijek | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Istra 1961 | 13 | +5 | 19 |
| 5 | NK Varazdin | 12 | +5 | 19 |
| 6 | HNK Rijeka | 12 | +1 | 18 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 13 | -9 | 16 |
| 8 | Rudes | 13 | -11 | 16 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | -7 | 11 |
| 10 | HNK Gorica | 13 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 7 | +14 | 19 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 6 | +11 | 18 |
| 3 | HNK Rijeka | 5 | +8 | 13 |
| 4 | Istra 1961 | 7 | +4 | 11 |
| 5 | NK Varazdin | 6 | +4 | 11 |
| 6 | NK Osijek | 6 | +3 | 10 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 6 | -3 | 9 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Rudes | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HNK Gorica | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Osijek | 6 | +2 | 10 |
| 2 | Rudes | 7 | -5 | 9 |
| 3 | Istra 1961 | 6 | +1 | 8 |
| 4 | NK Varazdin | 6 | +1 | 8 |
| 5 | HNK Hajduk Split | 5 | +1 | 7 |
| 6 | NK Slaven Belupo | 7 | -6 | 7 |
| 7 | HNK Rijeka | 7 | -7 | 5 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 5 | 0 | 4 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 7 | -7 | 4 |
| 10 | HNK Gorica | 6 | -9 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün HNL'de oynanan diğer maçlar
- 19:00 Osijek 1–1 HNK Gorica
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
