KSC Lokeren Temse 2-0 KAA Gent II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
KSC Lokeren Temse 2–0 KAA Gent II (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 15–11, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %56–%44, korner 9–3.
Maç özeti
KSC Lokeren Temse – KAA Gent II maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Vancy Roméo Mabanza 23', Matias Lloci 89' (KSC Lokeren Temse). xG: KSC Lokeren Temse 1,4 – 0,8 KAA Gent II.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- KSC Lokeren Temse: S. Vreven · KAA Gent II: Thomas Matton
Maç akışı
KSC Lokeren Temse üstte · KAA Gent II altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: Vancy Roméo Mabanza (KSC Lokeren Temse)
- 38' sarı kart: Maxime Pau (KSC Lokeren Temse)
- 41' sarı kart: Ali Donny (KAA Gent II)
- 52' sarı kart: Oleksandr Soroka (KAA Gent II)
- 62' oyuncu değişikliği: Oleksandr Soroka ↔ Abdul Aziz Ouedraogo (KAA Gent II)
- 62' oyuncu değişikliği: Trey Kongolo ↔ Ahmed Yassin Mohammed Mohammed (KAA Gent II)
- 62' oyuncu değişikliği: Abubakar Abdullahi ↔ Joachim Eniola Djamba-Shango (KAA Gent II)
- 62' oyuncu değişikliği: Jemiah Umolu ↔ Daniel James Wisdom (KAA Gent II)
- 66' sarı kart: Gyano Vanderdonck (KAA Gent II)
- 71' sarı kart: Vancy Roméo Mabanza (KSC Lokeren Temse)
- 76' oyuncu değişikliği: Modeste Duku Mbenga ↔ A. Brrou (KSC Lokeren Temse)
- 76' oyuncu değişikliği: Maxime Pau ↔ Jassim Mazouz (KSC Lokeren Temse)
- 83' oyuncu değişikliği: Rayan Garcia Belkacem ↔ Loris Pirotte (KAA Gent II)
- 83' oyuncu değişikliği: Rune Van Den Bergh ↔ Luan simnica (KSC Lokeren Temse)
- 87' oyuncu değişikliği: Vancy Roméo Mabanza ↔ Aboubacar Dindane (KSC Lokeren Temse)
- 87' oyuncu değişikliği: Salim Ben Seghir ↔ J. Aigboje (KSC Lokeren Temse)
- 89' gol: Matias Lloci (KSC Lokeren Temse)
Maç olayları
- KSC Lokeren TemseKAA Gent II
- Gol Matias Lloci 2–0Asist: A. Brrou89'
- Vancy Roméo Mabanza ↔ Aboubacar DindaneOyuncu değişikliği87'
- Salim Ben Seghir ↔ J. AigbojeOyuncu değişikliği87'
- 83'Rayan Garcia Belkacem ↔ Loris PirotteOyuncu değişikliği
- Rune Van Den Bergh ↔ Luan simnicaOyuncu değişikliği83'
- A. BrrouVAR: penaltı iptal80'
- Modeste Duku Mbenga ↔ A. BrrouOyuncu değişikliği76'
- Maxime Pau ↔ Jassim MazouzOyuncu değişikliği76'
- Vancy Roméo MabanzaSarı kart71'
- 66'Gyano VanderdonckSarı kart
- 62'Oleksandr Soroka ↔ Abdul Aziz OuedraogoOyuncu değişikliği
- 62'Trey Kongolo ↔ Ahmed Yassin Mohammed MohammedOyuncu değişikliği
- 62'Abubakar Abdullahi ↔ Joachim Eniola Djamba-ShangoOyuncu değişikliği
- 62'Jemiah Umolu ↔ Daniel James WisdomOyuncu değişikliği
- 52'Oleksandr SorokaSarı kart
- 41'Ali DonnySarı kart
- Maxime PauSarı kart38'
- Gol Vancy Roméo Mabanza 1–0Asist: Modeste Duku Mbenga23'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (16 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (14 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %71 5/7 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %29 2/7 | %67 2/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 5,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 5,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %100 7/7 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %71 5/7 | %100 3/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Geride | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
KSC Lokeren Temse (8 maç)
KAA Gent II (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
KSC Lokeren Temse (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 2 | 3 |
KAA Gent II (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Kartlar
KSC Lokeren Temse
Sarı 16 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,0)
KAA Gent II
Sarı 19 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 68 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
KSC Lokeren Temse: iç saha, 3 maç · KAA Gent II: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
KSC Lokeren Temse – KAA Gent II ilk 11'ler
KSC Lokeren Temse · 4-2-3-1
- 56S. VervackeK
- 19M. LlociD89' gol 89. dk
- 3D. DoudaevD
- 29A. SpegelaereD
- 16Jordi PalaciosD
- 14T. JanssenO
- 27R. Van Den BerghO83' oyundan çıktı 83. dk
- 80M. DukuO23' asist 23. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 10M. PauO38' sarı kart 38. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 21S. Ben SeghirO87' oyundan çıktı 87. dk
- 11V. MabanzaF23' gol 23. dk71' sarı kart 71. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 25J. ArensD
- 1J. BrondeelK
- 9J. AigbojeO
- 7A. BrrouF76' oyuna girdi 76. dk89' asist 89. dk
- 2R. DenuitD
- 17A. DindaneF87' oyuna girdi 87. dk
- 34J. MazouzO76' oyuna girdi 76. dk
- 8Luan SimnicaO83' oyuna girdi 83. dk
- 26J. VervaqueD
Teknik direktör: S. Vreven
KAA Gent II · 4-2-3-1
- 31B. EversK
- 76Victor VandenbrouckeD
- 74T. KongoloD62' oyundan çıktı 62. dk
- 55Eric SimporeD
- 85Rayan Garcia BelkacemD
- 28M. El ÂdfaouiO
- 67O. SorokaO52' sarı kart 52. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 63J. UmoluO62' oyundan çıktı 62. dk
- 73A. DonnyO41' sarı kart 41. dk
- 77G. VanderdonckO66' sarı kart 66. dk
- 61A. AbdullahiF62' oyundan çıktı 62. dk
- 51V. De ConinckK
- 58J. Djamba ShangoO62' oyuna girdi 62. dk
- 64N. LaghmichO
- 95Ahmed Yassin Mohammed MohammedF
- 80Abdul OuedraogoD62' oyuna girdi 62. dk
- 89L. PirotteO83' oyuna girdi 83. dk
- 97S. ToureF
- 79R. VydyshF
- 82D. J. WisdomF62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: Thomas Matton
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
KSC Lokeren Temse son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta KAA Gent II 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: KSC Lokeren Temse 3, KAA Gent II 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,60 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, KSC Lokeren Temse 4-1 KAA Gent II.
- Sıralama
- 7. (10 p) – 10. (8 p)
- Form (son 5)
- MGBGM – GBMBG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-0 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,32 – 4,23 – 5,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
KSC Lokeren Temse bu sezon 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,83 gol yedi; KAA Gent II bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: KSC Lokeren Temse %67, KAA Gent II %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: KSC Lokeren Temse %67, KAA Gent II %50. İlk yarıyı önde kapatma: KSC Lokeren Temse 3/6, KAA Gent II 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): KSC Lokeren Temse 5,0, KAA Gent II 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: KSC Lokeren Temse 2,0, KAA Gent II 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,32, 0 – 4,23, 2 – 5,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,32, Üst 1,33. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Challenger Pro League puan durumu · Second Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 10 | +17 | 27 |
| 2 | Dender | 9 | +8 | 19 |
| 3 | Francs Borains | 9 | +1 | 18 |
| 4 | AS Eupen | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Patro Eisden | 10 | 0 | 15 |
| 6 | Sporting Hasselt | 9 | -2 | 15 |
| 7 | Excelsior Virton | 9 | +3 | 13 |
| 8 | Lokeren-Temse | 8 | +2 | 13 |
| 9 | KAA Gent II | 9 | -2 | 12 |
| 10 | KRC Genk II | 10 | -3 | 10 |
| 11 | Club Brugge II | 9 | -7 | 9 |
| 12 | K. Lierse S.K. | 8 | -4 | 8 |
| 13 | Seraing United | 10 | -5 | 8 |
| 14 | RSC Anderlecht II | 9 | -5 | 7 |
| 15 | Liège | 9 | -9 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 5 | +15 | 15 |
| 2 | Dender | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Francs Borains | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Patro Eisden | 5 | +2 | 9 |
| 5 | K. Lierse S.K. | 3 | +4 | 7 |
| 6 | KAA Gent II | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Lokeren-Temse | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Seraing United | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Excelsior Virton | 5 | +3 | 6 |
| 10 | AS Eupen | 4 | +3 | 6 |
| 11 | KRC Genk II | 5 | +2 | 6 |
| 12 | RSC Anderlecht II | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Club Brugge II | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Sporting Hasselt | 4 | -3 | 3 |
| 15 | Liège | 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Sporting Hasselt | 5 | +1 | 12 |
| 3 | AS Eupen | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Excelsior Virton | 4 | 0 | 7 |
| 5 | Lokeren-Temse | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Dender | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Patro Eisden | 5 | -2 | 6 |
| 8 | Francs Borains | 4 | -4 | 6 |
| 9 | KAA Gent II | 5 | -4 | 5 |
| 10 | Club Brugge II | 5 | -6 | 5 |
| 11 | KRC Genk II | 5 | -5 | 4 |
| 12 | Liège | 5 | -6 | 4 |
| 13 | RSC Anderlecht II | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Seraing United | 5 | -5 | 1 |
| 15 | K. Lierse S.K. | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Challenger Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
