Kuopion 1-1 Gnistan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kuopion 1–1 Gnistan (29 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–9, isabetli şut 8–1, topa sahip olma %66–%34, korner 11–5.
Maç özeti
Kuopion – Gnistan maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Saku Savolainen 15' (Kuopion); Brahima Magassa (kendi kalesine) 84' (Gnistan). xG: Kuopion 1,3 – 1,2 Gnistan.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Kuopion: M. Nuutinen · Gnistan: Jussi Leppälahti
Maç akışı
Kuopion üstte · Gnistan altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: Saku Savolainen (Kuopion)
- 27' sarı kart: Danny Pérez (Gnistan)
- 31' sarı kart: Valentin Gasc (Kuopion)
- 43' oyuncu değişikliği: Jaime Moreno ↔ Piotr Parzyszek (Kuopion)
- 68' oyuncu değişikliği: Gustav Engvall ↔ Tommi Jyry (Kuopion)
- 68' oyuncu değişikliği: Samuel Pasanen ↔ Julius Eskesen (Kuopion)
- 76' oyuncu değişikliği: Artur Atarah ↔ Kosmo Launiala (Gnistan)
- 84' kendi kalesine gol: Brahima Magassa (Gnistan)
- 85' oyuncu değişikliği: Clinton Antwi ↔ Saku Heiskanen (Kuopion)
- 86' oyuncu değişikliği: Roman Eremenko ↔ Otto Hannula (Gnistan)
- 87' sarı kart: Kosmo Launiala (Gnistan)
- 89' sarı kart: Julius Eskesen (Kuopion)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Joakim Latonen ↔ Juhani Ojala (Gnistan)
Maç olayları
- KuopionGnistan
- 90+2'Joakim Latonen ↔ Juhani OjalaOyuncu değişikliği
- Julius EskesenSarı kart89'
- 87'Kosmo LaunialaSarı kart
- 86'Roman Eremenko ↔ Otto HannulaOyuncu değişikliği
- Clinton Antwi ↔ Saku HeiskanenOyuncu değişikliği85'
- 84'Kendi kalesine gol Brahima Magassa 1–1Kendi kalesine
- 76'Artur Atarah ↔ Kosmo LaunialaOyuncu değişikliği
- Gustav Engvall ↔ Tommi JyryOyuncu değişikliği68'
- Samuel Pasanen ↔ Julius EskesenOyuncu değişikliği68'
- Jaime Moreno ↔ Piotr ParzyszekOyuncu değişikliği43'
- Valentin GascSarı kart31'
- 27'Danny PérezSarı kart
- Gol Saku Savolainen 1–0Asist: Valentin Gasc15'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 14/31 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %35 11/31 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %19 6/31 | %13 2/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 11/31 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %32 10/31 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %32 10/31 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,48 (46 gol) | 1,60 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (31 gol) | 1,07 (16 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,52 (47 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (46 gol) | 1,44 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 17/31 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %77 24/31 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %35 11/31 | %40 6/15 |
| 3,5 Üst | %23 7/31 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %29 9/31 | %33 5/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 18/31 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %81 25/31 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %45 14/31 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %32 10/31 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %19 6/31 | %13 2/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %74 23/31 | %73 11/15 |
| 8,5 Üst | %68 21/31 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %65 20/31 | %67 10/15 |
| 10,5 Üst | %52 16/31 | %53 8/15 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %85 22/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %65 17/26 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %58 15/26 | %54 7/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %65 20/31 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %48 15/31 | %40 6/15 |
| 4,5 Üst | %26 8/31 | %20 3/15 |
| 5,5 Üst | %13 4/31 | %7 1/15 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %65 17/26 | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %54 14/26 | %69 9/13 |
| 4,5 Üst | %23 6/26 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %15 4/26 | %23 3/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %74 23/31 | %80 12/15 |
| 7,5 Üst | %61 19/31 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %48 15/31 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %35 11/31 | %27 4/15 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %73 19/26 | %77 10/13 |
| 7,5 Üst | %58 15/26 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %58 15/26 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %42 11/26 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %52 16/31 | %53 8/15 |
| Berabere | %29 9/31 | %33 5/15 |
| Geride | %19 6/31 | %13 2/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 8/31 | %31 5/16 |
| Berabere | %42 13/31 | %38 6/16 |
| Geride | %32 10/31 | %31 5/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kuopion (31 maç)
Gnistan (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kuopion (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 7 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 13 | 4 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 3 | 7 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Gnistan (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 5 | 9 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 6 | 11 |
Kartlar
Kuopion
Sarı 42 · Kırmızı 3 (31 maç · maç başı sarı 1,4)
Gnistan
Sarı 56 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 176 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kuopion: iç saha, 15 maç · Gnistan: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kuopion – Gnistan ilk 11'ler
Kuopion · 4-2-3-1
- 1J. KreidlK
- 6S. SavolainenD15' gol 15. dk
- 28B. MagassaD84' kendi kalesine 84. dk
- 33T. HämäläinenD
- 25C. AntwiD85' oyundan çıktı 85. dk
- 10V. GascO15' asist 15. dk31' sarı kart 31. dk
- 14S. PasanenO68' oyundan çıktı 68. dk
- 21J. Luyeye-LutumbaO
- 9G. EngvallO68' oyundan çıktı 68. dk
- 24B. ArmahO
- 11J. MorenoF43' oyundan çıktı 43. dk
- 4K. AdamsD
- 17A. HeinonenO
- 3S. HeiskanenO85' oyuna girdi 85. dk
- 16T. JyryO68' oyuna girdi 68. dk
- 13N. KujasaloO
- 34J. EskesenO68' oyuna girdi 68. dk89' sarı kart 89. dk
- 20P. ParzyszekF43' oyuna girdi 43. dk
- 29A. PuukkoD
- 12H. RiihimäkiK
Teknik direktör: M. Nuutinen
Gnistan · 5-4-1
- 1O. VirtanenK
- 19B. MilovanovD
- 14S. EremenkoD
- 67A. ObileyeD
- 3RuxiD
- 11D. PérezD27' sarı kart 27. dk
- 26R. EremenkoO86' oyundan çıktı 86. dk
- 31A. JouhiO
- 15G. EuropaeusO
- 10J. LatonenO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 7A. AtarahF76' oyundan çıktı 76. dk
- 50J SelengeF
- 25Noah RossiD
- 40J. OjalaD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 45Kosmo LaunialaF
- 95M. JuriÄkaK
- 27O. HannulaO86' oyuna girdi 86. dk
- 2B. DahlströmD
Teknik direktör: Jussi Leppälahti
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kuopion için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 9. Gnistan için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 4, yenilen 10. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Kuopion 7 – Gnistan 0; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Eylül 2026, Gnistan 1-1 Kuopion.
- Form (son 5)
- BMGMM – MMMBB
- H2H (G-B-M)
- 7-3-0 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,34 – 4,39 – 5,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kuopion iç saha 14 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,07 gol yedi; Gnistan dış saha 14 maçta 1,21 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kuopion %43, Gnistan %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kuopion %57, Gnistan %50. İlk yarıyı önde kapatma: Kuopion 7/14, Gnistan 5/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Kuopion 6,3, Gnistan 4,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Kuopion 1,0, Gnistan 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 4,39, 2 – 5,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 19:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Veikkausliiga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
